• pegas

    kluci,cetl sem ze vozite fox rukavice…na jejich strankach sem nasel jen jednoho dovozce v Praze…nevite nahodou,zda se daj sehnat na netu nebo nekde v okoli Brna?Dik a cao,Pegas

    0 0
    • Radek Broz  

      Dovozcem je razzo (www.razzo.cz) a pokud vim, maji prodejnu i v Brne. Mrknul jsem na stranky a je tam: RAZZO s.r.o. Táborská 127, 615 00 Brno, ČR. Rukavice maji vetsinou skoro v kazdym shopu, kterej neni zamerenej vylozene jen na silnici/XC. A zrovna k tem Fox rukavicim – sam sice taky jedny levnejsi Foxy mam, ale podle me od jinejch znacek sezenes to samy za mene penez/lepsi za stejne penez.

      0 0
    • blue  

      po pravde mi Fox celkem nic moc nerika a kdyz slysim spoustu lidi, jak ohrnujou nos nad nekym, kdo neni v uniforme od Foxu od hlavy az k pate a ma nejaky obycejny teplaky, tak ani moc tu znacku nevyhledavam :-) ty rukavice mam jen proto, ze mi je privezla kamosky segra za polovicni cenu, nez se prodavaj tady

      na netu je urcite po domluve sezenes pres nejakej e-shop

      0 0
    • pegas  

      sháním se dlouhoprstacich a nejak nevim…koukal jsem po Polednik rukavicich,ale malo v kterym obchode (v zadným) nemaj mou velikost nebo druh, abych si je vyzkousel a poznal zda sedi…v jednom shopu maj Force nebo tak nejak( od te firmy co vyrabí ty levný součastky na kola ze supermarketu) a sedly perfekt,ale nejak sem zaujatej proti te znacce…takze rikate, že fox radsi ne..:?

      0 0
      • Dumbo  

        preco nie FOX ? nemam nic tej znacky ale podla mna je dobra nepocul zom ziadnu krivdu na „lisiaka“ o PRO GRIP som pocul ze nic nevydrzia rukavice vraj sa rychlo rozparaju.. co takto skusit ANSVER ? su dost drahe ale drzia vraj dobre… alebo SIXSIXONE su lacne a mozna aj drzia

        0 0
      • jeniik  

        Progripy jsou pekne, ale kamosum nevydrzely to, co me moje predrazeny SideWindery. Ja dal na doporuceni SALAMa a nelituju. Mozna jsem mohl usetrit tak dve kila, ale za jistotu dobreho vyberu mi to stalo.

        0 0
      • Meesha  

        Zkus 661, Spesly nebo Louis Garneau.

        0 0
    • Snoopy  

      Foxy maji v Rockybikes (Smetanova ul.) a taky na Grohove, uz si nepamatuju jmeno prodejny. Ja vozim Foxy lehke XC dlouhoprste a zatim drzi (3.sezona). Napred lezly nite, ted uz nic :o) 3× za sezonu do pracky. Gut kup

      0 0
    • pegas  

      Z vrchu jsou vsechny pekny,ale vic me zajima dlan…ach jo..asi si koupim palcaky a nebude co resit..

      0 0
      • pegas  

        jo a chtel bych to na XC..ty teame jsou BMX?LJe v tom velkej rozdil?Asi to bude v polstrovani dla­ne?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.