• SODOVKA

    Zdar lidi, tady toto se týká asi jenom lidí z Brna. Včera jsem opět vyrazil do Zamilca a uplně jsem čuměl. Slalomka a její okolí, vpodstatě všechny sjezdy v jejím okolí jsou zavaleny pořezanýma stromama. Asi lesáci dělali čistku. Nevíte náhodou někdo jak dlouho tam ty stromy nechaj ležet??? A nepodnikneme potom nějakou brigádu. Podle mě až odklidí ty stromy, tak tam bude většina sjezdů nepoužitelná :o((( jakej je váš názor????

    0 0
    • SODOVKA  

      tak co??? nikdo nic ???

      0 0
    • vlty  

      a kde to má jako bejt? su brňák a Zamilca mně nic neříká…

      0 0
      • Lišák  

        Zamilec=Zamilovaný hájek-za Lachemou

        0 0
      • ivovi  

        „Zamilca“ Docela jsem se zasmal, nic ve zlym. :-) No ja teda FR nejezdim, jezdim jenom obcas kolem po zlute… Jinak na Palacaku (Palackeho vrch, Zabiny) ted radili lesaci taky pekne, ale relativne rychle to uklizeji.

        0 0
        • SODOVKA  

          tak to doufám že to po sobě taky nějak rychle uklidí :o)

          0 0
    • kimi  

      Nejezdím tam moc často, ale nezřídka sou ve sjezdíku (žlutá ze Sobůlek) klacky přes cestu, tak je odhážu, ale jako by to někdo dělal naschvál…

      0 0
    • blue.sun  

      Není to jen Slalomka, ale v podstatě všechny polní a lesní cesty v okolí Zamilce. Nevím, jestli to lesáci dělají schválně, protože ty stromy jsou fakt vždycky přesně na kolmo přes cestu a jinde žádnej neleží. Tenhle stav je už tak dva měsíce, nedávno jsem se málem zabil na cestě nad Lachemou, když jsem tam potkal přes cestu strom…

      0 0
      • kimi  

        Ukázkovej „stromeček“ přes cestu je u rozcestníku Pod Chocholou na modré značce nad Ivanovicema. Prostě smrk půl metra v průměru a pokácenej motorovou pilou a už je tam jak dlouho. To je prostě hajzlovina.

        0 0
        • Dumbo  

          aj na Slovensku take stretnete…

          0 0
        • MartinXC  

          Dělají to schválně, aby se jim stromy pak dobře stahovaly (a pak tedy zničí i cestu)…aspoň kolem Brna. Až budu jednou bohatý, koupím si kus hor a dřevaři a koňaři tam budou mít vstup zakázaný :-)

          0 0
    • Keli  

      kdo ses ? ja tem jezdim dost casto, vetsinu veci na slalomce jsme s Omarem postavili spolu, to jak to tam ted vypada je tragedie, ale nastesti zamilec je velikej a moznosti spousty

      0 0
      • SODOVKA  

        JSEM SODOVKA :o)) No, moc lidí tam neznám, spíš jenom od vidění. Jezdím tak na bílým Marinovi B17. O tech spouste možností to je fakt, ale já na tom nejsem jestě tak dobře, abych si mohl dát v zamilci cokkoliv :o(( Většinou jsem právě jezdil tak v té zadní části nebo pod sjezden po levé straně (tam jak je tem brutální asi 2 metrovej drop). Takže hošani, pokud budete chtít pomoct při opravě nebo výstavbě nové slalomky, dejte vědět. Jinak se tam vyskytuji tak 3 do týdne, většinou v týdnu v podvečerních hodinách. Mezi 17 až 20 hod. Jinak jsem z KrPole.

        0 0
    • ueeeeee  

      butalni asi 2metrovej drop… lol :D

      0 0
      • Keli  

        nechapu proc LOL Zamilec je plnej 2 a vicemetrovych dropu, vetsinu ani sam bez pomoci nesjedu

        0 0
        • SODOVKA  

          No, podle me je to vyhoda. protže pokud zvládneš ty lehčí, můžeš začít jezdit lepší bez toho aby jsi je musel stavět :o)))

          0 0
          • Keli  

            myslel jsem to jako narazku na Ueeeeeho (kteremu mimochodem dnes dosel novy ram), v Zamilci nejsou zadne 2 metrove dropy, mam ho projetej krizem krazem a fakt tam nic takovyho neni (bohuzel)

            0 0
            • SODOVKA  

              no, možná jsem se spatne vyjádřil. Když budeš stát na tom hlavním paloučku tak máš po pravé straně cestu kterou se dotaneš ne slalomku. Asi cca po 100 metrech máš po levé straně navožený 2 hromady písku, a proti nim máš po pravé straně na stráni povalenej strom a pod ním je dopad. Nevím jestli to tam ještě někdo jezdí ale je to tam. Před tím dopadem máš takový 4 menší muldičky.

              0 0
              • Keli  

                ty 2 hromady pisku, jsou skok (dvojak), asi by te Petan z eRKacka nerad slysel, ze o tom rikas, ze jsou to hromady s piskem. Ten drop znam, nikdy jsem jej ale nejel protoze na nej nenavazuje zadna trat a lezt tam jenom kvuli dropu tak to zase neeee. A rekl bych ze dva metry nema ani nahodou, metr a pul maximalne

                0 0
                • SODOVKA  

                  Já vím že to je dvoják :o)) Doufám že dotyční odpustí :o)) No a stema dvouma metrana – dobrá. tak tedy metr a půl :o)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse