• broukales

    Zdar chlapi,

    prosím Vás, potrebuju co nejrychleji kolo, převážně asfalt, lehký nezpevneny cesty.. Nejsem zadnej zavodak, vidlici taky extra casto nebudu využívat, nájezd 2–3tis ročně max, procitam tu fórum nahoru dolu a nemůžu se porad rozhodnout, všechno, co tu doporučujete v dané kategorii má nějaký mouchy, nebo je to drahý vůči použitým komponentům, nebo prostě nemaj velký tuhý rámy, co potřebuju.

    Nemáte někdo nejakej jasnej tip, co a kde rychle koupit a nesáhnout vedle?

    Díky moc

    0 0
    • ˘Ö˘ Krab  

      To už tady dlooouho nebylo. Vloni jsme se nakonec vždy shodli na volbě mězi 29" MTB RB a Kellys Gate.

      To, o čem píšeš, by dalo i trekové kolo nebo gravel, ale nejspíš bys to takhle z čista jasna nedal Ty.

      Šťastnou ruku a pevný zadek!

      0 0
    • Hejdik  

      Nevím jak je to dneska ,ale pokud vím,tak GT Avalnche byli v minulosti takové poměrně bytelné stroje v dostupné cenové relaci.

      Díky Triple triangl rámu byly rámy tužší…kam se to posunulo dnes a jestli jim tahle vlastnost zůstalů…netuším

      Buď ostatní potvrdí,nebo vyvrátí…

      0 0
      • TeryPV  

        Jo jo, tužší :D dva rámy prasklé v naprosto stejném místě. Jeden ročník 2013, druhý 2018. Oba praskly ve sváru horní rámové a sedlové. Jako reklamace vždy uznána, ale příjemné to není. A to jezdím fakt na pohodu, žádné blbnutí, kde taky na Hané že.

        0 0
    • broukales  

      Ještě se tu dost diskutovali Kross Level 8 a 9

      https://www.megabikeplus.cz/…evel-8-2018/

      Co nižší modely 6 a 7, stojí za zvážení?

      0 0
      • broukales  

        A nebo tohle je tez dostupne cenou i velikosti rámu, ale neviděl jsem taky úplně hezké reakce.. takze trochu sofiina volba stále…

        Rockmachine torrent 30 29

        0 0
        • TeryPV  

          3×9 … v dnešní době ? :o :D

          0 0
          • broukales  

            No tak něco zajímavejsiho? Já už jsem trochu v koncích a na víkend už bych to potřeboval :))

            0 0
    • Pista.Wassermann  

      RB, výbavu si vyber podle peněženky. Nic jiného ani na nás 2metrove není. Můžeš zavřít vlákno.

      0 0
    • STfora  

      Mám 203cm a asi lehce delší nohy než trup, nakonec jsem zkončil u Cube Reaction s 23" rámem, jestli mají model co se vejde do budgetu, nevím nevím… Fakticky je to asi největší rám, co jsem našel/zkoušel.

      0 0
      • Pikaču  

        Cube reaction 23 je podle me stejne velikostne jako Canyon HT ve vel. XL. A i ostatních vyrobcu XL. Tim chci rict ze číslo 23 u cube neni nijak velke jako třeba RB CRR290 ve vel. 3XL.

        0 0
        • STfora  

          Jo to určitě ano, třeba exceed v XL je ve finále geometrií podobný a 3XL od RB bude určitě větší, možná dokonce velké a dá se snadno otestovat v krči.

          0 0
          • Pikaču  

            Jj. Neříkám ze je 23cube nebo exceedXL maly, spis pro nekoho zavodnejsiho. Pro klasickeho vysokeho 2m hobby-taťuldu bych rozhodne volil 3XL od RB.

            0 0
    • Sigina  

      Mám 193cm 100 kg a RB Entry XXL, vozím na něm i ještě malou dceru v sedačce + 16 kg, nebylo co řešit. Maximalní spokojenost.

      0 0
    • kuklic  

      Mam 200 cm, 105 kg a RB CRR290 3XL. Spokojenost.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.