• GrametS

    konečně začalo pěkné počasí a venkovní teploty začínají odpovídat roční době = je teplo a dlouho vidět

    Tedy: Friday Prague Night Ride, neboli Páteční noční jízda Prahou

    jako šílenci projedeme krásná místa Práglu, počkáme, až se udělá tma, nasadíme blikačky a vše pěkně zakončíme posezením na nějaké pěkné zahradce

    Sraz: třeba v 20.00 třeba na Palačáku a trasa třeba přes Petřín, Nerudovkou a někudy.

    PS1: protože je název jízda Prahou, pojedeme tedy v centru Prahy PS2: trasa, čas í misto srazu jsou variabilní PS3: akce pouze za dostatečného počtu účinkujících PS4: uz jsem jel s p. McBlackym, Fousacem, a Enjoyem – na reference se muzete zeptat jich

    0 0
    • fousac  

      cus strejdo G.. :)

      reference??? SES CHRT!!! :)) ale to je tvoje vec… :)))

      myslim, ze to neni nerealny, navrhnu to ostatnim… hlavne se teplec oblec… :-D

      0 0
    • Pá-dlista1  

      S enjoyem nejedu. Nevozi helmu :)

      0 0
    • ferda  

      ma to byt xc vyjizdka nebo street jam ? :)

      0 0
    • enjoy  

      tak to je dobrej terorismus:-) ja rad pojedu,mam takovyhle akce moc rad:-) myslim ze lidi bude dost,vymluvy neexistujou. to pádlista(pardon pá-dlista:-)):neni to o studu,tos spatne pochopil.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja vim ja jen tak rejpu :) Je to o penezich, vid? :))) Ja jsem za dve, ze svych trech helem, nedal ani korunu. Tak se nevymlouvej. Prevcirem jsem si na tebe vzpomnel. Snazim se tam kroutit tabletop a najednou mi preskocilo v zapesti. Ustal jsem to, ale videl jsem karada, co si jentak prizvedaval pradni kolo a stalo se mu neco podobnyho. Jenze on nemohl na tu ruku dopadnout a dopadl nakonec rovnou na skebly. On helmu mel, tagze celkem pohoda… Chtel jsem tim jen rict, ze i kdyz jezdis tak, abys helmu nepotreboval, stejne nikdy nevis kdy ji potrebovat budes. Jo a jeste jeden duvod. Za trvaly nasledky dostanes vic prachu z pojisteni nez za smrt. No a taky si je vic „uzijes“ :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tagze: „kamarada“ a „predni“

          0 0
        • enjoy  

          no tak me helmu nikdo neda,pripadne si ji neukradnu,nevim jak si to udelal ty.OPRAVDU na ni ted nemam.

          0 0
          • MARIN  

            Vali se mi ve sklepe cca.8let stara RudyPruject :)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Jsou ruzne zpusoby. Bud na ni nemas a jses socan a tak to proste priznam a helmu si vyzebram (moje 2 helma:). Nebo ji vyhrajes (3 helma), ale to neudelas bez te prvni co tvrde zacvakas. Je to jako kdyz za nejlepsi fotku vyhrajes fotoaparat nebo za video kameru :) Jenze kdyz uz mas na startovny a to kolem, tak mas i na helmu. A nerikej, ze nemas 550Kc na helmu.

            0 0
            • lempl  

              ***** tady to neni o tom jestli nekdo ma helmu nebo ne tady je to vo tom jestli pojedes nebo ne a to ze mas 3 helmy tak to je supr!!! gratuluju si asi 1,. clovek na svete co ma vic jak 1 helmu hmmmm tak nam jeste prozrad ze mas 2 tretry prasklej ram a sadu na lepeni bez lepidla a budem vedet uplne vse… jinak sorrry ze tu kecam ale tydle lidi me vzy dostanou..... pristi ride po praglu v noci jedu:))))) ..

              0 0
              • goofy  

                Zase jeden, co se nechal vytocit od Pá-dlisty… :o)

                0 0
                • enjoy  

                  ze to ale padlistovi porad prochazi…:-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jen do prvniho osobniho setkani :) Tenhle zni uz dost rozlobene. Asi zacnu doporucovat ksiltovku misto helmy. To by ho mohlo uklidnit.

                    0 0
              • Sirenna  

                He he, ja mam 4 helmy :)))

                0 0
                • Mamutt  

                  Vejtaho ;) Ale je fakt, že jestli nejsou všechny stejný, můžeš s nimi ladit design podle vrstvy bahna na rámu tak, aby to barevně stále sedělo ;)

                  0 0
                  • Sirenna  

                    Kazdou mam na jine kolo :), ale nektere se muzou na kolech stridat mezi sebou :)

                    0 0
            • enjoy  

              nudim se,tak ti odpovim. kdo rika ze mam na startovny?ja v zivote nejel nic kde by se platilo startovny:-).a 550kc bych za startovny patrne nedal. jo jednou jsem byl prinucen vzit si na hlavu helmu za 600kc.upinaci system byl tak propracovany ze by byla na zemi driv nez ja.je videt jak myslis na me zdravi:-) helmu si koupim,neboj,ale urcite nebude levna,nejsem tak zavedeny.nekupuju si boty za 600kc abych si kazdych pul roku musel koupit nove,radeji si koupim drazsi a temer se to vyplati,nemluvim o tom ze se mi pak dokonce i libi a nenici mi nohy.a tak je to se vsim.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Kdyz je pan snob a nema na to… :( Taky bych tyhle praktiky provozoval. Je sice diskutabilni u ceho se to vyplati a u ceho ne, ale ty jses v uplne jiny pozici. Je to jako jestli chodit bos nebo si koupit botky od Vietnamcu. Na kazdodenni chozeni si koupim poradny boty, ale na kolo do bahna a na roztrhani si koupim od Vietnamcu, protoze vydrzej stejne a stojej 10×!! min. Obcas, ale v tech levnejch vecech narazim. Jako ve ctvrtek jsem koupil stan do kteryho fest tece. Jednak blbej material a druhak blba konstrukce. Ale porad byl lepsi nez spat pod sirakem.

                0 0
                • McBlacky  

                  celý je to o prioritách. Hyper stany jsou vražda, naštěstí lidi co je kupujou s nima jezděj max na Mácháč, takže nemám obavy, že se jim něco stane. Boty – když to tvoje nohy snesou, tak klidně Vietkong, já už to nehodlám riskovat, stejně jako jejich spodní prádko, ponožky a vůbec všechno…

                  0 0
                  • blue  

                    problem je, ze jeste vetsi vrazda muze bejt stan z outdoorovyho kramu… pamatuju pred asi dvouma rokama, ze hannahu se vracely stany z jeho nejvyssich rad kolekce (akamos uspesne reklamoval jejich expedicni nejlepsi stan a nebyl jedinej), protoze byly proste blbe udelany a v rumunskejch horach to pro kamose bylo dost necekany, ze jim prsi do stanu za pet tisic, takze to je fakt tezky a blbe se to pak vysvetluje, proc si nekdo kupuje s klidnym svedomym levny veci…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      to jsi mě překvapil, ikdyž Hannah není zrovna nejlepší firma a 5000 za stan je na dobrej stan ještě málo. Já mám zkušenosti s firmou Jurek S+R (bez chyby i ve fakt průserovým počasí) a Rock Empire (vlastně Hudy kopírka North Face) a taky moc dobrý. Když se na treku podělá vybavení tak to je peklo, třeba boty nebo batoh :-)

                      0 0
                      • blue  

                        ja mam od hannahu spacak a sem taky spokojenej, myslim, ze kazdy firme muze obcas neco ulitnout a nezavrhuju hnet kvuli tomu, jen sem tim chtel rict, ze nakup drahyho vybaveni ve specializovany prodejne nemusi bejt jeste zarukou kvality a dlouholety vydrze… a kolikrat je to opravdu jen o tom klasickym priplaceni za znacku

                        0 0
                        • McBlacky  

                          jasně, třeba Millet nebo Nort Face, tak dáš tak třetinu i víc za značku :-) V Hudy maj bohužel blbej zvyk nabízet většinou to nejdražší – což ovšem není nejlepší, ale je na tom největší marže. Když vidim co kolikrát nacpou krava?ákům s plnou prkenicí, tak se nestíhám divit :-)

                          0 0
                    • RomanH  

                      No pockej, nejdrazsi expedicni stan stoji tusim 15 nebo 20t kc., tech 5t je tak minimalni zaklad za pouzitelnej stan (vetsinou ale slusne stany vyrobci prodavaji az tak kolem 7t – Jurek, Gemma…) Ale stejne by do nej prset nemelo.

                      0 0
                      • blue  

                        taky sem nerikal, ze za tech 5 tisic byl ten expedicni

                        0 0
                • enjoy  

                  pan urcite neni snob:-),tos me fakt dostal:-) taky bys ty praktiky provozoval kdybyses konecne naucil jezdit a furt neco nenicil a nestalo by te to tolik penez:-)

                  0 0
          • biker007  

            tak usporadame sbirku na Enjoy-ovo hlavu, pardon prilbu;) je nas tady 1230, kazdej da 50 haleru a bude moct jezdit:) PS:tak me napada-kdyby dal kazdej 10 Kc tak mam na novy RB 1300 ;)). OPRAVDU na nej ted nemam..

            0 0
            • MARIN  

              Ja zrovna nemam tech 10,– ale mam tady jednu stravenku v hodnote 50,–. Staci? :)

              0 0
    • McBlacky  

      City terror kdykoli… blikačku nemam, kdo si me nevšivme má smůlu. takže jedu a všem doporučuji at jedou taky, v Praze se dá pojezdit a to celkem hustě!

      0 0
    • McBlacky  

      jinak pro přespolní, můžete si vzít stan, protože v sobotu je naplánována další akce, sraz 9,30 na Palackého náměstí. Výlet/švih na celý den cca 100km. Trasa je překvapení :-)

      kdo je sakra hustej, nemusí spát vůbec!

      0 0
    • GrametS  

      Abych do toho zase vstoupil:

      • tempo je klidné, prohlídkové, fotit je povoleno
      • protože se to jmenuje Night ride, znamena to, že pojedeme v noci, tudiz za tmy = BLIKACKY (predni, zadni) podminkou
      • kdo pojede bez blikacky, at radsi nejezdi
      • argument, ze „kdo me nevidi, ma smulu“ svedci o nizkosti ducha pisatele
      • protože se to jmenuje Prague ride, znamena to, že pojedeme v centru Prahy, tudiz v hustem provozu = HELMA podminkou
      • kdo pojede bez helmy, at radsi nejezdi
      • argument, ze „ja ji nikdy nepotreboval“ svedci o nezodpovednosti pisatele

      HOWGH

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak takhle se mi to uz libi, ale bohuzel uz mam neco lepsiho v planu a stejne bych vam nestacil.

        0 0
      • Pavlos  

        Mam pocit ze stema podminkama pojedes asi sam:)

        0 0
      • fousac  

        staci petrolejka??? :))

        a co praskla helma… :) (sorry ale mi to nedalo :)

        chudak enjoy, jeste kokosku nema… :( a on se tak tesil.. :(

        0 0
      • McBlacky  

        Milý strýčku,

        mého ducha ti nepřísluší hodnotit a dokonce bych vážně pochyboval, zda by jsi toho byl schopen. Přeji ti hezký noční výlet Prahou, nebo chceš-li Prague night ride, hezky si poblikej světýlkama, nezapomeň si helmičku a třeba tě někdo i vyfotí. Já to ale nebudu, protože pro mě, a spoustu mých přátel, je biking o pohodě a volnosti. Tvoje akce, tak jak je prezentována, tohle bohužel z mého pohledu nesplňuje a tudíž nenacházím důvod se jí účastnit.

        0 0
        • GrametS  

          biking o je pohodě a volnosti = blikačku nemam, kdo si me nevšivme má smůlu ano, timto tvrzeni jsi se sam ohodnotil

          0 0
          • enjoy  

            jezis vzdyt ho vubec neznas.ty ses koukam dalsi mistni vedma.

            0 0
            • blue  

              myslim, ze clovek nemusi bejt ani vedma, ani toho druhyho znat deset let, aby si udelal usudek na zaklade takovyho, s prominutim dementniho, vyroku… pokud to Mr. Blacky opravdu myslel vazne…

              0 0
              • fousac  

                nemyslel to vazne… blacky je zkusenej a zodpovednej biker…

                vytvorit si na nekoho nazor jenom z par prispevku na internetovem foru povazuju za ponekud zcestne…

                0 0
                • blue  

                  no jo, ja zas povazuju za zcestny vydavat takovy prohlaseni, kdyz se tak ve skutecnosti nechovam :-)

                  0 0
          • McBlacky  

            věc se má asi tak, že když blikačku nemam, tak je jen na me zajistit si, že do mě nikdo a já do nikoho nevrazim. Po noční Praze jsem najezdil možná víc km než kdokoli z vás a nikdy jsem neměl problém, bez blikačky. co mě naštvalo je fakt, že někdo se vyjadřuje o mém intelektu na základě hlášky, která se dá vyložit mnoha způsoby (a byl to spíše vtip, asi jakou s tím zdvihem a bezdomovci) a hlavně když si někdo klade podmínky… to jako když nebudu mít světlo a dorazim, tak mi zakážeš jet?? JAK? teda pokud mě neotrávíš natolik abys se na to vykašlal sám. Fakt nevim, když jede Selmira, docela mam chut dorazit, ale nechci abychom se pak na sebe tvářili jak pitbulové v ringu…

            0 0
            • SELMIRA  

              Hehe, chtěla jsem napsat, že kdyby Ti chtěl strýček něco zakazovat, tak vyvolám strašššný déš?, hromy a blesky a pudeme Riškovi vybílit bar. Ale ono to funguje sotva na to pomyslim. Sakryš. :o))

              0 0
      • enjoy  

        hele to si fakt zazdil.nejenom ze si nasral blackyho(a to neni tak jednoduchy),me by to tak nevadilo,jsem na kecy o helme zvykly a trochu jsem s tvym pristupem pocital,ale co je hlavni!tvoje helma je praskla!vsichni co jsme jeli prvne s tebou nad tim kroutili hlavou.takze klast si tyhle podminky,to snad nemuzes myslet vazne. pak dej vedet kolik lidi se ti nachytalo,blua nepocitam. lidi,vy co s nim jedete a jeste jste ho nevideli,tak se neleknete,je trosicku machyrek,ale da se to s mensim sebezaprenim vydrzet. tak dobre dojedte a uzijte si to(myslim vazne).

        0 0
        • SELMIRA  

          jéééééééééé! Taxe nehádejte a pojeďte! Já jsem si nejdřív řikala, že nejsem cwok a chci v noci spát. Ale paxem si vzpomněla, že vlastně trochu cwok jsem a že spát budu v hrobě, takže jsem se rozhodla, že jedu. Dokonce jsem si za tim oučelem pořídila velmi eležantní čelofku a vy to teďkonc vzdáte yo? :o( Chjo.

          0 0
          • fousac  

            taky by me zajimalo, jestli se teda bude neco dit… sice ted momentalne nemuzu svoji ucast ani potvrdit, ani odrict…

            0 0
            • SELMIRA  

              ehm, mně by to teda taky zajímalo. Jsem si teda nemyslela, že pojedu, ale paxem si přečetla, že jede fousáč a spol. :o)) a taxem se rozhodla, že yóóó … taxem v práci bikem. Tož chci znamení, jestli se mam v Práglu zdržovat do 20 nebo si dám jen nějakou výživnější cestu dom.

              0 0
            • dalimil  

              to fousáč : Nebyli jste včera večer s Enjoem na točný na letišti ? Teda já vás neznám,ale náhodou jsem viděl vaše fotky na netu a podobný týpci zevlovali včera na letišti v hospůdce.Ta merida by odpovídala :-)

              0 0
              • fousac  

                no nahodou sme tam byli… :) a ty mas jaky poznavaci znameni??? (bike) (a opovaz se rict, ze tvoje byla ta krasna „zrzava“ Cobra… )

                0 0
                • dalimil  

                  já byl urostlý biker se zeleným Rock Machinem :-)

                  0 0
                  • fousac  

                    „chromovej“ skopek na hlave a desnej zdvih na vidli??? jinak nevim… rockmasina si vybavuju jednoho cernyho fulla…

                    0 0
                    • dalimil  

                      odjížděl jsem těsně před váma helmu mango,zdvih mazr. Z5

                      0 0
                      • fousac  

                        eeee tak to se nechytam.. :( no az se tam potkame priste, tak se neboj ozvat.. :)

                        0 0
                        • dalimil  

                          OK,já tam jezdim docela často,mám to z Jesenice kousek.Koukal jsem jak začínaj kopat tunel i na cholupický straně,jsem zvědavej jak to tam dopadne.Byly návrhy udělat místo hospůdky fit centrum,střel­nici,půjčovnu aut,squash.snad to neprojde,jinak je konec s pohodovým místem.

                          0 0
          • enjoy  

            jak nehadejte?vzdyt to uplne zazdil,s tim nejde nic delat.my to nevzdali,strejda je proste cvok a s tim nejde hnout,ted uz bych s nim asi fakt jet nemohl.skoda ze tam budes ty,ale proste asi nic,ledaze by nekdo strejdovi pichnul morfium,jinak je nepouzitelnej.

            0 0
            • SELMIRA  

              Pravda, strýček Grametz je krapet „svéráznej“ ale to tak nemyslí, jak to píše. Věř mi, já už ho znám ééé asi raz, dva, tři nebo eště víc let a zatim jsem to vždycky přežila. On jen trochu (hlasitě) štěká, ale nekouše. Já s nim jedu (esli se teda jede), páč já být na něj zvyklá, je to můj kamarád a já ho mít celkem ráda. Sím pojeďte taky! Dyž bude strejc zlobit, tak něco nasypem do píva anebo zhasnem blikajdy a prostě mu zdrhnem. :o)

              0 0
              • fousac  

                tak za sebe muzu rict, ze se budu snazit dorazit (tak na 97%) aspon obhlidnout situaci… :)

                0 0
              • enjoy  

                zkus se vzit do nas.kdo nema blikacky at nejezdi,kdo nema helmu at nejezdi,co na to rict?to mam jako i pres to jet??a poslouchat jeho kydy?

                0 0
                • SELMIRA  

                  Hele, já mam s sebou 2 světýlka, blikajdu a eště úúúžasnou čelovku! Ti klidně něco pučim. A přilbu mam taky navíc, jenže doma (30km odtud), ale tu bych Ti nepučila, páč sice si myslim, že bez přilby se jezdit nemá, ale naprosto nemam ve zvyku někoho zbytečně k něčemu nutit. Prostě ho požádáme a? Tě necha beyt, páč Tvuj život je Tvuj boj. On to už určitě pochopil.

                  0 0
                  • enjoy  

                    blikacku mam a svetlo taky,ikdyz to kdyztak vezmu jenom proto abych strejdovi castecne zavrel hubu.jestli se tam objevim tak si rikam ze vetsi sebezapreni jsem v zivote neprojevil:-) ale jediny slovo a ma klacek ve vypletu:-)

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      no ták. Přece mě s nim(a) nenecháš jet samotnou. :o) Třeba jsme strejdu už tak tó, že se nedostaví on. :o) Ber to tak, že to myslel dobře. Nechtěl Tě vytočit.

                      0 0
                      • enjoy  

                        at mi to rekne sam a stejne tomu verit nebudu:-) on je dost jednoduchej(na prokouknuti),takze velmi dobre vim jak co mysli(spis teda tohle). jeste promluvim s blackym,ten ma mozna vetsi hrdost nez ja,treba to nebude tak jednoduchy jako se mnou.

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          hm. já vlastně nevi, jak to myslel. Ale raději bych po tom nepátrala. Aby nám to nad pívem nezačal vysvětlovat. Páč teorii čehokoli tu on má načtenou. :o) Řekni Mr. Blackymu, a? nedělá hrdobce, páč yá sem taky mohla jít raději s kolegama na narozkový gulash a chlebíčky :o) ale se mi to včéra večír nějak rozleželo a řekla ysem si, že zkusim todle, páč v noci jsem po Práglu na biku eště neplašákovala.

                          0 0
                          • enjoy  

                            kdyby se do tebe nekdo z nepochopitelnych duvodu navazel a nedejboze te z neceho vyrazoval,tak bys mlcela?treba jses splachovaci,ale ja malinko min. kdyby vytahl nejaky teorie(fakt bych se nedivil,to je fakt),tak bych mu taky povedel jednu „teorii“ o praskle prilbe. jezis to bude des,on mlcet nebude,to ja vim…

                            0 0
                            • blue  

                              hele, ja nevim, co se rozcilujes, ze te nekdo vyrazuje… dyt to je jeho akce, ne? tak si muze dat podminky, jaky chce… nebo mas snad nejakej pravni narok se ty akce ucastnit? jestli jo, muzes se obratit na soud :-)))))

                              0 0
                              • enjoy  

                                a on ma nejakej pravni narok me vylucovat pokud nebudu mit helmu???to si schvalne zjisti,ale snad to vis. jinak takhle blba selekce akorat vsechno kazi,tys to nepochopil,protoze vy dva jste jedna ruka. takhle uz par lidi v historii selekci zkouselo,sice malinko drsnejsim zpusobem,ale taky z toho nic dobryho nevzeslo.a taky dokazali kecat tak ze za nima lidi sli,stejne jako hrozne presvedcive pusobi strejduv prispevek kousek dole. ale co se namaham,vsichni si budou mlit svou a pravda je nekde mezi.

                                0 0
                                • blue  

                                  pravni narok samozrejme nema, ale je to jeho akce a muze si rict podminky, jestli to chapes… a jedna ruka s nim nejsem, nevim, jak si na to prisel… ty budes asi zase dalsi vedma, co? :-)

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    no o no je to stejne jedno:-),je videt jak to dopadlo:-)).ikdyz bylo sucho(uplne sucho).tak ja fakt nevim co se mu stalo ze to zrusil. hele to vypravej nekomu jinymu.nebo bych to rekl jinak.nezastavas se ho malinko vic nez by bylo nestranne?ale ja uz to resit nechci. az budu poradat nejakou akci(a budu uz mit helmu) tak tam nebudu chtit lidi co maji helmu prasklou.

                                    0 0
                                    • blue  

                                      neboj, nezastavam se ho vic, nez kohokoliv jinyho na jeho miste, ale presvedcovat te nehodlam, ty mas na to stejne uz svuj nazor…

                                      vubec nechapu, proc se tady z toho udelal takovej cirkus… proste nekdo porada vyjizdku a nekoho tam na ni nechce, zcela prirozena vec a jeho pravo, nevim, co je s tim za problem… kdyz mi nekdo rekne, ze nejsem nekde vitanej, tak nebudu kvuli tomu delat takovej kraval a proste se na nej vykaslu, hotovo, konec…

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        jsem myslel ze spolu bydlite… ale treba jsem to jenom spatne pochopil. me by bylo jedno kdyby me tam nekdo nechtel kvuli osobnim neshodam,vadi mi ze je to kvuli helme nebo blikacce,takhle vyloucil dva lidi.podle je to zatracene blba selekce.

                                        0 0
                                        • blue  

                                          nevim, co s tim ma spolecnyho, jestli spolu bydlime nebo ne… to bych mu jako automaticky mel lezt do zadku? malo me znas chlapce…

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            ja nerikam ze mu lezes do zadku,jenom rikam ze se ho zastavas nejak vic:-).a nerikej ze ne,to uz fakt nezeru:-) mozna to ani nevidis,ale je to tak.ale me je to vazne jedno,uz to nechci resit,proste reknes strejdovi G at si koupi helmu a pak teprve at zkusi znova tu srandu se selekci,protoze jinak je to od nej docela sprosty.ale hele,treba se zase pokus mi to vratit,ale ja uz fakt koncim.

                                            0 0
                                        • blue  

                                          a mimochodem, zatracene blba selekce to neni… mozna mame uz urcity zkusenosti s ruznejma zranenima a privolanejma sanitkama v lese, takze se proste jen Gramec snazi kdyz ne uplne vyloucit, tak alespon minimalizovat riziko, ze se nekomu neco stane kvuli zbytecny blbosti tohodle typu

                                          0 0
                            • SELMIRA  

                              né, nemlčet. Bránit se! To je jasný! šmankote, já ale nechci des, já chci dobro pobejkovat. Takže věřim, že mlčet bude. A když nebude, tak promluví zbraně. Třeba se můžem mlátit pumpičkama. Chocho.

                              0 0
                        • GrametS  
                          • jsou vyroky, se kterymi nesouhlasim
                          • nebojim se to dat najevo
                          • jen par jedincu tu znam natolik, abch vedel, ze „tam zapomel dat smajlika“
                          • nikoho do niceho nenutim
                          • nikoho nebudu prosit
                          • ma-li nekdo se mnou problem, tak je to jeho problem a nejsem tu od toho, abych resil cizi problemy
                          • co jsem rekl, za ti si stojim – jezdit za tmy na kole bez blikacky je krajne nezodpovedne. Kdyz se diky tomu kdokoliv zmrtvi, je to jen jeho osobni zalezitost. Pokud prenese svoje riskovani na kohokoliv jineho, chova se jako arogatni debil
                          • moje praskla prilba je pruser, netvrdim, ze neni. ale furt lepsi neco, nez hola leb
                          • ad moje reci – „mlceni je muj nejoblibenejsi konicek“
                          0 0
                          • rich  

                            ja by som s nim siel pouzil pád-ne argumenty a vysvetlenia

                            0 0
              • Bodo  

                a kdo nema XTR nemuze jet a kdo nema modry voci nemuze jet a kdo neni pruhovanej nemuze jet…

                0 0
                • fousac  

                  a kdo nema bike nemuze jet… :)

                  0 0
                  • Bodo  

                    ale kdyz bude mit helmu a blikacku, tak by moh aspon bezet a fotit..:-))))

                    0 0
                • Pá-dlista1  

                  To je trochu neco jinyho. Asi by se ti taky nejezdilo dobre autem, kdybys vedel, ze nekteri „borci“ maji na volantu ostrej trn a nemaj pasy ani svetla.

                  0 0
                  • enjoy  

                    v tom pripade se asi nikomu z vas ridicu nejezdi dobre autem…bez pasu jezdi vic nez pulka lidi a o tech co maji navic airbag radsi ani mluvit nebudu.

                    0 0
                  • Bodo  

                    je to neco trochu jinyho, ale selekce je to obdobna a ja selekce nemam rad. Co se tyce pasu a trnu na volantu je to vec toho ridice. Ja se v aute pasam a svitim i v lete, na kole vozim helmu a odrazky (potme nejezdim, takze blikacku nepotrebuju), ale nevim proc bych do toho mel porad nutit i ostatni, kdyz je to zcela evidentne zbytecna diskuze, ktera tu probehla uz x-krat. Je to o bezpecnosti jezdce a ohrozuje sam sebe. A nezabihejme do diskuzi o placeni lecebnejch vyloh z nasich dani, platime z nich takovejch hovadin, ze tahle je to nejmensi. Nehlede na to, ze srovnavat auto s kolem je jako srovnavat ptaka a letadlo.

                    0 0
                • ddd - andy  

                  tak to mi chybi uz jen ty prouzky… ;-))

                  0 0
              • GrametS  

                Ano, poloha „nafoukanej debílek“ je má nejoblíbenější.

                0 0
                • SELMIRA  

                  v týhle poloze jsem Tě eště neviděla sem myslela, že Tvá NEY je strýc Pepin :o))

                  0 0
        • vlk  

          helma je jedn az nejdůležitějších věcí na kolo.Ta moje první mi zachránila život.A koupil jsem druhou.Prasklá helma je totiž jakoby jsi žádnou neměl.Prasklá už žádný náraz nepohltí.Zas tolik to nestojí aby jsi ji neměl.Já když jedu s kamošema, tak mají všichni přilby v pořádku.A taky bych nebyl moc š?astný když by s nama jel člověk bez přilby.

          0 0
    • fousac  

      tak sem prave velmi dukladne proveril predpokladane pocasi na odpoledne a vrele doporucuju pribalit navic blatniky a plastenky.. :)

      0 0
      • blue  

        to vubec radsi snad ani nevyslovuj :-)

        0 0
      • SELMIRA  

        deštění se ZAKAZUJE! Ale pláštěnku mam. A vlastně i blatňoš se mi tu někde válí, ale ten asi neberu.

        0 0
        • rich  

          ked premoknete este na palacaku tak Vam rad poskytnem zazemie par metrov u nas v bytiku s becherovkou, ouzom a zbytkami metaxy..inak co sa nakupi. sucho bude v tretrach ale nie v ustach :-)) ja bohuzial nemozem prist – cakam navstevu :-)) tak si to uzite urcite to bude skvela akcia rozvetvena do sekcii – s prilbou, bez prilby, s prdlou prilbou, s prilbou a blikacou, bez blikacky, bez blikacky a s prdlou prilbou…no mozno sa niektori ani neuvidite :-))

          0 0
          • SELMIRA  

            Á! Připomněls mi, že jsem doma zabudla Medovinu! :o( hmmM! Být Tebou, taxe modlim, at nezacne prset.

            0 0
            • rich  

              tak jooooo modlim se aby prselo, tak nebudem lutovat, ze som o nieco prisiel :-D a o 1h00 pojdeme od nas na night ride alias tour de schenk :-)

              0 0
              • SELMIRA  

                ty si teda koledujes. jestli bude prset, tak Ti vazne zavolam a esli nas nepozves dobrovolne, tak si te stejnak najdeme, takze jestli chces mit kde bydlet i v sobotu, sundej jmenovku ze zvonku. :o)) Chjo, to bude teda akce! Muzi se asi budou prat a ja se budu smat.

                0 0
                • rich  

                  popisne cislo 5 :-) najdete to lahko a meno nazvonku nemam, toz to bude problem, ale necham tam plagat s napisom pro promoceny bikery only a budu se tlemit z okna na tu valku v bahne, ktoru budes rozhodovat .-))

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    doprcic! dobre ses modlil. :o((( Ale ja musim s bikem dom! Druhyho mam v servisu a co když se mi zejtra bude chtít bejkovat! Okamžitě s tim přestaň. Přece se nepotřepu vlakem! :o(

                    0 0
                    • rich  

                      totok nie je moja praca – uz som odchadzal z panskeho a teraz tu musim trcat pretoze nemam ziadnu ochranu…pred dazdom :-)) a ktoreho mas v servise? ja som mal v plane bike az v nedelu… vidim to na vlak

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        Titanuse. Jen vyčistit vidli, viš. Já mám v plánu, že tohle za chvíli (doufám) skončí a pak by se vidělo…

                        0 0
    • GrametS  

      ve stodulkach probehla bangladesska monzunova vlna = je mokro = nemam blatniky = nechci bejt mokrey = treba nekdy priste

      pa kamaradi, pratele, i vy neznamí

      0 0
      • SELMIRA  

        Hele, dyk už (skoro) nepr! Jestli teda s váma dneska už nic nebude, tak já pomalu dokoušu čikuládu, jdu se převlíct za bikerku a jedu uplně normálně (=na biku, samozřejmě) domu.

        0 0
      • enjoy  

        jo tak to je moc dobry:-)))))) takovejch kecu a uplne k nicemu:-)))))

        0 0
      • fousac  

        tak ti vrele dik za vcasny upozorneni… jako trolt sem tam stepoval trictvrte hodiny uplne naprd… vy toho nadelate kuli par kapkam a jedny pitomy helme.. :(

        0 0
        • enjoy  

          navic v osm bylo v praze krasne sucho. coz se neda rict o prilehlych lesich:-)

          0 0
          • Pavlos  

            Neco mi rika ze si to zkusil na vlastni pneumatiku:)

            0 0
            • enjoy  

              ale notak bike ma ted komplet trosku jinej odstin a aspon jsem si vyzkousel jaky to je mit plaste 3.5" slicky:-) jo a taky ze revers arch je v bahne velika nevyhoda:-)

              0 0
              • McBlacky  

                jo jo, dali jsem si s Enjoyem lehčí mud ride v Prokopáku, Dalejským a Radotínským údolí :-) Do Prahy jsme se vraceli před devátou a bylo sucho. Jestli někdo viděl dvě koule bláta, byli jsme to my. Tato zkušenost mi opět potvrdila, že do OPRAVDOVÉHO bláta pláš? neexistuje a hlavní problém je aby prošla kola vidlí a zadní stavbou. Taky trochu vadí když je na přesmykači kilo bláta.

                0 0
                • SELMIRA  

                  Brýtro! Tak to jste dobry! Jsem cestou dom pěkně zmokla ale bylo to super a taxem si řikala, jaký jsou ti pražouni másla. :o) A vy jste přitom taky vyrazili. Hmmm. A co v sobotu? Zmokli jste? Já drobet. A v neděli? Já drobet VÍC. Ale aspoň mam konečně „umytýho“ bajka. :o)

                  0 0
                  • fousac  

                    v patek sme se vychytane skovali… :) akorat me nastvalo, ze se na tom palacaku nikdo neukazal… a to uz bylo krsne sucho..

                    sobota tri kapky… pohodicka.. v nedeli sem zmoknul pekne… na sraz sem to mel nejdal, tak sem musel vyrazit o dost driv… a zaclo prset a pak uz jenom chodily zpravy od ostatnich, ze nejedou… pritom tesne pred 11 bylo po desti a pak se dalo jeste pekne pojezdit… proste ste pohodlny a zhejckany srabi…

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      No dovol! Jsem v pátek myslela, že na to kašlete vy (všichni), taxem si řekla, že vás matky zle vychovaly (rozmazlily) a jela prostě rovnou (30km) dom. V sobotu fakt ten deštík nestál ani za to zastavit a oblíct pláštěnku. Ale v neděl fuckt jektala zubama. A ten vítr! Br.

                      0 0
                      • fousac  

                        se omlouvam, sem to blbe napsal.. ty asi budes svetla vyjimka… ale ostatni „slecinky“ by se meli stydet..

                        0 0
                        • SELMIRA  

                          no, svetla, :o)) hlavne nemam auto taxe vozim na kole. I kdyz teda je pravda, ze v nedeli jsem hrde odmitla tatovy, brachovy i segriny nabidky na odvoz, pac jsem jeste netusila, jak ta voda zatracena bude studit. Ale mne se jinak docela dost libi jezdit v desti. Dyz mas blatnicky a plastenku tak ye to gut.

                          0 0
                          • blue  

                            v desti mozna klidne jo, ale ne kdyz je par stupnu nad nulou a dest strida zmrzla krupice ;-)

                            0 0
                            • SELMIRA  

                              no, byla to krapet nerozvážnost, v těch 3/4?ákách :o) si to svištim z kopce a řikám si sakryš, co to jé? Nějak mě pálily nožky. A doma ve vaně koukám, že v místě, kde jsem je měla holavý je mam nějak divně červený. Ale po chvilce v horký vodě to zmizlo. Tož příště se líp oblíknu. Ale jinač nema problema. Bylo hůř! Vzpoměň na –10C v zimě.

                              0 0
                              • blue  

                                no jo, to je ta mladeznicka nerozvaznost a lehkomyslnost… ja si na vikend pribalil i zimni teply capaky a byl sem v sobotu moc rad, ze je mam, i kdyz neprselo :-)

                                0 0
                            • vlk  

                              to ba ses divil.My jezdili dunajskou stezku a pokaždé jsme chytli deštivý týden.Takže déš? a do 10 stupňu a 4–5 dnů jsme v tom zvládli.Jo bylo to velice zajímavé stavět stany v kempu za deště vedle řeky.Naštěstí nás voda v noci neprobudila.

                              0 0
                          • McBlacky  

                            no já si v pátek myslel, že z Radotína snad nedojedu. Kolo tak zablácený, že nejelo, mokrej durch, proti větru a v dešti, teplota tak 10 nad… nic dobrýho. Sobota v poho, neděle to jsme to zatáhli po 7km na Skalce a svěřili se metru (po tom pátku :-)) dneska už zase pohoda, ani bláto moc nebylo

                            0 0
        • blue  

          jestli si cekal na sraz tri ctvrte hodiny, tak si teda pekny pako :-))))))) maximalne akademicka ctvrthodinka a pak sbohem :-)))

          0 0
          • fousac  

            19:37 – 20:23

            0 0
          • SELMIRA  

            neni pako! Je drrrrsney a trpělivey. Hmmm…

            0 0
            • blue  

              to rozhodne, kdyz prijede pul hodiny pred srazem a pak vyklada, jak dlouho zbytecne cekal :-))))

              0 0
              • SELMIRA  

                lepší než nepřijet vůbec

                0 0
              • fousac  

                tak mi jeste vynadej za to, ze si chce enjoy koupit helmu, na tom mam vic nez polovicni vinu… a to mas tady komplet.. :)

                a priste cekam minimalne hodinu, at si muzes rejpnout.. :)

                0 0
                • blue  

                  nevim, proc bych ti mel nadavat, ze si enjoy chce koupit helmu… jak to s tim souvisi? a proc bych to mel vubec delat? asi vubec nechapu, o co jde…

                  0 0
                • SELMIRA  

                  yá to chápu tak, že Mr. Fousáč donutil Mr. Endžoje sepsat poslední vůli, v který mu odkazuje tu svou novou budoucí raketku. Ale jelikož je mu líto ten svůj poklad přenechávat takovému individuu, taxi rači koupí slušivou helmici. To Ti teda Fousáči asi neodpustíme. :o)

                  0 0
              • McBlacky  

                To Blue: Fousáč byl s náma předtim na švihu a rozdělili jsme se v Řeporyjích, protože bylo hnusně a mokro, tak se těžko odhaduje, jak dlouho to bude trvat na Palačák, když ani nevíš, kudy vlastně budeš chtít jet. tak proto přijel pozdě. To že tam čekal by se mu ale nemělo vyčítat, spíš by se měl někdo stydět…

                0 0
                • McBlacky  

                  teda proto přijel dřív, samozřejmě :-)

                  0 0
                • blue  

                  nikdo mu nic nevycital… ale kdyz bez uvedeni dalsich souvislosti rekne, ze prijel na sraz o pul hodiny driv a pak rika, jak strasne dlouho cekal zbytecne, tak to je tezky… myslim, ze se tomu rika ucelove zavadejici informace nebo tak neco :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Vsimni si, ze tohohle efektu casto vyuzivam i ja :) Mam cisty svedomi, ze nelzu a prece… :))

                    0 0
                    • blue  

                      to je prvni krucek stat se dobrym politikem :-)))

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Sakra budu se muset přiučit když za 13 dní mám statnice a bude ze mě teda konečně diplomat :-)

                        0 0
                  • fousac  

                    jenze ja si nestezuju, ze sem cekal strasne dlouho, ale ze sem stejne cekal zbytecene…

                    0 0
    • SELMIRA  

      Dobrá. :o( Pochopila jsem to, ze jako akce se pro dnesek rusi. Uz mam Moiru a desne se tu pecu, takze uz necekam ani minutu. Mejte fajn víkend. Biku zdar!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.