Ako opravujete natrhnutý odev?

9 nepřečtených
  • maba

    Pri páde som natrhol čapaky (tak 4 cm), material niečo od Nalini, taka mierne zateplená lycra. Mám to jednoducho zaštopka?, aj niečim podloži? aby sa to netrhalo? Alebo nie sú nejaké nálepky, čím by sa to dalo zvonku prelepi? a aby to aj držalo?

    0 0
    • fousac  

      mam podobny problem, asi 5cm slic na koleni… dam to matce, at se s tim nejak popere.. :)

      0 0
    • defenger  

      Já měl problémy s rozpáranou antibak. vložkou. Na domácím stroji to nešlo, tak mi to šila kámoška ma průmyslové mašině … (Výroba matrací apod …)

      0 0
    • mosquito  

      uz jsem nekolikrat trhnul lycru a vzdy to lepim k sobe chemoprenem (sekund lepidla a lepidla na plasty NEEEE poac to rozeziraji grrr).. nic moc ale lepsi nez vyhodit – siti k sobe nevydrzi a zaplata se mi nelibila

      0 0
    • blue  

      zastopkat je krasnej vyraz :-)

      jinak roztrzeny veci normalne sesiju, nicim nepodkladam, zas tak moc to neresim

      0 0
    • slavekRM  

      Zajdu do galanterky koupím nějakou nášivku(je tam bohatý výběr od medvídků a kytiček až po krásné sportovní), pokud možno, aby se tam hodila a našiju. Většinou to ani není poznat, že to tam nepatří. Trochu to snižuje pružnost materiálu v daném místě, ale moc moznat to není.

      0 0
    • SELMIRA  

      Mno, tak s natrhnutými bikovacími odevy mam spoooustu zkusenosti. :o)) Bud to normalne zasiju (pruznou niti). Nebo kdyz je dira moc velka, tak vystrihnu kousek ze starych elastaku a nasiju to tam jako zaplatu. Nebo i ty nazehlovaky jsem zkousela. Na rameni jednoho dresíku mam naaadhernou nazehlovacku „SPORT“. :o)) Jo aj tu vyparanou kratakovou vlozku uz jsem sila. V ruce. Ale byla to fuckt pruda. Jo, kamaradi se ted nedavno bavili ze rozdrbany dresy spravuji nejakyma nazehlovacima necim, puvodne na opravu uz nevim ceho, co prodavaj u benzinky. A ze to je nejlepsi, ze to drzi naveky. Ale ja jsem to moc neposlouchala, tak nevi, co meli na mysli. :o)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.