• Matts.

    Na ces?áku mám trojprevodník 52–42–30 zubov. Originál Shimano Sora. S takouto výbavou som veľmi spokojný. Má niekto podobnú skúsenos??

    0 0
    • Volf  

      To je hezký, ale já když vidím někoho na silničce jak tam má zařazenej ten vyproš?ovák tak se vždycky utvrdím v názoru, že trojtalíř nepatří na silničku.

      0 0
    • SunBiker  

      Nazdar Matts. Nemám ces?ák, takže mi to nič nehovorí

      …to len aby si nepovedal, že som sa na tvoj dotaz nereagoval :o)

      0 0
    • ihik  

      Mám trojtác veloce a jsem s ním také velmi spokojen. Příjemné je, že 52–42 je dobře odstupňováno, takže nejvíc jezdím na prostřední placku s použitím velkého rozsahu vzadu. Ten vyproš?ovák je dobrý při opravdu velkym kompci, kde můžeš zůstat sedět a v pohodě to vytočíš s dobrou kadencí bez toho, aby ses uštval. Nedávno jsem takhle bral borce, co stál v pedálech a vůůůůbec mu to nejelo, protože ten kopec měl přes 12%. Sice ten vyproš?ovák zařadím párkrát do roka ale po zimě, kdy není síla a člověk jen najíždí, se opravdu hodí. Design a image bohužel není to pravé. Ale myslím, že bych znovu volil stejně.

      0 0
      • Matts.  

        Vidím celkom pozitívny ohlas, takže ako aj ty, pri novej kúpe by som to chcel znovu.

        0 0
    • Siddha  

      Mi staci 52–39 a 13–26 vzadu, ale ruzumim ze nekdo muze triplacku potrebovat. Sem si to zase uvedomil, kdyz sem byl loni v Italii tam co se jela dnesni etapa Gira (prudsi useky Gavie, ale hlavne Mortirolo) tak tam by pro hobika prisly vhod i lehci prevody. Ja bych na tohle volil bikovou kazetu, ale treba bracha ma na hybridocyklokrosce triplacku Xenon a je spokojenej, akorat to stelovani je celkem problem.

      0 0
    • jonti  

      nepises aku mas kazetu. Ja napriklad mam 53–39 a 13–26, a tak mam najlahsi prevod podobny ako keby ty si mal 21tku vzadu. Mne sa predsa len viac paci cestak s 2 prevodnikmi :)

      0 0
      • jonti  

        sory, neprecital som poriadne dalsie prispevky. Nie je tam problem s radenim, napr. ak to treba rozbehnut na vrchole kopca? myslim preradovat o 2 prevodniky je predsa len na cestaku dost pomale

        0 0
        • Siddha  

          No ja mam taky radeji dvoplacku a vozim ty samy prevody, bracha ma toho 3 plackovyho Xenona s kazetou 13–26 a na tu malou je to fakt sranda, se serizenim je problem, chce si to s tim pohrat… a je to dost tezky (ona je to nejnizsi sada Campy, tak je to pochopitelny)

          0 0
        • Matts.  

          Mám originál Shimano Sora, aj vpredu aj vzadu, s radením nie sú absolútne žiadne problémy. Je fakt, že malú 30-ku radím len ojedinele, a keď už taký „grciak“ vyšlapneš, tak neradíš hneď 52–13, ale radíš 42 a vzadu zhadzuješ, potom dáš 52 a ideme ďalej.

          0 0
    • Honzis  

      Mám 53/39 a 11–28z a jsem také spokojen, i když je fakt, že při 3pile bych mohl mít jemnější odstupňování vzadu. Do Alp bych to asi také bral. Jo a na crossu jsem v sobotu jel 32/21 do cca 15%,možná víc a přední kolo se mi zvedalo 10cm ze země, takže hrůza. Ono někdy ani lehký převod nepomůže.

      0 0
    • jihra  

      Mám silničku (akorát jsem vyměnil „berany“ za rovná MTB řídítka) a trojtác tam mám taky. My starší ročníky (1952) jsme za tu malou placku občas vděční. Říkám tomu převod pro pokrývače.

      0 0
    • djano  

      Original Sora ma 52–40–30 ! 52–42–30 maju Campagnolo trojprevodniky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.