• Dreww

    Zdar,zajímalo by mě jakej máte názor na takovýhle týpky? Jsou to maséři a fakt hus?áci jaký nehorázný dropy dávaj(viz. např. série NW Disorder) nebo jsou to vymaštěný gumy, který nemaj pud sebezáchovy?

    0 0
    • MARIN  

      Od kazdyho neco

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Watson je maser a Bender vymastena guma. Takhle je chudaky hazet do jednoho šourku:(

      0 0
      • rider  

        Nějak mam stejnej názor, ale osobně jsem se s nima neviděl :o)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Taky ne. Ale ted v Krupce ty styky s hvezdama muzem napravit :) Ne ze bych o to stal. Nedela mi to dobre na psychiku. Mam pak chut jit cvrnkat kulicky za Pakistan misto nejakyho jezdeni.

          0 0
          • rider  

            Nono, řekni, slyšel jsem něco, že nějaký tihlenstí letci přijedou, budou v Krupce nebo kde a kdy ? Já teda jo, ale nevim, jestli v tu stejnou dobu (příští víkend): .Ale podíval bych se, jak se má jezdit.. Kuličky nehraju, ale vběhnout na US ambasádu ověšenej granátama, to muší bejt vodvaz :o)))

            0 0
      • Radek Broz  

        Mam naprosto stejnej nazor, ale kdykoliv ho nekde projevim, vrhnou se na me uctivace bendera a mam po srande:o(

        0 0
    • aku  

      Bender je nejhustsi robot a maser ktereho sem kdy videl a slysel // Futurama rulez

      0 0
      • McBlacky  

        Lick my shiny metal ass, meatbag! :-) kdo nevyděl F, jako by nebyl…

        0 0
    • X-biker  

      Bender hodi jeden mega polet a pul roku se leci a zije z reklamy. Takze mega gumak no a zbytek to sou hold mistri :-) The Best Riders off the World

      0 0
    • TinkTink  

      Vsechno to jsou gumidci.

      0 0
    • McBlacky  

      musej to bejt gumy, protože to co přežijou za smotky by normální lidi rozštípalo na atomy

      0 0
    •  

      Bedner = magor, dočasná ztráta paměti a nenechal toho, taky by mě zajímalo jestli má funkční náčiní a nebo tam má jenom skleněný, nebo spíš kovový, aby to vydrželo rány :))

      0 0
    • visby  

      podla mna je kopa rovnako dobre jazdiacich riderz… staci si pozret UFC a clovek zisti, ze bender a simmons nie su jedini co davaju marzocchi gap, ze superT a romaniuk nie su jedini co davaju gillard gap a ze leach nie je jediny co dokaze jazdit po 5cm sirokom dreve… asi tak…

      0 0
      • Dumbo  

        pravdu vravis Visby: ja len tolko nic proti Benderovi je to chlapik…ale je mnoho lepsich riders ako on…„ved hodit sa z dajakeho previsu dole dokaze kazdy kto je aspon trochu cvok“:-) a to vzdam vsetok hold Panovi Benderovi…ja len ze v nejakom zjazde abo na lavicke mu vitre usta mnoho ludi…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.