• TinkTink

    Cus, shanim kladku Avid k prehazce Shimano :)…pac uz jsem ji nikde na netu new nenasel, tak se poptam tu :) – klidne jetou…nebo novou…nevideli ste nekde treba u sebe v garazi? :)

    0 0
    • lubos  

      tohleto myslis ?

      http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      0 0
      • TinkTink  

        Presne to…

        0 0
        • slou  

          jj tak todle se mi doma někde váli. Měl jsem to asi pul roku na kole. A pak jsem to dal dolu.

          0 0
          • TinkTink  

            A nechces se toho zbavit?

            0 0
            • slou  

              Mno asi to už nepoužiju tak proč ne, záleží jak moc rychle to chceš? Muj okruh pusobnosti je Brno a potom jen pošta.

              0 0
        • lubos  

          Uz to progresaci neprodavaj ?

          0 0
          • Gumicuk  

            Ja o tzhle vecicce taky uvazuju. Ale nevim jesti ma cenu do toho vrazet tech 390 kc jakej na to mate nazor?

            0 0
            • jakub  

              ja sem to koupil i s novym kolem, netusim jak by to chodilo bez toho, ale muzu rict ze mi prehazka chodi velice presne i v blate

              0 0
            • matrix  

              Ja mam tu kladku zalozenu na biku asi 2 tyzdne, ale je to znatelny rozdiel. Radenie je presnejsie a potrebujem na preradenie mensiu silu (asi –60%).

              0 0
              • jakub  

                souhlas a to mam deorecko – date mi za pravdu, ze to neni az takovej zazrak a chodi stou kladkou dobre

                0 0
              • Gumicuk  

                Takze se vyplati do toho vrazit tech 390 kc… Ja si to taky casem poridim, chci si to dat na XT 04 tak uvidim. Jen mam trochu strach aby se tam nehrozilo rychlejsi zasvineni bovdenu- nevim jak je to utesneny…

                0 0
                • lubos  

                  No, utesneny to neni nijak, prave naopak .. volne lezici lanko :( Ale jezdim s tim i v blate a dobry … asi je to v takoevm miste, kde se to moc nesvini. A taky mam ted teflonove lanko.

                  0 0
                  • Snoopy  

                    To se da vyresit kouskem stare gumy… Jak je to vychytany vevnitr? Prum. lozisko nebo plast na kov?

                    0 0
                    • lubos  

                      Lanko asi jenom dre o ten plast. Ale mozna se to mam cele zadrene. Musim to skontrolovat. Ono, kdyz to srovnam se SRAM, tak SRAM to vubec nepotrebuje.

                      0 0
                      • lubos  

                        No, tak bylo to zadrene, tak jsem to vycistil, a na razeni to je poznat. Ne moc, ale je o neco lehci. Ale stejne to dam pryc, dal jsem to tam automaticky z predchodziho ramu, aniz bych cokoliv usposobil, a zjistil jsem, ze mi to kazi lanko, je tam spatnej ohyb u prehazky … moc dlouhej bowden. A jak jsem se dival na kamosov bajk, tak ta kladka nevim jestli ma vubec nekdy smysl.

                        0 0
                  • Vilém  

                    Moje rec.To lahko je vpodstate odkryty a casem to nasaje bordel do serizovaciho sroubu a nechodi.Vozim na tomto miste trubicku z vecek, nema se tam kudy dostat bordel,radius se da lehce dotvarovat.Pouze jednou rocne vymenim vnitrni teflonovou trubicku.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Jo…tak vymenit tu teflonovou trubicku nebo vymenit 10cm bovdenu…to je nastejno..no…te­flonovych trubicek tu nemam zasobu :)…takze jednou za cas vymenit 10cm bovdenu mi neprijde zas tak strasny…

                      0 0
    • Fido  

      podobnou věc dělají i na V brzdy místo té trubičky, dokonce to tu bylo před cca l-2 T diskutováno, ptal jsem se mechanika a prodejce, jelikož to snad montovali na tsunami od RM a prej praskaly lanka v tom ohybu-zřejmě malej radius? nebude to problem i lanka šaltru? jinak cenovka té kladky na brzdu byla cca 150,– tak nevím zkusím tu trubičku na Véčka a bowden brzdový…

      0 0
      • lubos  

        Myslim, ze ta Vckova trubicka je dobry napad. Druha moznost je zamenit Shimano za SRAM :)

        0 0
      • Alesh  

        Mne v tom teda lanko neprasklo jeste ani jednou, ani se netrepi. Mam vedeni lanek spodem, takze prinos je v tomto pripade neoddiskutovatelny. Tech 180 stupnu, co to lanko musi pri zahnuti k saltru prekonat, si bez kladky dokazu tezko predstavit. Pri vedeni lanek horem se to ale asi obejde…

        0 0
      • Moah  

        Mas nekde fotku toho bazmeku na brzdy?? Nikdy jsem o tom neslysel..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.