• Seveřan

    Ve čtvrtek jedu do Prágu a chtěl bych se mrknout po cykloshopech. Sháním dres a doplňky na horala a podobný věcičky. Poraďte dobré obchody (název a adresu, eventuelně nastinte popis cesty). Mnohokrát děkuji za rady.

    0 0
    • enjoy  

      jakykoliv velo nemas?

      0 0
      • Lister  

        tak podle Vela jsem postupoval přesně já a zkončil jsem u Šterby – podle největší reklamy a podle toho, že tam psaly největší obchod v Praze – ale fakt ubohý, jak obsluha tak protory samotné – strašně malinký.

        Problém byl najít RB, ani lidi z Roztyl netušili, že tam ten obchod mají, říkaly „jen nějaký motorky“ :o)

        0 0
        • Meesha  

          obsluha se tu uz resila, ale pokud fakt neco potrebujes tak to tam nejspis sezenes. Ikdyz za to patricne zaplatis…

          0 0
          • Lister  

            myslíš jako nervama :o)

            Na ale fakt jsem byl překvapený, jak je to malý.

            0 0
          • SELMIRA  

            myslíš spíš nepatřičně, né? :o) K Štěrbovi jen v největším zoufalství.

            0 0
        • Lister  

          teda já jsem tu češtinu ale zprasil, se fakt stydím :o)

          0 0
      • borda  

        VELO MU BUDE DOST K PRDU, JESTLI TEDA NEMÁ TÝDEN NA LÍTÁNÍ PO OBCHODECH. TAKY Z NĚJ ASI TĚŽKO VYKOUKÁ JAKEJ KTEREJ KRÁM JE. TAKŽE: RYCHLÁ, NICMÉNĚ MÁLO POUŽITELNÁ ODPOVĚď

        0 0
    • Mamutt  

      treba bikeexpert na karlaku, naproti vylezu z metra.

      0 0
      • MARIN  

        … kousek vedle Cyklosport 69 a na druhou stranu na Palackého nám. Bikeranch, no a ja az budu v Praglu urcite nevynecham jeste Programcycle a Perogresscycle

        0 0
        • rasto  

          a kdybys sel z Karlaku nahoru po Zitne (to je ta bez tramvaji), tak po cca 1/2 km bys narazil na 2 – Pells a GEM.

          0 0
          • zac  

            Gem uz tam neni…

            0 0
          • BH  

            pells uz prece take ne! je to jednak Bikecall servis a nyni prodavaji hlavne KTM. Staci rychle pootocit hlavu, kdyz se ritis osmdesat po magistrale.

            0 0
      • jjirka  

        tak to bych ti „nohy přerazil“ né tam nechoď budeš jenom naštvanej, jenom jednou jsem tam po všech předchozích zkušenostech a zaříkání že už nikdy zašel do oddělení s oblečením a byl tam takový šikovný chlapec tak jsme tam koupili dres a boty, ale to byla opravdu vyjímka jinak zkušenosti jenom špatné většinou neochota a taky tam skoro nic nemají, poslední dobou jsem byl mile překvapen u PEKa na Vršovické – hodně se to tam zlepšilo, jinak docela příjemný obchod je na Smíchově Smíchoff Ostrovského ulice vždycky tam měli co jsem potřeboval ceny normální pohoda slušnost ochota a je to na metru, a když jsme u metra tak na Kačerově Frak sport, taky jsou ochotní, příjemné vystupování sice míň zásobení, ale je tam radost zajít. No jestli na to máš sobotu dopoledne tak to stihneš tak tři, čtyři obchody. Spíš napiš co by sis představoval koupit a tady Ti poradíme kam zajít abys nelítal zbůhdarma po Praze a nakonec nekoupíš nic a budeš jenom naštvanej. Tak hezký víkend.

        0 0
        • jjirka  

          jé ty pojedeš ve čtvrtek tak to jsem si špatně přečetl tu sobotu, tak ve čtvrtek mají otevřeno většinou déle než obvykle

          0 0
      • lenochod  

        Néééé, byl jsem tam dvakrát. Poprvé – říkal jsem si, no každej den nemusí bejt pro prodavače OK. Po druhý se „ochota“ opakovala. Po třetí už né :o(

        0 0
    • sax  

      Na dresy je dobrej ebicycle – ze Štrosmajerova náměstí směrem k vodě a je to první roh napravo (naproti je konsolidační banka)

      0 0
      • bikemanx  

        A ještě ZMP sport v Modřanech, obchodní dům PRIOR 139, 253, 173, 150, 165 zastávka Poliklinika Modřany není to nic extra, ale vždy jsem tam našel co jsem potřeboval. Mají tam hodně věciček od BBB

        0 0
        • bikemanx  

          a ještě tam jezdí tramvaj 3, 21, 17 též zastávka Poliklinika Modřany

          0 0
        • Dread  

          Ten bych nezkousel,jestli se nepletu, tak se nekam prestehovali, do nakyho hyper nebo supermarketu. Uz je to dyl.

          0 0
    • MartynB  

      Na Jiraku velkej cykloshop – nazev nevim…pak u Kohinorky soucasnej Intersport… a dalsi okoli Vinohrad: http://www.programcycle.czhttp://www.dookie.cz

      0 0
    • fousac  

      u andela: nad zenskymi domovy SmichOff bikes, na velky krizovatce Nadrazni-Vltavska je taky shop, neco ma byt Na belidle, to je primo od Andela k rece rovnobezna s Lidickou a v Lidicky skoro u mostu je 901 bikes…

      no a samozrejme na Zbraslavi Cyklosport Siska.. :)

      0 0
    • muff  

      HERVIS SPORT V eUROPARKU šTĚRBOHOLY má tč. relativně velký výběr hadrů Benger /Itálie – polyester/ za skvělý ceny /600 – 800,/ – trochu z ruky /z centra/ ale můžu vřele doporučit.Jinak to s hadrama není nikde žádná sláva.

      0 0
      • muff  

        Zapoměl jsem: Sportissimo na Zličíně /konečná metra B/ má dost. slušný výběr italských Sportul a Castelli – ceny vyšší než Benger.Taky nově něco od Nike. Jinak jetě hadry v Kotvě /Sport-S-Cyklo,3. p. – Adidas,Biemme,A­lex,Author/ a samozřejmě prodejna Adidasu na Poříčí /celkem ale nic moc/.Doporučuju toho BEngera – za ty prachy nelze nekoupit.

        0 0
    • Favoman  

      Docela slušný výběr hadrů mají taky u Peksportu na Vršovické 466 u KOH-I-NOOR. http://www.peksport.cz/kontakt.htm

      0 0
    • wertigo  

      Pristi tyden valim do Prahy. Poradil by mi zde nekdo dobre zasobene obchody s outdoor oblecenim? Pripande cemu se vyhnout – spatna obsluha, predrazene veci? Rad bych si koupil bundu z NoWindu – takze znacky jako DirectAlpine, HighPoint atp.

      0 0
    • Smazaný účet  

      to je těžký, doporučit obchod… tady řekneš „tam jsou dobrý“ páč jsi tam dobře nakoupil a deset lidí řekne že to tam stojí za houby… ale poslední dobou jsem spokojenej u tyrše v dejvicích – se nedávno o pár metrů přestěhovali do větších prostor a prodavači byli docela rozumný i ochotný.

      0 0
    • MI.KU  

      Ahoj byl jsem v BIKE GALLERY celkově hodně na nic dojem… :( Chtěl jsem kouknout na cyklokrosu – neměli ani jednu, na dotaz zda se neukáže strohá odpověď že ne že si jí můžu maximálně objednat. Dále jsem chtěl nějaké oblečení od Endury – výběr na prd. Batůžek EVOC – taktéž prd výběr na dotaz zda nebude na krámě menší verze v dohledné době tak že neví, na dotaz zda 3l model má v ceně vak na vodu – nevím… Když jsem navázal na cyklokrosku dost mě zajímá Focus co mají – dotaz na pevnou osu má být na modelu 2015 .- o tom nic nevím. Dotaz zda se někde da v Praze prohlédnout cyklokros a – chci si v reálu porovnat určité modely a pak tak 2 favority projet – nevím asi nikde.

      celkově absolutní nezájem mouchy snězte si mě…

      Můžete doporučit solidní obchod kde má prodavač zájem udělat kšeft má přehled a dokáže jednat se zákazníkem?

      0 0
      • Hnoj  

        Obávám se, že CX kola jsou tam minoritní prodejní segment, že obchod, kde by jich bylo vystaveno třeba 5ks budeš hledat jen dost těžko.

        0 0
        • MI.KU  

          Tak 5 jsem nemyslel – klidně 1–2 kousky a pak se podívat zas jinam na další – ale prostě VIDĚT porovnat a vybrat – on si každej z těch prodejců co tam sedí a je jim za těžko skoro vám a odpovědět a ještě to dávají dost najevo myslí, že si objednáš kolo za 50–60 tisíc jen tak podle obrázku v katalogu. Chci si prostě kola prohlédnout nějaké typy mám a to co mě nejvíc zaujme si projet a pokud to nebude zrovna model s osazením co chci tak danný model objednat, ale prostě bez něčeho takového si nikdo rozumný kolo za takové peníze nekoupí přeci.

          0 0
          • Hnoj  

            Kup si Carbon z Číny a budeš mít vyřešeno…

            0 0
    • mr.nikdo  

      Náplavní – mají tam brýle na kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.