3. Ročník DH Sviňorky Open 2009-23.srpna!!!!

17 nepřečtených
  • Blackbiker

    Zdar techničtí MTB rideři, dostal jsem svolení od manažera DH Brutal teamu Leoše Máchy že tady můžu profláknout tuhle akci, tak tak činím. Určitě se dojděte podívat na jediné DH závody v Beskydech. Je to 23.srpna v neděli,v sobotu jsou tréninky.

    Ps:určitě přijeďte zafandit, a hlavně soucítit se mnou jako nejpomalejším závodníkem startovního pole-haha-no snad to nebude taková hrůza:-)Vidím to na svůj první a poslední závod:-)Každopádně to bejvá dost dobrá sportovně kulturní akce.Tak dojeďte-buď jako startující nebo jako diváci.Ahoj na Sviňkách:-)Blackbiker Vitas

    zde odkazy:

    http://www.frsite.wz.cz/data/index.php?…

    http://cms.skimoravka.cz/…y-open-2009/#…

      
    0 0
    • pitos  

      Jestli bude slušné počasí tak tam v neděli budu ale jen jako divák,závod se mi jet nechce.Jinak už se docela na tebe těším,jsem si pořídil nový foťák tak ho tam alespoň testnu:)

      0 0
      • Scotty  

        Tak,tak…jak nebude v plánu nějaká jiná akce,tak se přidám…a pojedu se podívat speciálně na Viťase :))  (to aby už jsi mohl být nervozní,kolik fandů tam budeš mít… ;o)

        0 0
        • Blackbiker  

          sakra asi budu nervozní-vemte mi někdo pro sicher nějakej prášek abych se nepočural strachy-hehe

          0 0
      • Blackbiker  

        taky se na tebe těším kámo, budu doma už od pátku a budu na těch Svinorkach tak moheš dojet-budu tam pa,so,ne.Ja ten zavod jedu jen ze jsem to slibil nekomu z DH Brutalu:-) 

        0 0
    • pitos  

      Jinak pozor,nejsou to jediné  DH závody v Beskydech.Jede se i Čantorka!

      0 0
      • Scotty  

        Dík za ten odkaz,já to už nedávno viděl,ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Až teď jsem se to snažil přelouskat celé…svítí tam světýlko v tunelu :)) Tak třeba se tam fakt bude moct zase jezdit,každopádně ta DH akce bude asi zajímavá,že by jsme dali výlet na Čantorku??

        0 0
        • pitos  

          uvidíme, je to ještě daleko ale pokud nebude něco lepšího a bude počasí tak bychom tam mohli zajet a obhlídnout trať.Takový malý výlet ve spojení s kulturní akci:)

          Pokud by tam  ježdění v budoucnu zase povolily tak by to nemuselo být určitě špatné.

          0 0
      • Blackbiker  

        ja myslel český závod v českých Beskydech:-) tedy sory v moravských-haha

        0 0
    • rossi001  

      cau pokud bude dobre pocasi a nebudu mit nic jineho  tak se asik prijedu juknout ;-)

      0 0
    • Blackbiker  

      Tak je po MČR DH Klínovci a teď už vrcholí příprava na DH Sviňorky:-). Kyčel skorozahojenej, rameno už nebolí(crash na Klíňáku před 2ma tejdny), brzdový destičky na cestě,tak jen počasí by mohlo zhatit plány na fajn závod.V neděli má být hezky,jinak sobota lehce pršet-no uvidíme. Snad Highrollery měkká směs s butylem tohle vše vyřeší za mne:-)

      Takže na Sviňorkách ahoj.

      Ps:budu ten nejvyšší startující-to je jasný-haha

      0 0
      • Blackbiker  

        doufam ze trat nebude jak tohle:-)Klinak 09

        0 0
      • hanz  

        s falešnou lítostí musím oznámit že mizím směr morzine na 9 dní takže se nezůčastním :-)

        dobře pojezdete a opatrně, seš velikej, blbě se skládáš do kotrmelců :-)

        0 0
      • goofy  

        S tim pocasim jsi to zakriknul.. Ale skoda zes to nakonec nejel, mel jsi to zkusit ;-)

        0 0
    • rossi001  

      nejel by tam nekdo v tu nedeli semnou na kole? z Frydku? nechce se mi tam frkat samemu..

      0 0
    • mr.antik  

      No 3DH Cup v Rokytnici nad Jizerou je blíž :-)), tak se spíš možná když bude hezky a čas pojedeme podívat tam…

      0 0
    • Scotty  

      Akce asi ještě pokračuje,ale musel jsem odjet dříve,tak aspoň nějaké foto…  Noční déšť to udělal hodně zajímavé :))  Líbí se mi těch pár změn na trati,určitě zajdu někdy pojezdit. Jinak pohodová něděle to byla..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.