31.1. + 1.1. vyjížďka Plzeňsko

18 nepřečtených
  • orca

    Plzeňáci – jede se tu něco ?? pořádá někdo něco ?? dejte prosím vědět … co je tu v okolí za případné akce…

    0 0
    • Aldair  

      Jel bych 6.1. pokud mi to vyjde, pokud by se našel ještě nekdo bylo by to super :)

      0 0
    • ondraschoffka  

      bych aj jel, ale vypadá to, že asi nebudu doma, ale v Liberci, ale kdyby náhodou přece jenom, tak bych šel toho 31., ale ráno, tak v 8, v 9…

      0 0
      • orca  

        tak brzo ??? to je na mě fakt brzo .. nejdříve v 11,00 ideálně v 13,00

        0 0
    • carlosplzen  

      Cau jel bych, ale vcera jsem objevil slusnou prasklinu na ramu…takze jsem bez biku, nez to vyreklamuju…este ze to nebylo v cervnu:-/…Uzijte si vyjizdku. K

      0 0
      • Aldair  

        Mužu se zeptat na jakým rámu?

        0 0
        • carlosplzen  

          Jasne…Kellys Majestic 04. Prasklina po obvodu svaru mezi sedlovou a horni trubkou.....zejtra sem hodim foto…

          0 0
          • orca  

            myslím že to ale nemá nic společného se značkou rámu ta prasklina … a těch fám co se tady šíří na údajné praskání určitých značek je hafo…

            0 0
            • Aldair  

              ja se jenom ptám, protože vybírám nějaký nový rám

              0 0
              • orca  

                rámy praskaj fšechny.....

                0 0
                • Aldair  

                  jojo to je fakt už jsem jich pár viděl a byly to i docela kultovky

                  0 0
                  • sun7dots  

                    Praská podle mě fakt všechno. Mě praskla Kona (čímž nechci tvrdit nic o kultovce) a to jezdím velmi opatrně až „něžně“. Žádné prasárny:)

                    0 0
      • sun7dots  

        A tebe povzbudím – když jsem reklamoval rám, trvalo to něco přes měsíc… Pokud by tě zajímalo jak to probíhalo, tady jsem to letmo popsal – skeleti.lazyhe­ads.com/texty/re­cenze/reklama­ce-praskleho-ramu

        0 0
    • orca  

      1.1. v Rokycanech tradiční týjezd+výběh na Ždár start v 11,00 . Kdo bude letos rychlejší běžec a nebo biker ???

      0 0
    • carlosplzen  

      Tady je fotka ty praskliny....­..jinak s tim ramem jsem byl docela spokojenej…no a jestli dostanu v reklamaci novej, budu dal:-)

      0 0
      • Aldair  

        Jo já mám taky obdobnou zkušenost, ve sváru mi to trochu ruplo u středu, nechal jsem si to zavařit a už na tom rok jezdím a v pohodě

        0 0
    • orca  

      Poslední výzva dnes v 13,30 – venku je krásně.....

      0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.