• MartinXC

    Jdete někdo na Valašskou zimu příští týden ?

    0 0
    • Vojtíšek  

      Kdyby to nebylo na druhém konci republiky a tra? byla dlouhá alespoň 50 km, tak bych se rád zúčastnil.

      0 0
    • TinkTink  

      Jo…jedu…tendle tyden ma byt teplo tak nechci vydet ten teren…mam vecka na bajku na kterym to chci jet, ale menit to nebudu :)…jeste teda premyslim nad vhodnyma plastema…no…u­vidi se…

      Taky by ten poradatel mohl vic aktualizovat web… :-/

      0 0
      • markus  

        Taky jedu akorát že budou dobré břečky,a stěma pláštěma taky nevím,ještě se uvidí.

        0 0
        • TinkTink  

          Tak ja uz se rozhodl co dozadu – Michelin WG lite S 26×1,6"…ale vepredu jeste vaham – pokud bude fakt fest mokro, tak netusim a jinak tam necham Mythose XC a bude to…mrknu se zitra do shopu jestli nemaj MEDUSU od Maxxisu…

          0 0
    • MartinXC  

      Máte zprávy, jak to tam vypadá? Kolem Brna jsou slušné sračky do kterých se mi nechce, jestli to i tam nebude spíš pro lodě a pádla :-)

      0 0
      • TinkTink  

        No tady u Zlina je v terenu strasny bahno – tam to bude zhruba stejny…akorat ze tam vcera asi jeste prselo – tak to bude svanda – ja jsem predelal vedeni bovdenu k prehazce – at to jde komplet bez preruseni a dal jsem dopredu WTB Velociraptor…ta v bahne podrzi – blatniky beru!

        0 0
        • kovar  

          Se to jede po lesnich asfaltkach ne?

          0 0
          • TinkTink  

            Jezishi! Uz to vidim – poradatel o tom informuje – a ted babo rad – mam sundat velociraptora a dat tam Mythose nebo ne? Hmm…asi vezmu oboje…hmm…jdu to prezou…grrrr!!!

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No hlavne si tam nezapomen v tom spechu dat duse, at ti jsou ty plaste k necemu dobry. Ja zavody nijak nehrotim a tak plaste vozim celorocne stejny a ze bych se nekde vylozene nechytal…no snad na ledu:) Ted me napada otazka. Levny plaste do mokra/bahna na sjezd. Bylo by to tak na 2–3 pouziti/rok. Neznate?

              0 0
              • RomanH  

                DH nejezdim, ale na XC se mi moc líbí Maxxis Medusa. Na DH bych zkusil Maxxis SwampThing http://www.mtbr.com/…_84481.shtml

                0 0
                • MartinXC  

                  Swampthing bude skvělý na předek a do bláta na obě nápravy (jezdím podobný dezén na předku – Mosquito – ve vlastní úpravě). Ale asi není z nejlevnějších …

                  0 0
            • kovar  

              dej si plaste s kovovyma hrotama, na tech asfaltkach je ledovica :-)

              0 0
      • MartinXC  

        Kolega ze Vsetína říkal že to tam bude led pod vodou, bahno pod vodou, voda a kousek asfaltu. To balím, projedu si Starobrno.

        0 0
    • TinkTink  

      No…tak jak jste to kdo videli? Ja prave tedka pisu clanek…docela porod myslim…az to bude na webu, tak hodim link…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.