• kovar

    Vcera jsem dost pokrivil tento rafek, aniz bych si byl vedom nejakeho velkeho narazu. Toz poradte, je to nestastna souhra nahod a mam si koupit stejny? (nebudu muset kupovat jine spice) nebo tento rafek je opravdu tak neodolny a radeji mam poridit jiny? MAte zkusenosti s Alex TD 17?

    0 0
    • TinkTink  

      No jednoho tohodle Alexe Brsha ani nenapletl, jaka to byla hlina…druhyho sem vozil a zas se nemusel vubec centrovat…ja bych do rafku kdyby mi udelal todle zas nesel (a do Alexu uz teda jako nepudu…asi? :o) )…

      Zkus jinej.

      0 0
    • lubos  

      Hmm, i kdyz je hodne tezkej ten rafek, nemam z neho moc dobrej pocit. Ale nestoji moc penez. Ja bych teda asi zkusil jeste jednou .. a pokud se to stane zas , tak bych asi sel do Mavic317.

      0 0
    • K2  

      Ne že bych měl nějaké extra zkušenosti, ale o Mavicy se mi jeví jako bezproblémové – mám momentálně vzadu obyč. 221, váha super a nevím o něm. Další bude tayk Mavic. Nejvíce mě naštvala Rigida, která mi vydržela 10 km a jeden nevinný pád.

      0 0
      • McBlacky  

        souhlas vyměnil jsem rigidu za mavic (zac19 za 221) a zatim naprostá pohoda, konečne nemusim po každym švihu centrovat…

        0 0
        • jolly  

          Ja vozim vzadu Alex Adventurer – no HRUZA. Kazdej druhej svih centrovani. Zatim mam porad nerva tak na to stranovy centr., vakl obvodovej uz neresim. Probrzdim, snad se do ty doby z toho nezcvoknu a Alex nikdy vice. Tot me zkusenosti.

          0 0
          • fousac  

            me adventurery drzi jak zidovska vira… 8kkm a no problem… (jo na krosu byly taky, 1,5kkm pode mnou – cca 95kg a ted jezdi pod bratrem a ten ma pres 100kg a taky drzi.. ) a zase sem slysel ze prej vetsina rigid je jak blato…

            0 0
            • jolly  

              Hmm, to je divne, ustrojenej do letniho cyklo havu mam cca 75kg, rafek ma nalitano tak 4kkm Tak kde je chyba? Asi mam smulu a vzal sem zrovna nejaky srot nebo mam spatnej vyplet? (2mm spice sou snad dost pevny?) I prez tvou chvalu mne Alex na kolo jiz nesmi

              0 0
      • kovar  

        tak jsem nakonec zase musel koupit Alex, potrebuju narychlo a nechce se mi kupovat jine spice a krome toho tu ve Zline je totiz velmi „pestry“ vyber. Tak jsem zvedav, pokud opravdu je z tvarohu, tak behem tydne az dvou se tu opet objevi muj plac a pujdu radeji do jineho rafku

        0 0
        • TinkTink  

          Bych chtel zajet do Francovy Lhoty…tak kdyby ti odesel, tak by jsi se moh svist…jestli chces…? :)…tam jsem kupoval Mavica X222…a ten drzel me a ted i Hanzovi…takze pohoda…

          0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.