• silenec

    Z niceho nic me zacaly piskat brzdy(hayes hmx-1)a to takovym zpusobem ze kdyz chcu zabrzdit tak vecer vzbudim cele sidliste.Co za to muze a co s tim delat?Dik

    0 0
    • cabbage  

      nemas navlhly desticky? me pak vrzou tak ze si myslim ze opadalo obloženi a brzdim ocel na ocel. jinak me nic nenapada.

      0 0
    • blick  

      Mám taky HMX1. A zkušenosti jsou takový, že pokud nepíská – nebrzdí.......

      0 0
      • sharkcom  

        Možná se ti to bude zdát drastický, ale já když mi to začne dělat, otočím bika na řidítka, roztočím kola a JEMNÝM smirkem přejedu párkrát kotouče. Úbytek brzd. síly nepozoruji a nějaký čas to vydrží, než se ty kotouče zase max. vyleští to nepíská. Prostě je to moc hladkej povrch a píská deska o kotouč.

        0 0
      • lubos  

        Mam HMX1 nepiska ale brzdi :) Ale je fakt ze jsem s nimi jel vseho vsudy tak 30km dohromady.

        0 0
    • kovar  

      a to ti piskaji desticky, nebo cela sestava ukrutne vibruje?

      0 0
    • kankrlicek  

      Slysel jsem, ze piskaji, kdyz jsou mastne kotouce. Existuje spec. odmastovaci prostredek. Poradi v cykloshopu.

      0 0
    • Meesha  

      Odmasti kotouc. Jednou sem si kapnul na kotouc iontak z Camelu, nalepil se na to prach a delalo to uplne strasnej bordel.

      0 0
      • pali  

        dnes som sa vracal domov v daždi a hyd.hfx9 šialene pískaly predtým hmx 1 co som mal voda nevadila nevedel som čo je pískanie bazd

        0 0
        • Dumbo  

          ja idem do tych hmx-1 hydro ake su stoji unas v predajni 3100sk a je ktomu hodne velky kotuc neviem teraz ci 180 alebo 200mm ako brzdia po poriadnom zabehnuti ????

          0 0
          • Gatier  

            Vivat kotuce!!! Kazdy ich ospevuje a najviac problemov je tu riesenych prave s nimi. Kamarat daval medzi strmen a dosticku spec. vazelinu, taku cervenu. Sa mi zda ze je v tom med (honig:-). Vraj to piska, lebo magnet nedrzi dobre dosku. Samozrejme moze byt problem aj inde. Vsetko dobre odmastit, prebrusit a ofrezovat uchyty na rame!!!

            0 0
            • Daum  

              Tim magnetem to nebude – piskaj i Avidy, ktery maj takovou pruzinku. Ale teda piskaj, jen kdyz jsou mokry, zato fakt hezky nahlas :)) Jinak s tim magnetem – to by asi jenom o kotouc desticky skrtaly, ne?

              0 0
              • Seveřan  

                To že pískaj za mokra, tak to je asi takovej standart. Za sucha v pohodě.

                0 0
                • Daum  

                  A nevis cim to je? Teda to, ze piskaj jen za mokra..

                  0 0
                  • silenec  

                    me by spis zajimalo proc me to nepiska za mokra ale za sucha jak blazen,jinak tu medenou pastu jsem taky zkousel a nepomohlo

                    0 0
                    • Seveřan  

                      Zkoušel jsi už vytáhnout ty destičky? Jestli nejsou opravdu připečený. Jo ještě jedna věc – nemáš na kotoučy souvislej vryp? Máš je dobře seřízený?

                      0 0
              • Luka  

                No je pravda ze Avidky po poradnym namoceni hrajou jak varhany…ale po chvilce pribrzdovani to prestane… :))

                0 0
    • kankrlicek  

      Mám Hope Mini a zadní nepíská nikdy a předni za sucha píská při lehkém přibržďování a za mokra furt :) Po vyschnutí to přejde. Tu přední používám místo zvonku :)

      0 0
    • Roman  

      Mám chvíli hfx9 (700km) nepískají mi za sucha a ani ve vytrvalém dešti. Kdosi tady kdysi dával link na rady „co s pískajícíma kotočema“ – bylo to docela podnětné čtení.

      0 0
      • Gatier  

        No dobre! Tak sa zase vratime k problemom s kotucovkami :-) Kamarat dnes nastavoval zakaznikovy brzdy na dva pary kolies. Vysledok? Prejdite na Vecka :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.