DJ '03 - komu praskl a kde :-)

38 nepřečtených
  • Manas

    Tak jsem dneska vyrazil na dirt a kamos mi rika, hele DJ '03 praskaj, tobe jeste nepraskl ? No a pohledem jsem zjistil ze jsem se zaradil :-) Prasklo to u sroubu na debilni blatnicek, stalo se to jeste nekomu ?

    0 0
    • visby  

      no jeden nedoskoceny skocik takto dopadol… nie je to sice DJ3, ale myslim, ze nejaku podobnost tam najdes;-) hehe… http://www.extremebike.sk/…he%20end.jpg

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To sice neni, ale je to DJ ´03. Tagze stejnej problem v jine variante. Tohle jsem jeste nevidel. Ja mam Z1 04 a uz je taky zkroucena:( Jsou to pekny kramy, ale furt jsou nejlepsi (to je na tom smutny)

        0 0
    • Radek Broz  

      Tak to gratuluju – cekal jsem, ze se ti to povede driv:o) Kralyk uz taky menil korunku (s nohama + slopkem)

      0 0
      • Manas  

        No ja hlavne doufam ze to vyreklamuju … jen to bude asi chvilu trvat coz me docela vadi. Sem zvedavej jak se to bude resit protoze to bylo koupeny s celym kolem :-)

        0 0
        • Dumbo  

          ja som pocul nieco ze tie nove DJcka niesu moc dobre vraj ani moc netlmia vraj natom treba dat prevrtat dieru na prietok oleja v patrone aby bola citlivejsia vraj modeli 2001 boli bezchybne maju ich kamarati a drzia im v pohode uz par rokov

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Modely 01? Ty s uzkejma nohama co se hned lamou? S lepenejma nohama co tecou? Patkama co se rady strihnou? Ty asi nebyly bez chyby :) Jestli jim drzi tyhle, tak DJ 04 by meli na veky. DJ 04 tlumi prave moc, ale staci vymenit olej za ridsi (prej). A nemaji to hloupe frezovani u der na blatnicek a maji ocelove nohy.

            0 0
            • visby  

              ocelove nohy nic nepriniesli, lebo v nohach sa DJ nelamu… jedine tej vidle pridali este na vahe… najlepsie DJ su '03… zatial

              0 0
              • lubos  

                Ocelove nohy a stlpik, hlinikova korunka ?

                0 0
              • Marine  

                uz jsem slysel o dvou starsich DJ u kterejch se zlomily prave ty nohy…

                0 0
                • Manas  

                  Ja jsem i jednu videl … bylo to strizene tesne pod korunou … ale zaboha nevim jak se to mohlo povest.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Samozrejme. Vzdycky M praskaly pod korounkou. Zmenu prinesl az rocnik 2003 :)) Ja sem ji taky zlomil tesne pod korunkou.

                    0 0
        • Radek Broz  

          Kralyk to taky vyreklamoval a za to, ze dlouho cekal (ale vetsinu ty doby ji mel namontovanou na kole) mu to povymenivali skoro vsechno (ma tam ted cerny hohy s cernou korunkou z myslim DO 04). Ale je fakt, ze Cigi poskytuje podstatne lepsi servis, nez kdybys to koupil treba u Bartonicka;-)

          0 0
    • lubos  

      Za ty diry na blatnik bych tyhle Italy rovnou strilel. Nelibi se to ani u moji Maratonky jeste z roku 2002. Ale vcera jsem jsi letmo prohlidl MX Comp 2004 a tam jsou ty diry jeste vetsi, nechci videt ten blatnik, co potrebuje tak velke diry. Ani nechapu jak to muze drzet ta korunka, kdyz jsou tam takove diry. A jeste u DJ na skakani. Ja to nechapu, jedine snad aby meli zajisteny odbyt novych korunek. A jeste lepeny nohy a sloupek, aby to neslo vymenit jenom korunku.

      0 0
      • Mox  

        ?? Ten blatnicek byl jen na DJ a Z1 serie (ke kterym se i standartne dodaval) na krosovych vidlich jsou diry kvuli odlehceni

        0 0
        • Pavlos  

          Ale proc ta vidle porad tolik vazi?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Porad je jeste do ceho ty diry delat :)

            0 0
            • Pavlos  

              Pristi rok uz budou i ve sloupku

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Sem videl, ale z nezjistenych pricin se ten sloupek ohnul :)

                0 0
                • Radek Broz  

                  BTW: Co si myslite o tom zesileni spodni casti slouku u DJ 04? Vite o nekom, komu by nejakej ze starsich modelu odesel v tomhle miste driv nez se mu to podarilo nekde jinde?

                  0 0
        • Pá-dlista1  

          Jen bych jeste doplnil: a na Juniorech T, Suprech T, Z150 a 888. To o cem mluvil lubos vubec nevadi. Ani u normalni korunky v tehlech mistech neni moc materialu a vlastne ani neni proc. Ty diry na blatnicek jsou proti temhle malicke, ale zrovna v miste velkeho namahani a jeste u modelu 03 oslabene frezovanim, kvuli zahlazeni dosedaci plochy. Tagze tam vznika ostra hrana a vzapeti i trhlina, kterou nasleduje oddeleni tech dvou casti korunky. Nekde nad tim vsim proletava v neblahe predtuse jezdec a modli se, aby si zachranil aspon zdravi.

          0 0
          • lubos  

            No ano, ja doufam, ze to nevadi :-)). Ale ty novejsi modely, treba MX Comp ma ty diry uz dost velke. Myslis, ze jsou ok ?

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Myslim, ze je. Na XC urcite. Podivej se co si predstavuje Manitou pod tim pojmem :) Stejne tam toho materialu je minimum a v podstate zbytecne. Chybi nam snad vnitrek u duty kliky? :)

              0 0
              • lubos  

                Hmm, no ale klika neni provrtana skrz .

                0 0
                • TinkTink  

                  No ale zas jsou duty…ze jo :)

                  0 0
                  • lubos  

                    Ja vedel, ze ti to neda :) Ale korunka je duta + dira. Klika je jenom duta. Nebo si ji zkousel vrtat ? :-O

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Jenze to je jen proto, ze na konci musis nekam sroubovat pedal a na druhym osu. Jinak to muze bejt klidne otevreny. Co treba kliky RooX? :)

                      0 0
        • lubos  

          No tak fuckt ze toho materialu co vyfrezovali musi byt pulkila :-)) Ne, realne tak 10–15g maximalne to muze byt. Vzdyt je to hlinkova slitina a korunka je zespodu stejne duta, tedy presneji receno vytvarovana tak, ze tam moc materialu neni. Na odlehceni radeji duralovy sloupek, ten usetri snad i 150g.

          0 0
      • Manas  

        Ja si myslim ze ty diry na blatnicek musel vymyslet nejaky technicky „genius“. Protoze tohle by nenapadlo ani me, a to jsem nejakej kaspar. Tam by i stacilo aby nefrezovali tolik materialu … pak by pevnost sla docela nahoru.

        0 0
        • Radek Broz  

          Panove v Marzocchi se i po 50 letech vyvoje odpruzeni museli bohuzel poucit az z chyb (prasklo to tam opravdu HOOODNE lidem, takze 03 serie asi musela byt komercne vylozene uspesna;-) ) a nedokazali takovou kravinu najit uz na rysovacim prkne (monitoru) :o(

          0 0
      • lubos  

        hezky urvane nohy :)

        0 0
        • MiChael  

          Mam tiez prasknutu korunku na DJ2 03 Pri tych sroboch na blatnik Takze taka otazocka Co by stala vymena korunky?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jestli muzes, tak to reklamuj. Nedelaji problemy. Vyrizeni cca 14 dnu. Jestli nemuzes, musis koupit novy vnitrni nohy + korunku + sloupek = 4500,–. Proslychalo se neco o tom, ze Bartonicek umi prelisovat nohy a sloupek u DJ, ale potvrzene to nemam. Vsem co znam vymenili komplet vrsek za DO Comp.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.