• notakale

    ztratil jsem, takova blbost, ale ted si nemuzu namazat kolo. da se koupit nekde zvlast v obchode? nebo vite jak ji nahradit?

    0 0
    • Daf  

      Kup si jeste jeden sprej do zasoby a trubicku muzes prohazovat :)

      0 0
      • notakale  

        no cekal jsem trosku podnetnejsi napad :) vzhledem k momentalnimu stavu sveho konta se asi dneska budu cely den plazit po zemi a smatrat jestli ji nahodou nekde nenahmatam, protoze vim ze musi byt nekde doma.. spolubydlici se budou asi zase jednou dobre bavit :)

        0 0
        • MARIN  

          No tak si kup jen takovou tu malou umelou olejnicku (driv byvala jako soucast naradi prodavaneho s kolem; driv = pred 15lety :) Ten sprej do ni nastrikej a pak vesele namaz co potrebujes

          0 0
          • ravo  

            Tohle jsem chtěl udělat s kapátkém od odleje „kola-šicí stroje“. Nastřikal jsem tam Chainstar v domění, že budu vesele kapat ojel na řetěz. První 3 dny to z toho nekapalo, ale proudem teklo, jak to bylo furt natlakovaný a to i přesto, že jsem to kapátko měl celou dobu otevřený. No a protože Chainstar se musí před použitím protřepat, tak to prostě jako kapátko nefunguje – po protřepání to normálně z toho teče proudem:-) Nevím, jak to funguje s jiným olejem, ale Chainstarový experiment prostě nevyšel…

            0 0
            • náčelník  

              Vítám tě do klubu, přesně tohle jsem s Chainstarem absolvoval taky :)

              0 0
              • ravo  

                Jsem rád, že jsen našel svého „Náčelníka“:-) Naštěstí jsem to kapátko naplnil tak z 1/4. Ale štve mně to, protože sprejem to prostě nejde namazat tak, aby se nesříkalo pánu bohu do oken…

                0 0
                • pavelr  

                  Tak tohle se mi asi před týdnem povedlo s TF2. Kromě řetězu jsem naolejoval i dveře od garáže.

                  0 0
              • Fido  

                …chachacha tak to jsme uz tři…

                0 0
            • kovar  

              jelikoz olej ve spreji je mimo jine rozpusten ve hnacim zkapalnenem plynu (butanu) je treba pred naplnenim olejnicky ten butan ODVETRAT (nejlepe nechat v otevrene nadobe a casto s tim protepat, a nestaci odvetravat jeden den). Pokud prilis zhoustne, naredit benzinem. Pak se to v olejnicce nebude natlakovavat.

              0 0
              • rich  

                chcel som otvorit novu temu, ale spytam sa tu – uz po tretikrat sa mi stalo, ze v spreji WD40 mi ostala dobra 1/2, ale nie je tam tlak, takze to nemozem odtial dostat, uz to ani nekape. Aj by som to reklamoval ak by som mal ucet. mate nejaku radu?

                0 0
                • Pavlos  

                  jestli tam neni tlak a jsi si tim jisty tak tu pixlu normalne rozkuchej

                  0 0
                  • Lada1  

                    ani si nemusi byt 100% jisty, ale tim rozkuchanim si to definitivne potvrdi popr. vyvrati :-))

                    0 0
                    • Mamutt  

                      No myslim, ze i kdyz tam bude tlak jen naprosto miimalni (a ten tam je vždycky ;)), tak takhle se ještě nenamazal ;)

                      0 0
                • ravo  

                  Radu nemám, mám jen podobnou zkušenost, pokaždé mi tam toho dost zbylo i když tedy míň, než 1/2…

                  0 0
                • RomanH  

                  Tak to uz se mi stalo potreti s TF2. Premyslel jsem, ze zvolim jinou „znacku“, ale jak vidim, tak bych si asi nepomohl. Takze to proste kuchnu. Pro jistotu ale ne v pokoji.

                  0 0
                • SELMIRA  

                  Hele, to se nam stava vzdycky taky! S TF, WD, GT, se vsim. A pritel mi vzdycky vycital, ze to delam ja, protoze sem jelito a nevim, ze prej mam ten sprej pri strikani drzet ve svisle poloze. :o) A ty hadicky taky furt ztracim. :o))

                  0 0
                  • kovar  

                    blbej dotaz: A proc to tedy nedrzis ve svisle poloze strikatkem nahore?

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      :o) já se snažim, ale občas na to zapomenu. anebo si naopak vzpomenu, jak to spoluvlastníka toho spraye rozčiluje, dyž to tak neděláma pak mě to nutí zkoušet to jinak :o))

                      0 0
                      • kovar  

                        ach Vy zeny :-)

                        0 0
                      • rich  

                        aky to ma vplyv (mechanizmus fungovania) na tlak v plechovke??? nechapem co mozem sposobit vo vnutri ak to (sprej myslim :-)) nepouzivam vo zvislej polohe.

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          aky to ma vpliv? yó, tak to já taky nevim :o)

                          0 0
                          • martt  

                            ze tomu zenska nerozumie by som chapal ale ze to nevie rich… :-)

                            vezmi si sprej zo skla a kukni co je vnutri. Taka trubka ide na spodok. Tlak plynu nad hladinou vytlaca obsah von. Ked to otocis, tak je kvapalina dole a ked stlacis ventil vyfuci plyn a obsah zostane vnutri akurat uz nemas tlak aby si ho dostal von.

                            Pre pumpickove spreje toto neplati.

                            0 0
                            • SELMIRA  

                              což já jsem to tak nějak tušila, jenže takhle vysvětlit jsem to rozhodně neuměla Takže díky náčelníci. :o)

                              0 0
                          • kovar  

                            ma to zasadni vliv, staci se mrknout na konstrukci, a je to hned jasne, obsah nadoby je hnan tlakem nad hladinou kapaliny skrz trubicku do trysky, kterazto trubicka saha ZCELA KE DNU nadoby. Tudiz obratis-li sprej , konec trubicky tim padem neni ponoren a ven sprycujes plyn (sice je v nem i kapalina (mlha), nebot vevnitr to vre -hnaci plyn z kapalne prechazi do plynne faze a strhava sebou i trochu kapaliny nebo expanzi se ochlazuje a znova kapalni). Tudiz vysprycujes akorat hnaci plyn a olej zustane ve speji.

                            0 0
        • notakale  

          uklidnili jste me, ze nejsem sam komu se stalo neco podobnyho :) ted me napadlo pouzit trubicku z pouzite naplne z prupisky, tak az dneska pridu ze skoly dom tak zkusim jestli to bude pasovat..

          0 0
          • sharkcom  

            Lidi, co blbnete, vemte kousek bovdenu a vytáhněte z něho tu vnitřní průhlednou hadičku, to je ona.....

            0 0
            • notakale  

              tak to je na me trosku moc, pri posledni manipulaci s lankem je vysledek takovy, ze ted ho mam o jeden dratek tensi, ale kolo prehazuje porad dobre :) ale abych jeste rypal do bovdenu.. ty mozna myslis nejakeho stareho bovdenu, ale ja nejsem takovy devastator kol, takze zadny takovy pouzitelny nemam.. jo jak jsem psal to o naplni z prupisky ze vyzkousim tak takova tenka zadna neni.. co takhle zajit do nemocnice a zeptat se na nejakou pouzitou cevkovaci hadicku? ..to me jen tak napadlo, necekam na to zadnou odpoved :)

              0 0
    • vlty  

      tak hele, jestli chceš, tak mně napiš na mail adresu a já do tebe zainvestuju sedm kaček (za obálku a známku) a pošlu ti tu trubičku poštou.

      0 0
      • notakale  

        tak to je asi zbytecnych 7 korun, to mas pulku kofoly :) ja myslim ze kdybych nebyl liny a zasel do nejakeho obchodu kde delaji i servis a maji tam toho mraky, tak mi tam tu hadicku daji zadarmo..

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.