• rodriguez

    už 3den nonstop prší,tak by mne zajímalo co by na to…

    0 0
    • MARIN  

      3-ti den? Ja jsem si vcera dal 85km terenu. Pravda mistama trosku bahinka bylo ale nejak zadelanej jsem teda nebyl :)

      0 0
    • pit  

      Cely tyzden,ked sa clovek j..e v praci tak je krasne. Akonahle pride piatok, uz sa to sere. Prave som pozeral predpoved na vikend a sudruhovia…je to v p..i, cely vikend ma prsat…a to je uz stvrty vikend za sebou. Uz ani neviem ako vyzera moj bike,cez tyzden nemam sancu.

      0 0
      • P.B.  

        To mas smulu, tady v SZ Cechach byl minuly vikend uplne skvelej, teploty mirne pres 20 a slunecno. Taky jsem si to v nedeli uzil. Tady hlasi o vikendu slunecno, ale teploty kolem 16ti a jak vidim z okna, uz se to po celonocnim a rannim vydatnem desti trha.

        0 0
    • moriarty  

      Nestraš! Ale včera jsem byl na vyjížďce lehkým terénem a kolo moc zaflákaný nebylo.

      0 0
    • mastihuba  

      v sobotu 22.5. sem mel kolo zadělaný jak nikdy v životě od bláta (80km v dešti) neděle 30.5. kolo jsem měl kolo zaprášený jak nikdy polňačky byly pro změnu jak na sahaře. Chtělo by to něco mezi. Krásný počasí se sluníčkem a dvakrát denně tak pětiminutový zahradnický deštík, aby se nám neprášilo. „NO TO UŽ SI ASI VYMÝŠLÍM“

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Sem byl nekde jezdit asi na 14dni a celou dobu bylo krasne, akorat kazdy den od 19:00 do 19:15 lehce zaprselo. Takze to jde, kdyz se chce. Jen nevim, jak premluvit pocasi, aby chtelo.

        0 0
        • mastihuba  

          Až se ti to bude stávat pravidelně tak dej vědět. Koupím od tebe licenci.

          0 0
    • fousac  

      jak kde… tady na zbraslavi zaclo prset vcera v 15:00 a ted v 10:30 prestalo.. no a i tak mi to vcera nedalo a dest nedest sem si dal 50km.. :) dyk je to jenom voda, to zase uschne.. :)

      0 0
    • giant  

      snad to začne být lepší pozoruji abstinenční přiznaky,takový krátký vyjížky,kde camel naplníš a skoro nic neupiješ mě moc neberou kvůli bahnu musíš trasy zkracovat tady na Moravě krápe tedy pořádně a bahýnka si užíváme škoda že nejsme více z východu tam přikážou větru a dešti :-))

      0 0
      • Vymi  

        Souhlasim taky me to uz pekne stve od pondelka jsem nevytahl kolo ani pro noviny ke stanku… :-( ale vikend se ma trochu zlepsit… tak uvidime… ale zadna slava bahna je dosti… :-))

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.