• admin

    Zdravim

    B-F jsem dnes prehodil na silnejsi server. kdyby prestalo neco fungovat co drive fungovalo tak me prosim dejte vedet.

    Diky

    0 0
    • lubos  

      No treba prestalo fungovat blokovani reklamy :)

      0 0
    • wertigo  

      Jde to hodne poznat, rychlost je bleskova. Stabilita snad bude taky o.k.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Pripojuji se k chvale na rychlost. Usetri mi to spoustu casu. Dekuji.

        0 0
        • RomanH  

          Takze to radost i pro zamestnavatele, jo ;o)

          0 0
          • Uža  

            Jóóó, to valííí! Skvělý, díky!

            0 0
          • Gumicuk  

            Me blbne kdyz zadam www.bike-forum.cz Pak musim strasne dlouho cekat nez se mi to poradne zobrazi a pak se teprv muzu prihlasit. Nebo mi nejak divne nabihaj stranky bike-fora nekdy se tam nezobrazi vsechno co by se zobrazit melo. Ale mam dojem ze je to problem na mem pocitaci i kdyz mi to na jinejch strankach nedela, je fakt ze to delalo i pred tim nez jsi to hodil na silnejsi server. Jinak pouzivam mozillu- bohuzel IE mi nefacha…

            0 0
            • Gumicuk  

              Jo a koukam ze jsem zapomel dodat ze to neni pripojenim, protoze to mam opravdu celkem bleskovy… tak nevim

              0 0
              • admin  

                hmm bohuzel server zrovna neni na moc rychli lajne snad se brzo zmeni :)

                0 0
    • moriarty  

      Tak proto včera nešla půlka českýho netu? :)

      0 0
      • admin  

        :) Ceskej inet … je problem v NIXu, spousta provideru momentalne jede pres zahranicni linky.

        0 0
    • admin  

      tot me nekdo poslal (bohuzel nenapsal zpatecni mail) tak se pokusim odpovedet tady:

      >Dotaz: Ahoj, >ted po najeti na novy server mam tento problem: >po prihlaseni jako Guest vidim jako posledni, >prizpevek z 2004–05–12 04:09:25. >Po prihlaseni se pod svym username vidim vsechny >tzn. i ty z dnesniho dopoledne.

      Problem by mohl byt v tom ze si prvni vlez jeste na starej server. zkus pripadne www2.bike-forum.cz a tam vlizt jako Guest.

      0 0
    • blue  

      je to lepsi, i kdyz porad to neni jeste stoprocentni :-) obcas se mi nenacte stylesheet…

      0 0
      • admin  

        me to zatim funguje OK

        jeste to zkusim nejak sledovat. diky za info

        0 0
        • Vymi  

          je to vynikjici… zbytek urazek nech plavat.. :-)

          0 0
        • Daum  

          Jo jo, muzu potvrdit, rychlost x-krat lepsi (x>100). Problemy se zobrazovanim nemam.

          0 0
    • chorvat  

      fíha, to je rychlost…

      ale ta dvojka v adrese neni esteticka :-)

      0 0
      • admin  

        www2 je jenom prechodna vec pro lidi co maj nacachovany DNS zaznam a www je odkazuje na ip stareho serveru. ;)

        0 0
    • Gumicuk  

      Jo a koukam ze jsem zapomel dodat ze to neni pripojenim, protoze to mam opravdu celkem bleskovy… tak nevim

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.