Dá se použít 8rych. řazení na 7 kolečko?

18 nepřečtených
  • BoB

    Shánim pro synka řazení a přehazku. Má 7kolečko a právě teď mi tvrdili v prodejně, že 8 rchlostní řazení se dá použít i na 7 kolečko (Sram ESP) kecali nebo nekecali? Díky

    0 0
    • Vymi  

      jo da se to pouzit jen se musi seridit prehazovacka na 7 kolecko. Jen bude pro synka smula ze nemuze vyuzit vsech prevodu… :-)

      Radsi bych koupil i to 8 kolecko…

      0 0
    • MartynB  

      Pred 2 tydny jse tu resil podobny problem – kde sehnat prozmenu 7mi razeni…V servisu mi rekli, ze se da nejhur koupit 8ma. Jedna poloha bude prebyvat a tak se doladi dorazama. Pry to delaji standartne.

      0 0
      • Žanek  

        To není pravda, že se sedmičkový řazení nevyrábí. Problém je ten, že se jedná o nejnižší sady Shitmana (TY xx, C101..) ale kvalita zpracování je nic-moc…

        0 0
    • MartynB  

      PS: nakonec jsem za 800,– sehnal fungl novou 7micku, takze vse OK. Jinak pokud jsi z Prahy, pry neco(SHIM STX) maji take v Holesovicke trznici ve Sportpragu, ci jak se jmenujou…Ja to nahodou sehnal na Francouzsky.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Takze jestli tomu dobre rozumim, si sehnal za vic penez horsi starsi razeni, ackoliv by novy levnejsi taky fungovalo. To je teda kauf :) A pri upgradu budeme resit otazku „Dá se použít 7rych. řazení na 8 kolečko?“ :)))

        0 0
        • MartynB  

          Ne…Bylo to na kolo, ktery ma cca komplet XT ´92 (tehda v 7micce) akorat se rozpadla paka. Jelikoz jsem tam chtel dat stejne vecka, tak jsem shanel 7micku oddelenou…Nic vic se tam uz menit nikdy nebude, je to na pivo na chalupe a zadnou korunu uz si nezaslouzi…

          0 0
          • fousac  

            takze 7speed altus s integrovanejma V pakama by odved stejnou praci za 600,– ..

            0 0
        • MartynB  

          Jo a byl to fungl s indexem – asi nejaky Alivko…

          0 0
    • Mucha  

      V te prodejne vazne nekecali, na silnicce mam 7-kolo, dualy i prehazka jsou 8-rychlostni, a vsecko chodi jak ma ( jen je to treba seridit – hlavne ten doraz)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.