Neznate nejakej dobrej e-shop v US ?

34 nepřečtených
  • Twisp

    Nevite jak je to tam s cenama? Jedu tam na nejakej ten mesic tak bych tam mohl asi neco poridit.

    0 0
    • Kotěnočkin  

      Zkus treba www.performancebike.com.Mam odtad Camelbag a super za par bucku…

      0 0
      • TinkTink  

        Teda ja nevim, ale tady v CR jsem Camela sehnal levnej nez to, kde jsi to uvedl…nemas neco lepsiho? Ceny Shimano a Sram mas rovnez vysoky…zlaty Cechy. :)

        0 0
        • Maara  

          Myslim si, že co se týče oblečení, batohů apod. je to kolikrát dražší než u nás. Naproti tomu kola a komponenty jsou většinou levnější (i když s poklesem dolaru a cen u nás už rozdíl neni tak velkej). Ale pořád se tam dají sehnat věci hodně levně v různejch výprodejích. Pro příklad kupoval jsem tam v létě 2002 Gary Fisher Sugar 4+, stál 1100,– doláčů (dolar byl tenkrát cca za 31,–Kč). V tý době to kolo stálo v Čechách 59000,– Kč. Takže rozdíl dost velkej. Kup si ňákej časák např. Mountain Bike nebo Mountain Bike action, je tam spousta inzerátů s cenama a netovejma adresama.

          0 0
          • panaczek  

            jak jsi kolo dostal do cech a kolik to stalo?

            0 0
            • Maara  

              Nestálo to vůbec nic. Skočil jsem si do bikeshopu, řek si vo krabici, kolo složil, zavolal jsem si na Lufthansu, že mám krabici o takových a takových rozměrech. Žádnej problém nebyl. Letenku jsem měl normální-Ecomony(2 zavazadla do 30kg+ bágl na palubu). S váhou jsem problémy neměl. Krabice byla sice trochu mimo povolený rozměry, ale jak jsem říkal, nic jsem neplatil. Jinak jsem se tam ptal na možnost to poslat a bylo to dost drahý cca 200 dolarů. Nejlepší je prostě vzít si ho do letadla, maximálně trochu připlatíš.

              0 0
              • panaczek  

                tak sem chvilku pocital a surfoval a ono by se do zeme svobody snad vyplatilo pro kolo zaletet: stumpjumper fsr elite disk – tady 70 000, v usa 39 000 (oficialni cena je 1740 dolaru, ale na netu sem nasel recenze lidi, co to koupili i za 1500 dolaru). takze 39 000 kc + priblizne 12 000 kc letenka do new yorku (sem student, zdroj gtsint.cz)= 51 000 kc. po vikendu sem zpatky – videl sem kus sveta a jezdim na nejkrasnejsim kole na svete…hehe

                0 0
                • Mamutt  

                  Hergot, ty mě navádíš… to by se mi vyplatilo vykašlat se v létě na Gardu a udělat si prodloužený víkend s bikováním na novém kole v Kalifornii… Slint… ;) No, přinejmenším budu asi objednávat vidli a možná že i rám, vyplatí se to i s poštovným. Zatím na posílání vypadá nejlépe www.jensonusa.com, ale kdybyste věděli ještě o něče lepším, sem s tím ;)

                  0 0
                  • panaczek  

                    …uzs je kontaktoval? kolik stoji poslani ramu? vidlice? ta vidlice se snad nemuze vyplatit…

                    0 0
                    • Mamutt  

                      Samotná ne, vždy? říkám, že budu chtít i rám. Treka a nebo Zaskar Team, vidli Fox F100RLC. Tedy pokud dám dohromady nezbytné finance ;) Kvůli tomu rámu jim musím napsat, v nabídce ho nemají, ale věřím, že seženou. Když si zkusíš něco objednat (prostě naházej do košíku, co by se ti líbilo ;) ), v košíku najdeš položku „shipping“ a „international customers“. Zadáš naši malou pr.el a klikneš na „calculate“. Mě to teď ukazuje 299.24USD via FedEx. Takže samotná vidle se nevyplatí, s tím rámem snad ano. Krom toho dodávce z USA do 5 dnů věřím, u nás bych si zaručeně počkal déle. Takže beru od nich i při stejné ceně. Ale vidím to až tak na začátek července, třeba do té doby najdu jiný obchod. Kdyžtak dám samozřejmě vědět.

                      0 0
                      • onegear  

                        Nezapomen v kalkulacich pri doruceni na DPH a clo tj. 19 + cca 7 %

                        0 0
                        • Mamutt  

                          ýsledná cena by snad měla zůstat přibližně stejná – odečtu jejich daň, přičtu naši a clo. Jen jsem ještě nezjiš?oval přesná čísla a celý postup, tak uvidíme.

                          0 0
                          • onegear  

                            Pozor – v Americe maji jiny danovy system, pri vyvozu ti zadnou svou dan neodectou. Zaplatis plnou uvedenou cenu a na vstupu do CR (pri oficialnim dovozu napr zasilkovou sluzbou) jeste nasi DPH a clo.

                            0 0
                            • Mamutt  

                              No fuj.

                              0 0
                            • vtx  

                              Ja tam kupoval po netu fotaky a dan mi neuctovali. Objednaval sem z Connecticutu v obchode se sidlem v New Yorku. Kdybych objednaval z NY tak dan platim.

                              0 0
                          • RomanH  

                            Klid, trochu to uspin, zabal to do vaku a vezmi to jako spoluzavazadlo a nikdo po Tobe nebude nic chtit – alespon me pri ceste z Pakistanu nekontrolovali, a to jsem premyslel, ze bycht ty trubky vycpal konopim :o)

                            0 0
                  • ravel  

                    Na www.jensonusa.com mne nenechali zaplatit kreditkou co ma billing adress mimo USA. Nakonec jsme se svoji kartou uspel u pricepoint.com ceny byly dost v pohode…

                    0 0
                    • panaczek  

                      a zkusenosti s dopravou – cena? doba? dan? clo? zkus to trochu rozepsat…

                      0 0
                      • ravel  

                        No udelal jsem to lisacky. Mel jsem zrovna cestu do statu, tak jsme ty kliky nechal poslat ke svemu kamaradovi do New Yorku. A pak jsem si je od nej jen vyzvedl. Na letisti v Ruzyni jsem je i priznal, protoze je nejakej bezcelni limit na zbozi do 6000,– Kc (myslim) a to se do nej bohate veslo.

                        0 0
                • blue  

                  ano, presne tak to nekteri delaji… i s letenkou tam kolo poridi levnejs, nez tady, sefovo kamaradi si takhle doleteli pro cannondaly

                  0 0
          • Mamutt  

            Ve čtvrtek se konečně dostanu zase do Prahy… Mohl bys napsat kde v centru se ty časáky nechají koupit? Odpustil bych si Donalda a šel se projít ;)

            0 0
            • enjoy  

              treba na vaclavaku,ze spoda je to na levy strane,priblizne ve druhy tretine bych rekl.no je to veliky knihkupectvi a maj je ve stojanu skoro za vchodem.

              0 0
              • Mamutt  

                Myslíš NeoLuxor?! Zatr, a já tam noviny nikdy nehledal. Díky!

                0 0
            • Maara  

              Třeba MB action jsem viděl v Hyper Tescu

              0 0
            • blue  

              MBA mivaj treba v carrefouru… nebo zkus prodejnu zahranicniho tisku v jungmanovy ulici

              0 0
        • Kotěnočkin  

          Si děláš kozy…Batoh Monsoon + rezervoár Platypus(lifetime warranty:-) stál 12,99 USD. To nevím kde, kdy a kdo to viděl levnější…

          0 0
          • TinkTink  

            Nedelam si…to co si podle tebe delam – vec, kterou tady nesezenu si z USA objednavat nebudu – vec, kterou tady sezenu, si objednavat taky nebudu, protoze je to drahy – Camelbak je myslim dobrej priklad.

            0 0
    • vlk  

      zkoušel jste si někdo něco zasílat zásilkou akolik Vás to přišlo.jak bych si od nich dopravil celého fulla do ČR a kolik by to mohlo přijít-ta doprava.

      0 0
    • Mamutt  

      Když řešíme ameriku, německo už se tu probíralo… Co nákupy z jiných států? Marušky přímo z Itálie? E-shopy v UK, Francii? Hledám něco ve Francii a zatím marně a marně.

      0 0
      • panaczek  

        …zkus takhle: najdi si web znacky, kterou zboznujes a za kterou chces bohapuste utracet, a vyjed si dealers – Francie (uk…)

        0 0
    • panaczek  

      …a nezkousel si to nekdo nechat poslat postou od znamyho – kamose z usa? mrkal sem na stranky americky posty a teoreticky by to mohlo jit. nevim ale, jestli by to proslo rozmerove (jaky rozmery ma krabice se slozenym kolem?) asi by se taky moselo lhat o obsahu kvuli clu…http://ir­calc.usps.gov/spe­ed.asp?Country=Czech+R­epublic&Pounds=8&Ou­nces=0&cmdSub­mit=Continue&Con­tents=1 nebo nejaka jina sluzba??????

      0 0
      • Bea  

        Nevim jak celej bajk, ale mam takhle vidlu. Bez cla. Bylo to jako gift.

        0 0
    • JanSolar  

      Zkus ebay. Ja nakupuju na ebayi v US a DE a je to asi nejvyhodnejsi, co znam. Priklad (vlastni): Merida XC Mission speed 03, vybaveni LX, XT, vidle Marzocchi Z2 Atom Race 100mm ECC, Mavic Cross-Ride, vsechno nove nebo jako nove, kupovane po castech, celkova cena cca 30,000 KC. Ma to ale jeden hacek, kupujes vzdycky tak trochy zajice v pytli a se zarukou se muzes rozloucit (pri nakupu z US, v DE by to asi slo). Jinak, co se tyce postovneho, tak se to da zjistit na http://www.usps.com

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse