• jakub

    rad bych jel o prazdninach aspon na vikend do Alp, da se tam bikovat?? nebo je to spis na pesi ??? kdo tam byl na kole a kde ??? dik

    0 0
    • blue  

      mam projeto z predpredlonska asi 9 nebo 10 etap z Alpentour, ale neni to nic technicky narocnyho, obcas spis fyzicky (jak pro koho samozrejme)… vetsinou je to vedeny po sirokejch sotolinach, dost asfaltovejch useku… proste to je koncipovany pro vsechny vekovy kategorie, aby to zvladla i rodina s detma… ale mozna se Alpentour na tomhle foru uz resila, zkus si to vyfiltrovat

      0 0
    • Kotěnočkin  

      Zdar, jezdíme partička každý rok na týden v září, pokaždé na jiné místo.Je to nepřeberná studnice super tras, přírody, možností.Mně se nejvíce líbí severní Tyrolsko, je to blízko (přes SRN) a tak nějak mi to tam sedí. Myslím, že si každý vybere, od pohodových tras až po opravdové „výživy“.Daří se nám sehnat i celkem příznivé ubytování (apartmány 20–40,–EUR pro 5 lidí za den).Máme spoustu map, kontaktů, tras atd. Budu rád, když někdo dá tip na zajímavé místo.

      0 0
    • mosquito  

      Alpy jsou prima :) krasny cesty, ty hlavni kousek od silnic vetsinou supr rovnej asfalt a jinak udusanej sterk … fakt raj, mam za sebou vychutnavku na Gross Glockner (btw. cca 3km pod vrcholem se da dobre prespat ve velkem vyklenku ve skale v miste kde je takovej tunel ze sloupu .. samozrejme to neni dovolene ze), jinak bys mel chrapat v kempech, ktery jsou v turistickych centrech maso na penezenku, ale kdyz nedelas vatru uprostred louky a tedy si te nikdo nevsimne tak se da spat kdekoli – hlavne nebyt viden :))) v Alpach jsou dobri lide a dobra atmosfera (a je tam i lepsi mentalita vuci cizincum a ) dej si akorat bacha na povinnou vybavu kola a na pocasi, ktery se tam nehezky meni a rano se i v srpnu muzes probudit s popraskem snehu kolem

      kamos o tom neco napsal zde http://www.volny.cz/…lpy2000.html

      0 0
      • bajker  

        Jo jo byl jsem tam před 10 lety s bráchou a bylo to super počasí nám vyšlo, škoda že jste nedojely na Franc Josef hee – je to paráda. Hochalpenstrasse mohu vřele doporučit, ale chce to pořádně trénovat kopce. Jeli jsme na silničkách váha kola 45kg. Vyjet to jde! Ale druhy den kaput

        0 0
        • mosquito  

          na France jsem dojel, kamos to vzdal v puli kopce a jeden den stravil v udoli, zatimco jsem obdivoval kopecky a dedinky za nima :) jel jsem ale docela na lehko – brasny + dalsi 23kg, kolo 13kg

          0 0
    • speedy gonzales  

      ja jezdil mimojine oblast Salzkammergut..to je nejkou desitku kilometru od salzburgu..solna komora-spousta nadhernych jezer a cesty vysoko nad nima..no nejake singletracky se hledaji tezko,vetsinou sirsi sotolinove cesty,ale pojezdeni je to paradni…hlavne ty scenerie bydleli jsme v kempu u attersee a nic me tam nechybelo-vyslo to celkem levne-primo v kempu skvele koupani

      a zaver:kolo rozhdne s sebou!!

      0 0
    • jecnak  

      Doporucuju trochu delsi dobu, za vikend toho moc nestihnes. Ja jsem jel s kamosem minuly rok natezko: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… nebo tady je to cele pohromade: http://vitvart.wz.cz/bajk.php

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.