Vidlice pro trek. kolo poraďte prosím

15 nepřečtených
  • k9

    Potřeboval bych poradit než koupím, vidlici pro ženskou na trekingové kolo do normálního terénu rozbité polní cesty Existuje nějaká dobrá nemám vůbec rozhled Díky

    0 0
    • Bea  

      No vidlice pro trek dela Suntour, Manitou a RST. Co se tyka nejake vyssi tridy tak to bude Suntour, protoze delaji kombinaci pruzina-olej. Manitou a RST je elastomer. Vozil jsem cca rok Manitou Luxe Super 75mm, vcelku to funguje akorat to chce sem tam rozbrat, vycistit a namazat.

      0 0
    • fousac  

      u nas v obchudku sem zahlid nejakou RockShox za 3k3 (nova, ale buhvijaky rocnik)… ale vic nevim… muzu vypatrat podrobnosti..

      0 0
    • preacher  

      Na treka je docela malý výběr. Kamarádka si deď koupila Mongoose a tam měla nějakou RockShox Merto Mag a teda nic moc, spíš vůbec nic. tak jme vybrali Suntour NRX7500 Lock out. Ta je nesrovnatelně lepší (pružina + olej) a navíc ji na silnici zamkne.Stála 2700,–

      0 0
    • kovar  

      V zadnem pripade ne Suntour, bohuzel nereknu oznaceni. JEdnu Suntour cross vidli jsem zkousel vcera, mela takovou parchatnskou charakteristiku – pocatek je extemne mekky a pak najednou skokove pritvrdi, stelovatkem predpeti akorat nastavujes nastup toho skoku, Suntour chapu cim dal tim mene, to snad ani neni mozne, co vyrabeji…

      0 0
      • JM  

        Coz takto nekdy odpovedet namisto negativniho odsudku radou POZITIVNI (= co ano, resp. co dat namisto toho kritizovaneho)?

        0 0
        • kovar  

          treba trekingova RST (bohuzel taky si nepamatuju oznaceni) byla mnohem lepsi nez Suntour. Vic takovych vidlic jsem nezkosel, takze dal uz nic ohledne trekking vidlic nevim..

          0 0
    • TinkTink  

      Marzocchi

      0 0
    • mosquito  

      ted jsem vybiral taky vidli na kolo (sice MTB XC) a pokud nejezdis jako silenej a neskaces coz na treku asi nedelas, tak kup nejake „levne“ RSTcko, ty SunToury jsou podle vetsiny lidi hodne tvrde (zkusil jsem si jedno a ten pocit jsem mel taky) a pro zenskou co ma 50kg to plati 3×, znacka Manitou a Marzochi je asi synonymem kvality ale taky znacne vyssi ceny, takze ti zbyde to RST – ma docela slusnej pomer cena/kvalita pro nenarocne cyklisty a jsou relativne mekke – tedy akorat co zadas .. tusim maji znaceni „CT COM …“ mel bys ale napsat kolik do ni chces dat a jak ta zenska jezdi

      0 0
      • k9  

        no tak nejezdí sice zatím moooc ale kdo ví co bude jezdit dál a pak řešit dilema co se starou a kupovat lepší tak by se to stejně prodražilo. Tak asi je lepší dát trochu víc abýt v pohodě :-)) Díky za info

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.