• rodriguez

    Jedete někdo tuto trat? jaxe liší od hlavní 55ky? 25procent teren..to je dobry tak na cross ne?

    0 0
    • rodriguez  

      tak jedete to někdo ?

      0 0
      • radek z BF  

        no, vzhledem k tomu, za na me nezbylo startovni cislo na 55km, pojedu tohle…I tak jsem bral pry uplne posledni cislo na Hobby 33km (patek cca 19:00), a volno bylo uz jen na silnickach.

        0 0
    • rodriguez  

      Super…tak letos poprvé na bedně…už mi to chybělo 8-)))

      0 0
      • kupce  

        na bedně ?

        0 0
        • enjoy  

          ale notak:-)

          0 0
          • rodriguez  

            během týdne zkusím udělat report + fotky ze závodu.takže www.bikehill.wz.cz ..jinak závod hodně super…až na pár hodně nepříjemnejch blátivejch sekcí hodně dobrý,ale nechutně rychlej prumer na špici.ale zadařilo se 8-))) tak mámmm velikooo radost

            0 0
            • ivovi  

              Gratuluju, to je fakt nechutnej prumer 30kmh…

              0 0
            • radek z BF  

              Taky gratuluju, Rodriguezi, ale není to trošku pod Tvoje možnosti přihlásit se na „hobíky“ mezi 50-leté páprdy a paninky z domácnosti jen proto, abys byl zaručeně na bedně? :-)

              0 0
              • Loner  

                Ty kluku nepříjemná, já ti dám „páprdu“…au to mne bolí..

                0 0
                • radek z BF  

                  ..to jsem psal za sebe… :-))) ale jsem rád, že se ke mně taky hlásíš :-)

                  0 0
                  • rodriguez  

                    lol.....paninky na supermarketech a stréci v teniskách s ba?uškama, babičky s nákupnima taškama sice byly jako na každým maratonu..ale z tech 280startujících bylo tak 90 „normálních“.Takže bych to tak rekreačně neviděl…i když myslím, že kdo startoval z nějaké pozdější řady.....tak potěšpánbůh 8-)))

                    0 0
                  • Vojtíšek  

                    Zdravím sedmého mezi „nenormálníma“ :-)))

                    0 0
                    • radek z BF  

                      Zdar náčelníku :-) lehká úklona k Palermu :-))) Jsi dobrý počtář. i když já počítám jinak :-)) : Z „fotříků“ stejně starých nebo starších než já mě předjelo jen něco málo okolo 12, nebo 13, nebo 14… :-)))))

                      0 0
    • destr  

      „Vážení přátelé, účastníci závodu ! Vzhledem ke klesající spotřebě piva omezil pivovar Starobrno, resp. společnost Heineken ČR příspěvek na pořádání závodu pod úroveň nutnou k jeho zdárnému konání. Z tohoto důvodu se tedy letos Starobrno Tour nepojede.Děkujeme za pochopení.“

      Škoda no :-(

      0 0
      • zbartos  

        "Vážení přátelé a účastníci závodu Pell's Soběšická Mulda. Přes klesající spotřebu kol NEOMEZILA firma Pell's příspěvek na pořádání závodu a UMOŽNILA tak jeho zdárné konání. Z tohoto důvodu se tedy letos Pell's Soběšická Mulda POJEDE. Děkujeme za pochopení.“

        Hurá no :-(

        P.S. Letošní Mulda/Muldička se pojede v neděli 17.10.10 a přihlašovací formulář je již funkční – http://www.czex.cz/mulda/prihlaska .

        Mulda je také na Facebooku, takže se můžete stát fanoušky… Viz http://www.facebook.com/…/68772954594 .

        0 0
        • Splinter  

          tak nejak jsem tusil ze to tady bude :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            reklama je potřeba :)

            nedávno ke mě Zdeněk přistoupil při nákupu v květinářství (byl jsem v cyklistickým) a chtěl mi koupit květinu a pozvat mě na Muldu. jeho pozvánku jsem však rychle utnul, neb jsem ho poznal a svou účast potvrdil :)

            0 0
            • Polka  

              Romanticky pribeh :-D

              0 0
            • pepek  

              Mně lanařil na lávce,co vede k mrzáčkům . . . (ale odolal jsem :-)

              0 0
              • zbartos  

                Škoda, celkem rád bych osobně poznal fantoma místních neznámých cestiček…

                BTW Proč odoláváš ? Vždyť podlehnout je tak sladké !

                0 0
                • pepek  

                  Nebudu se nahánět s nějakýma mlaďošama. Z kopca tam všichni, co byli kolem mně jezdili krokem, skoro zastavovali a zavazeli a do kopca mi ujížděli. To není fair. Kdyby se aspoň ta stojka dala napálit v rychlosti, co tam je. Ale musí se tam skoro zastavit, udělat vlevo v bok a na kašpara nahoru.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jakou stojku máš na mysli?

                    0 0
                  • zbartos  

                    Časy se mění.

                    V roce 1999 jsme měli jen kategorii 40+ let (i když Ty ses – asi omylem – přihlásil do kategorie 18–39 let) a startovaly myslím všechny kategorie najednou.

                    Nyní máme již dva roky i kategorii 50+ let a start starších ročníku je o 5 minut opožděn proti startu „mlaďochů“. Takže s „mlaďochy“ se teoreticky na trase 15 km vůbec nemusíš potkat, na trase 30 km Tě asi předjedou nějací profíci z Meridy etc (Jobánek, Vlach, Fojtík), kteří se tam často zúčastňují.

                    0 0
                  • Howgh  

                    doporučuju vele-drom. Tam žádný vlevovbok dělat nemusíš ::-))

                    0 0
      • karliner  

        Mě to nevadí, naopak jsem rád, že se můj urputný bojkot Starobrna začíná projevovat :-)))

        0 0
      • Paja  

        Vzhledem k tomu, jak to loni pohnojili s otocenim trate, jsem ten zavod letos uz ani jet nechtel, aspon budu moct dal rikat, ze jsem absolvoval vsechny rocniky;)

        0 0
        • Karkulka  

          chjo a to já ho jet třeba chtěla

          0 0
          • Paja  

            neboj, pojedem si zazavodit do babic;)

            0 0
            • Karkulka  

              ?

              0 0
              • Paja  

                !

                0 0
                • karliner  

                  Nemáte čísla = nezávodíte.

                  Soudě podle vedlejšího vlákna, kde obecní blb honza729 vysvětlil co je sport a závod.

                  0 0
                  • Paja  

                    toto je simulace zavodu, podivej na ty chudaky za Karkulkou, jak cedi krev;D

                    0 0
                  • scoty  

                    Místo aby byl rád, že sme jim to letos nechali, tak vopruzuje ještě na Moravě…i když 3:0 bylo dost vokatý…:))

                    0 0
                • Karkulka  

                  tak jo, zorganizujem si tam svůj závod do vrchu, co ty na to? :-D

                  0 0
                  • Paja  

                    o.k., nevadi, kdyz te necham vyhrat?-)

                    0 0
                    • Karkulka  

                      ts, ty budeš mít svou kategorii- „stařešiny“ :-D a já „mladé kosti“ :-DDD tak jaképak „nechám“

                      0 0
                      • Paja  

                        no ty vole, asi se urazim…;P

                        0 0
                      • Paja  

                        …netroufam si tipovat do jake kategorie bys soupla maňase s jozinem…

                        0 0
                        • JSt  

                          six feet under

                          0 0
                          • pepek  

                            Hej, tak tos teda fakt pos..l !!!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . (Nechtěls taky trochu toho No-tubes?)

                            0 0
                  • zbartos  

                    Pro inspiraci přikládám výsledkovou listinu závodu do vrchu Adamov – Babice s názvem Adamovský uphill 99 – http://www.czex.cz/…s/up99vy.htm .

                    P.S. Pořádalo to pokusně o.s. Defekt, stejně jako Muldu a Muldičku, ale pak jsme si řekli, že jeden závod ročně bohatě stačí…

                    0 0
                    • Paja  

                      Kudy vedla trasa?

                      Nevim, jestli se to konalo i loni, ale 2008 se jel na trase Babice vlak. zastavka – Babice zavod Babicky hang.

                      0 0
                      • JSt  

                        to viteze obesili? :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          to by byla nuda, kdyby to vyhraval furt ten stejnej, ne?

                          0 0
                      • zbartos  

                        Trasa: z místa poblíž ŽTZ naproti adamovskému nádraží po lesní neznačené cestě Barbora a na závěr stoupání pak cca 320 m po lesní cestě Dřínová (a po ŽTZ). Celková délka cca 2,6 km, stoupání cca 220 m. Startovalo se po jednom s odstupem cca 30 vteřin.

                        Bohužel cesta Barbora prochází (prošla) v současné době rozsáhlou údržbou (rozmlácený a zerodovaný povrch se dočasně změní v pevnější a rovný štěrkový povrch), takže současné časy by měly být výrazně rychlejší než v roce 1999…

                        0 0
      • zalciks  

        Škoda pěkný závod.Chtěl jsem ho opakovat.

        0 0
      • obda  

        Takže to máme loni Brno-Černá Hora-Brno, letos Starobrno .. Tímhle tempem opravdu zbyde v okolí Brna za pár let zas jen Mulda.

        0 0
        • Smazaný účet  

          zaskar co by kamenem…

          0 0
          • obda  

            říkám „za pár let“ – pár závodů tu ještě je, například Hošek

            0 0
          • obda  

            ALe ta B-CH-B mne mrzí, je to můj domovký terén a loni jsem ji chtěl jet (jako svůj první závod). No tak jsem si říkal že alespoň Starobrno, že tama taky jezdím … Ale letos je fyzička úplně v p…, a práce i jiných povinností, takže závodění letos u mne nehrozí.

            0 0
        • Howgh  

          v druhé půlce srpna okoloBrna ze seriálu cyklomaratontour. Letos by měl být start/cíl na Veveří

          0 0
          • obda  

            Ta trať je přímo tour de asfalt – po něm se jede snad přes půlku závodu. Na Ríšovce najedeš a valíš až do Popůvek. A pak ještě nahoru Kočičím žlebem. Ten sjezd po lesní cestě k Prádelně neznám, ale na hitparádu to taky nevypadá. Nebo se pletu?

            0 0
            • jIrI___  

              K Prádelně je to celkem pěkný sjezdík terénem (pokud je to ta cesta, kterou myslím :) ).

              0 0
              • obda  

                Předpokládám, že myslíš modrou značku. Tudy se ovšem jede nahoru. Jede se po lesní cestě kolem Vrtačky, viz mapa

                0 0
                • jIrI___  

                  Myslel jsem zelenou, ale když jsem se teď podíval do mapy, tak ta ústí u Obory. Podle mapy závodu z ní člověk zhruba v půlce uhne a tím pádem nejhezčí úsek nepojede. Škoda toho. Ale souhlasím, že celkově je na tom závodu zpevněných cest víc než dost.

                  0 0
                  • obda  

                    No, jestli se pojede z Veveří, tak tu nepatrná šance na ten sjezd po zelené je.

                    0 0
            • Howgh  

              trať už je vytyčená? Loni byl Start/cíl pod hlavní tribunou Velké ceny. Trať byla hodně rychlá. V Podkomorských lesích to moc nedrncá. Ňáký asfalt byl, ale 50% okruhu to nebylo.

              0 0
              • obda  

                Na webu tvrdí, že trať zůstane z loňska. A od pohledu to na 50% teda vypadá. Tedy délkově ;)

                0 0
                • Pavel  

                  Nechci nějak kazit optimismus, ale na webu je napsáno „Vzhledem ke klesající spotřebě piva omezil pivovar Starobrno, resp. společnost Heineken ČR příspěvek na pořádání závodu pod úroveň nutnou k jeho zdárnému konání. Z tohoto důvodu se tedy letos Starobrno Tour nepojede.“…

                  0 0
    • Howgh  

      když už tady propaguje kde kdo kde co – doufám že se potkáme 3.4. na Podlesí na 12 hodinovce

      http://x-sports.cz/

      0 0
      • Howgh  

        ps. nechtěl bych to zakřiknout, ale tak vyschlý bahno jsem tam ještě nezažil…

        0 0
        • Howgh  

          teda – ne že by se prášilo. Alergici můžou být klidní

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.