• blue

    ceka me nutna obnova zadni casti svetelneho parku a sigma je jednim z horkych kandidatu na post zadni blikacky, tak by me zajimalo, jaky jsou zkusenosti s jejich uchycenim gumickama a s odolnosti… netrhaj se ty gumicky, nezpuchri to za chvilku? bych nerad, aby mi nekde v lese po par mesicich blikacka upadla…

    0 0
    • vtx  

      nezpuchří ani po několika letech, takový gumičky sem jinde neviděl

      0 0
    • Paja  

      S blikackou nemam zkusenosti, ale prichyceni tachace i snimace u sigmy je i po nekoliak letech bez problemu.

      0 0
    • ravel  

      Mne teda zpuchrela gumicka co drzi snimac cyklocompjutru na vidlici – sice po 1 a 1/2 roce ale zpuchrela…

      0 0
      • Volf  

        já mám Sigmu / comp /na kole už 8 let a guma drží!!!!

        0 0
    • jonti  

      bez problemov, najlepsia blikacka co som doteraz mal, uz ju mam 4 roky, vydrzala aj dazd, sneh,… A to uchytenie drzi velmi dobre

      0 0
    • moriarty  

      Mám od Sigmy cyklocomputer od roku 94 a gumička, kterou je připojenej k řidítkám už přestála 2 kola.

      0 0
      • martt  

        pridam sa. Mame tri sigmy, asi 1994, 1996 a 2000 a vsetky maju pohodove gumicky

        0 0
    • figur  

      Gumičky u compu Sigma dobrý,ale gumičky k uchycení pumpy Sigma(myslím Delta) praskly po druhým sundání.Dal jsem tam pak 2× sucháče.

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce