• Beeda

    Caves, blizi se vrchol sezony – Jevisovka 60km/90m prevyseni, dame to na ziletce? B. Kdo leti, kdo leti v prvni tride?:-)) B.

    Anketa: Kolik lidi bude do 2-ou minut od viteze?

    10
    2x
    29%
    20
    3x
    43%
    60
    2x
    29%
    0x
    0%
    0 0
    • kubad  

      Hodně zábavy se žiletkou na hrázích :-))

      0 0
    • Meesha  

      jj, to je mazec! :-) Jestli si netroufnu na Sudety, tak bych se jel proletet :-) Urco budou k videni zajimavy letecky specialy!

      0 0
    • Darkson  

      tipuju čas vítěze 1:41:12 :-)

      0 0
    • Meesha  

      Gratulace! Jinak Zdenda jim dobre vytrel! :-)

      0 0
    • Beeda  

      kdo leti letos?;-)

      0 0
      • přišlapávač  

        neni red bull, nejsou křídla ;-)

        0 0
      • xentar  

        jako zas takový lety mi to podle výsledkovky za loňskej ročník nepřijde, max kolem 30 km, i když chápu, že oproti sudetum je to dvojnásobnej průměr :)

        0 0
        • Beeda  

          to je subjektivni pocit umocneny nepresnymy cisly:-) trat ma 66km (kolo 33km) a vitez 1.52 dava prumer nekde 36…

          0 0
          • xentar  

            www.cyklobrani.cz/…_absolut.htm tam je maximalka 32,1 km/h

            0 0
            • Beeda  

              proc asi pisu ze to bylo delsi – 66km…

              0 0
              • xentar  

                to myslíš, že při výpočtu průměru brali místo reálné délky trati těch 60? Myslím, že ne, i v profilu trati je vidět, že je to víc. ale ono je to jedno, ať si elitáři jedou, jak chtěji, já budu rád, když to ujedu a nikde nespadnu do vody :)

                0 0
            • PjSky  

              to by slo ;) akorat na zavodce by to slo lip ;)

              0 0
      • Meesha  

        ty neletis Sudety?!

        0 0
        • Beeda  

          ne, ani janca, jedeme kalit na moravu :-)

          0 0
          • Gorgov  

            jo? ze bych si rozmyslel toho krale?:) No vazne spis jde o to, jestli se povedla ta prihlaska, coz budu ted zjistovat. Pokud ne, uvazoval bych taky o tom kaleni:)

            0 0
    • JancA  

      furt to zvazuju…sudety jsem strasne chtela jet, vyhrat si svou hobby category, znicit se, setkat se s lidma z okoli a z BCH, ale myslim ze na to nemam…po dvou hodinach zavodu uz sem KO…takze radsi zajdu do sklipku na Jevisovce:)..proste čočkař:)

      0 0
      • petebike  

        vem ziletku a pojed potrapit se na sumavu 240km/cca 4700 prevyseni :-DDD

        0 0
    • beranek666  

      seš blázen :) na silničce jo?

      0 0
    • Hynas  

      Lidi, poraďte mi, tady píšete, že se to dá jet i na žiletce…a když mi je žiletka na takový závod moc drahá, co v rámci současného počasí (kdy má v sobotu lehce pršet, přeháňky a tak…) obout na bajka. Spíš nabušené nanoraptory nebo nabušené 1,5´´ hladké bajkové pláštíčky? :o) Díky za názory…páč jsem tento závod ještě nejel, tak si nechám poradit od zkušenějších. :o) Díky.

      0 0
      • Zerocool  

        proč nabušené NANORAPTORY??, svědčí jim spíše nižší tlaky i vzhledem k pohodlí a adhezi vzorku – méně nabouchané jedou rychleji…

        0 0
        • Hynas  

          Páč nižší tlaky zase nesvědčí mému stylu jízdy a řekněme mým schopnostem pobírat píchnutí a průrazy. A jistě…nemluvím tady o betonových pláštích…ty když tak užívám jen na asfalt při honění se se silničářema. Ale to mluvíme o něčem jiném…rada tedy zní vzhledem k povrchu a situaci na Cyklobraní?

          0 0
          • Zerocool  

            nevím kolik vážíš chlape, já mám 82 kg a foukám 2,8–3,0, na asfaltu i v terénu dostatečně rychlé a pohodlné, cvaknutí neřeším vozím NOTUBES…

            0 0
        • Gorgov  

          po asfaltu pojedou tim rychlejc, cim budou tvrdsi:) a toho asfaltu je tam hodne.

          0 0
          • Zerocool  

            nebudu se hádat, po ubrání tlaku o cca 1 bar jsem zrychlil, a to i na asfaltu!!! vnucovat vám to nebudu:)

            0 0
      • xentar  

        v sobotu by snad pret nemělo…

        0 0
      • Pavel  

        Má hooodně pršet, ze Slovenska se sem žene psota (už je na meteoradaru). Resp už prší… Takže bych to obouval spíše na „blátivo“. Ve vinohradech se bláto drží dost dlouho… Na silničce by se to dalo ale s nějakými hrubšími plášti (cyklokrosové). No, nechce se mi to přezouvat, takže beru bajka, ale na silničce by se to dát dalo (pokud ovšel ale nebude pršet). Dle informací od místních dobře informovaných je přihlášeno asi 500 cyklistů + 650 cyklistů zaměstnanců ČS a Kooperativy (pro ně je speciální program) + zdarma vystoupení Čechomor. To bude v Jevišovce pěkný chaos… Ještě že mám parkování u bráchy známého ve dvoře:-) Doufejme jen, že nebude počasí jak dnes. 11 stupnů a déšť nejsou zrovna moc příjemné podmínky…

        0 0
        • xentar  

          tak to eni dobrý – jako neregistrovaný jsme se nepřihlašovali předem, takže doufám, že nás v pátek večer ještě zaregistrujou…

          0 0
      • Beeda  

        hehe, obcas jde o to deklasovat soupere:-)

        na ziletce by se to nedalalo ani loni:-) cyklokros ano, ale to se musi umet ze:-) taktez 1,5nebrat, zvol ten NR na pohodu fouklej, v tech vinicich zaprsi a bude mazlavo az za usima…

        0 0
        • petryk  

          no vzhledem k predpovedi asi na nic rychlyho prezouvat nebudu. Vypada to na bahenni lazne…

          0 0
          • Pavel  

            Od středy tady intenzivně prší, takže spíše než Cyklobraní to v sobotu bude Cyklobahní…

            0 0
            • xentar  

              taky mám pocit, že to nebude až tak snadné a zábavné, jak se mit u snaili někteří vysvětlit :)

              0 0
            • petryk  

              Tak jak to vypadá na jihu?

              0 0
              • Pavel  

                …raději se ani neptej. Včera večer na chvíli přestalo (cca 19–22), pak začlo nanovo chcát a chčije stále; sice trochu méně, než v noci, ale rozhodně tady nepaří slunce. Teplota cca 11 st (v 21 večer bylo dle auta 10).

                0 0
                • Pavel  

                  … kouknul jsem právě na meteoradar a rozhodně to nevypadá, že hned tak přestane. No, zítra to bude opravdu velmi zábavné…

                  0 0
                  • xentar  

                    tos mě nepotěšil… asi si ještě rychle pojedu koupit návleky na tretry a nový rukavice s celejma prstama :-/

                    0 0
    • sportovni_biker  

      Tak jak jste dopadli?

      Já celkově 59, v kat. 3, takže konečně bedna :-), čas 2:14

      Závod byl super rychlej, žádný těžký výjezdy ani sjezdy. První kolo jsem objel se skupinkou, kde jsme spolupracovali z 10 asi 4, takže v druhém kole jsem se dohodl s jedním týpkem a šli jsme do úniku sami. Bohužel před prvním kopcem na mě dolehla krize a chlápek mi ujel, tak jsem na 20 km zůstal sám. Když jsem někoho dojel, tak spolupracovat nechtěl a pokaždé odpadl :-( Na hrázi mě skupinka, které jsme ujeli, docvakla a 2 mě ještě předjeli, ale jinak spokojenost :-)

      0 0
      • xentar  

        gratuluju, pro mě to byl první závod a to, že jsem dojel do cíle je pro mě ivotní úspěch. umístění bohužel neznám, na webu ještě není a když jsme odjížděli z Jevišovky, v kanceláři vyselo jen prvních 300 lidí – dojížděl jsem chvíli před 15:00

        0 0
        • xentar  

          viselo, sorry

          0 0
        • Pavel  

          370. místo, 78. v kategorii…

          0 0
        • JancA  

          super!!!gratulace Tobe i zene!!!urcite te to motivovalo do dalsich zavodu a za chvili z Tebe bude stejnej blazen jako sme my:))))tak pokracuj a pilne trenuj a jezdi,ju?

          0 0
      • Beeda  

        dopadli jsme dobe, vypili jsme 1,5l burcaku a v lednici jsou jeste 3l :-) jinak 7abs. a 2. vkat, janca 2.vZ30

        0 0
      • petryk  

        Já jsem první kolo celkem trpěl, moc mi ten začátek nesedl, ale pak už to celkem šlo. Závod je to zajímavý, taková trochu změna, ale nemám na tohle kolo, takže jsem z toho extra odvázanej nebyl. Jinak burčák dobrej, organizace taky a 95. místo celkově je trochu náplast na defektama posranej Jeseník:)

        0 0
        • Hynas  

          Já byl jedním z továrních bajkerů Kooperativy…s ka­marádkou jsme se šli před startem rozjet a dvacet minut před výstřelem se teprve dostavili na start, kde už bylo cca 300 lidí :o(…prvních 10km jsem se jen prodíral dopředu, spoustu lidí vůbec nerespektovalo povely na volný průjezd, motali se a byl jsem rád, když jsem měl před sebou deset metrů volna a jel si svoje. Pak měl idiotskou smůlu, díky před závodem nepřezuté unikavší duši na zadním kole jsem musel za dvacátým kilometrem po průjezdu Galgenbergem (vinařský kopeček v Rakousku) měnit duši…čímž mě předjelo asi stopadesát lidí…a pak jsem to těžce stahoval, prakticky celý zbytek tratě i druhé kolo jsem jel na velkou pilu, ale nakonec to na lepší než 116. místo nestačilo. :o) Možná si mě někdo z vás vybaví…zelenobílý dres a černočervený full sugar…:o))) Ale jinak fajn závod…sice sprint, ale pro změnu to přece nevadí :o)

          0 0
          • Hynas  

            Neztratit těch 6 minut při výměně duše a mít možnost startovat zepředku, byl bych nejspíš úplně jinde…možná i do padesátky. :o)))

            0 0
          • Hynas  

            Neztratit těch 6 minut při výměně duše a mít možnost startovat zepředku, byl bych nejspíš úplně jinde…možná i do padesátky. :o))) Možná bych pak s Mlýnym odjížděl z Jevišovky jako spoluvítěz :o)))

            0 0
          • Karlos009  

            „spoustu lidí vůbec nerespektovalo povely na volný průjezd“ To si děláš prdel né? Jaké povely? Že by všichni jako napadali do pole, aby někdo kdo přijel pozdě na start a před závodem si nevymnění píchlou duši, mohl dojet na 116. místě? :-(

            0 0
            • Hynas  

              Nechápej to špatně…o nic vážného nešlo, ale určitě víš, že cesty byly široké a dostatečně postačovaly pro možnost jezdce před sebou uhnout, když jsem žádal povelem „vlevo prosím“ (to prosím mě nezabije a používám ho) nebo „vpravo prosím“, tak spousta lidí vůbec nereagovala a zakouslí do řidítek to nerespektovali. Na jiných závodech jsem se s tím nesetkal, tahle ohleduplnost jako by chyběla. Proto jsem musel kolikrát volit agilnější předjetí středem…ale to byl zřejmě problém konkrétních jednotlivců, jen že jsem na ně měl štěstí x-krát za sebou. :o)

              0 0
              • Hynas  

                Kolikrát mi tak jednání závodníků připomnělo chování tiráků na dálnici, při předjíždění najeli do předjížděcího pruhu a tam to pár kilometrů táhnou vedle sebe…u závodu je to samozřejmě jiné…ale dvě vyjeté koleje na cestách, bajkeři jedou za sebou…jeden začne předjíždět druhého a dvěstě metrů jedou vedle sebe…dojedeš je, resp. toho vlevo…poprosím „vlevo prosím“ a po zopakování nic…tak jsem blázen nebo dělám něco špatně, když se chci regulérně a bezpečně dostat vpřed?

                0 0
                • xentar  

                  kdybys mi řekl vlevo rposím, tak bych nevěděl, co po mě chceš – jestli mám uhnout do leva nebo jeslti naopak zleva budeš předjíždět – navíc na začátku fakt uhybat moc nešlo, bylo to nahuštěný a já jako ten „pomalej“ sem se bál, kdy mě kdo sejme.

                  0 0
                  • Pavel  

                    Jo, ten úvod (resp skoro celé první kolo) byl dost „těsný“. Nejsem (v tomto bohužel) agresivní typ, takže jsem tam někdy visel jak visatec. Na start jsem (jsme) dorazili taky docela pozdě, takže špunt byl šílený. Hlavně, že si pokaždé říkám, že TENTOKRÁT musím někam více dopředu… A spíše než „vlevo prosím“ bych používal „zleva“ (pro předjíždění zleva) anebo „doleva prosím“, aby ti uhl(a). Pokynem „vlevo prosím“ bych taky nevěděl, co po mne vlastně chceš… Obecně se spíše hlásí, KUDY chceš jet („levá“, „zleva“, „středem“, „pravá“, „zprava“, „luftem“:-), atp.), aby ti tam předjížděný „nevletěl“, případně se nelekl…

                    0 0
                    • xentar  

                      jojo, tak mě to ostřílenější kamarád naučil, ale stím, že pokud někdo řve, tak mám, alespoň jet dál rovně, abych mu do toho předjíždění nevlítnul. když jsem nakonec taky předjížděl (velká výjimka :-), tak jsem už volal taky „levá, pravá, střed“.

                      0 0
                      • Pavel  

                        …a to řvaní „levá, pravá, střed“ jsi si určitě užíval:-)))

                        0 0
                        • xentar  

                          tak to si piš :-) jen podle výsledkovky jsem musel předjíždět maximálně účastníky 30ky nebo jsem měl halušky :)

                          0 0
    • JancA  

      sem si rikala,jak to bude easy, jet po rovine, pocitala s tim,ze mi vsichni ujedou, nakonec jsem spis nez nohama jela hlavou, snazila se silou vule, aby mi neujizdela skupinka, po par kilometrech se chytla trech kluku a s nima vicemene objela obe kola…sem tam jsme nekoho predjeli, nas uz pak moc lidi ne, jet vic takticky, mohli jsme dojet lip, ale tak 2–3 minuty max…V zivote jsem nemela v noci po zavode takovy krece do lejtek jako dneska, ale bylo to fajn, nikdy jsem takovej zavod nejela…cca 90.misto, 2. v zenskejch

      0 0
      • xentar  

        tak to síš gratuluju já tobě :-) Vůbec nechápu, jak v tom bahně a pak na té drncavé hrázi mohl někdo udržet průměr nad 30 km/h. A o křečích si můžeme vyprávět – příště s sebou beru nějaký tablety, i když sou tak neskutečně drahý

        0 0
    • beranek666  

      nemáte někdo fotky z letošního závodu?

       
      0 0
    • grafik  

      vám není líto těch 500/600 Kč za tuhle drbárnu? Nechápu.

      0 0
      • achilles  

        nechápu jak tento závod mohou zařadit mezi MTB marathony? vždyť to nemá s MTB nic společného. spíše trekový půlmaraton nebo lehoučkej cyklokros.

        0 0
        • beranek666  

          hmmm to nevim… kazdopadne to byla docela dřina. příště si to zajeď a pak komentuj. takové tlučhuby fakt zbožňuju.

          0 0
          • Beeda  

            asi tak, zavodne je to zavod pomerne tezky, sebemensi zavahani se tresta a nakonec clovek si neodpocine jako napr ve sjezdu…

            0 0
            • beranek666  

              díky za upřesnění…

              jinak letošní závod docela bolel.. tepy AVG 185 / MAX 196 – fakt hnus

              0 0
          • Gorgov  

            ale ma pravdu, tohle ma s mtb malo spolecnyho.

            0 0
        • Piki  

          Vážně je to doceal drřina, nikde si člověk neodpočine, tempo je stále vysoké…A každá série závodů má svůj „letecký den“, třebas Poštovní spořitelna má Houštku......atd. a je to pěkný výlet na jižní moravu. za vínkem:-))

          0 0
        • Pavel  

          Přesně tak. Je to přece jen takový lehoučký sprint 56 km prachem mezi rozpálenými vinicemi bez možnosti si někde odpočinout (sjezd, brod:-). Nejdřív si tam zajeď a pak mudruj…

          0 0
          • beranek666  

            to jsem rad, ze nejsem sam, komu tento zavod prisel hodne tezky :)

            zajel jsem to prumernou rychlosti 31 km/h a to jsem se musel prokousavat cca z 700. mista na startu abych prvni kolo dokoncil v prvni padesatce

            0 0
            • grafik  

              to co tady píšete je blbost, ono třeba taková časovka do kopce je taky pekelná dřina a přitom ji ujedete do 30ti minut, ale jestli vám let kolem vinohradů za 500/600 stojí tak proč ne …

              0 0
              • beranek666  

                to co píšeš ty je blbost. jezdi si závody co ti sedí, o kterých si myslíš že jsou na patřičné výkonnostní úrovni a na nás nech co budeme jezdit my. nejen kopce dělají závod náročným

                0 0
                • RedAce  

                  Pokuď jedeš naplno, tak je každý závod náročný!

                  0 0
                • grafik  

                  ještě jednou si přečti můj příspevěk na který jsi odpovídal, snad jsem ti dostatečně taktně  naznačil, že je mi srdečně jedno jaké maratony budeš jezdit, tak nevím co řešíš. Pokud ti závod vyhovuje je to jen tvoje věc … ikdyž nedopustím si to … prosvištět rovinu za 500 se vyplatí.

                  0 0
                  • beranek666  

                    a co se ti vyplatí? 2000m převýšení v blátě kde zlikviduješ matroš za 5 tisíc a víc? nebo co vlastně po závodě požaduješ? nechápu moc dobře tvoje měřítka podle kterých jsi zhodnotil právě tento závod.

                    0 0
                    • grafik  

                      no … ono se v životě nevyplatí vůbec nic, nejprve si ujasni svoje postoje a pak reaguj, nejdřív tvrdíš, že to co píšu já je blbost a když RedAce napíše to samé, že se dá slušně zapotit na každém závodě tak najednou souhlasíš … ?

                      0 0
                      • beranek666  

                        šak jo, já s ním souhlasím.. nesouhlasím s tvým názorem, který je teda zcela odlišný!

                        0 0
                    • Gorgov  

                      to se vyplati zatracene vic, mas z toho aspon poradnej zazitek. Lepsi ale aspon 3000m.

                      0 0
            • Gorgov  

              tak to nic moc teda 31 na placce

              0 0
              • beranek666  

                chtěl bych vidět tebe… míň mluvit, víc jezdit!

                0 0
                • Gorgov  

                  nerad mi jak mam jezdit, byt tebou, spis bych se zameril na sebe. 31 je proste na rovine pri zavode zaracene spatny, tak to ber:)

                  0 0
                  • beranek666  

                    nic nevis… takovy prumer si na biku v životě neměl, tak se radši zdrž..

                    0 0
                    • beranek666  

                      jinak… necele 3 minuty za vitezem!

                      0 0
                      • Gorgov  

                        ty jo fakt! sikula!

                        0 0
                      • RedAce  

                        seš si jistej těma 3 minutama?!

                        0 0
                      • Gorgov  

                        ne Zerzi promin, nechtel sem se te dotknout, jen tak popichuju, ale ten prumer si mel teda zatracene vetsi, tak nemlz ty kujone ;) Ja myslel, ze si pisu s nakym joudou z vesnice a ty to tady mas na haku koukam :)

                        0 0
                      • Pavel  

                        No ještě že jsem držel hubu a neměl nějakou rádoby ftipnou poznámku… :-)) Mlýnymu jsem gratuloval osobně, tak tobě dodatečně přes net ;-)

                        0 0
                        • Gorgov  

                          nebyl bych s tema gratulacema tak rychlej, dela ze neni Zerzi:)

                          0 0
                          • Pavel  

                            Herson to není, a ten vlastně nebyl DO tří minut za vítězem, ale za 3:33 (další byl Jelínek za 3:34). Nikdo jiný DO tří minut nebyl (než Zerzan)… Nicméně – nemohl ale startovat cca z 700. mista a na mezičase být v první padesátce…

                            0 0
                            • beranek666  

                              hledej šmudlo :)

                              0 0
                            • Pavel  

                              A ještě něco: v profilu má věk 25, ale Zerzan je ročník 78…

                              A další věc: s průměrem 31 NEMOHL být tři minuty za vítězem (a to ani na „krátké“). Průměr 31 by byl na 19. – 24. místo a jediný, kdo tam je kolem 25 roků věku je HAMAN Martin (taktéž elite) A protože má v profilu Martin, tak je to asi on… Takže to bylo 20. místo… ;-)

                              0 0
                              • beranek666  

                                okey, seš blízko.. ale přece jen vedle jak ta jedle :) průměrné rychlosti ve výsledcích jsou naprosté nesmysly

                                0 0
                                • Pavel  

                                  Už nejsou, už jsou přepočteny na 57 km…

                                  0 0
                              • Gorgov  

                                Zapoměl si, že byl do 3 minut od viteze. Takze je to zerzi, nikdo jinej do 3. minut nebyl, pokud mu veris. A nebo kecá:)

                                0 0
                                • beranek666  

                                  dobrá tedy.. nebudu vás tahat za nos.. bylo to na krátké.. vy byste na to nepřišli :)

                                  0 0
                                  • RedAce  

                                    hmm, tak to sem nečekal…

                                    0 0
                                  • Beeda  

                                    a r.n. 1968 :-)

                                    0 0
                                  • Pavel  

                                    Ale přišli, na krátkou jsem se díval, a tam neseděl ten průměr. Na krátké neměl nikdo průměr 31 ;-) a to ani vítěz

                                    STEIN Martin, jméno tvé…

                                    0 0
                                    • Beeda  

                                      vedle!

                                      0 0
                                      • Pavel  

                                        Proč?

                                        0 0
                                        • Beeda  

                                          protze jak rikam znam sve soupere :-) stein to neni:-) a 666 mi to nerekl:-)

                                          0 0
                                          • Pavel  

                                            jinej Martin tam pod 3 minuty není (a ani ročník 83). Takže buďto kecá, anebo lže v profilu.

                                            0 0
                                            • RedAce  

                                              nebo treba mysli viteze, ale nejaky kategorie…

                                              0 0
                                              • Pavel  

                                                Na krátké žádné kategorie nebyly; jen muži a ženy…

                                                0 0
                                                • Gorgov  

                                                  Von je ženská! tak teď už chápu všechno :D (sorry ženský:)

                                                  0 0
                                                  • Pavel  

                                                    ne, je to TANDEM!

                                                    0 0
                                                  • Pavel  

                                                    Jenže ty rozhodně neměly průměr 31…

                                                    Takže prostě K E C Á

                                                    0 0
                                                  • Gorgov  

                                                    coz je ovsem jasny od zacatku.

                                                    0 0
                                            • Beeda  

                                              a ja myslim je to je letadlo:-)

                                              0 0
                                              • Gorgov  

                                                letadlo a 31Km/h? to by urcite spadlo:)

                                                0 0
                                                • Pavel  

                                                  Tak vrtulník nebo vírník… ty nespadnou… :-)

                                                  0 0
                                                  • Gorgov  

                                                    jo, bude to vírník, do toho závodu se připletl čirou náhodou :D

                                                    0 0
                                          • Gorgov  

                                            neverim, ze ho znas:) leda by to byl tvuj druhej nick! :)

                                            0 0
                                    • Pavel  

                                      Jo a šesté místo…

                                      0 0
                                    • beranek666  

                                      a tak to bych se hádal… věř tomu že 31 je správný průměr

                                      0 0
                                      • Pavel  

                                        Tak to teda není správný průměr… Ujet cca 28 km za 58:24.9 NELZE průměrem 31. Takže panáček trošku kecá…

                                        0 0
                                        • beranek666  

                                          já se nechcu hádat, ale trat mela o krapet vic, a čas byl o trošku lepší podle stopek, které měřili čistý čas od doby kdy jsem projel startem… průměrnou rychlost kdy stojím někde na konci davu a čekám.. tu nepočítám..

                                          jinak podle oficialni casomiry jsem byl skutecne do 3 minut za vitezem…

                                          startoval jsem v koridoru pro kratkou trat, ktera byla uplne na konci start. pole .. čili 700 místo a hůř

                                          při projetí cílem mi hlásili něco kolem 50. místa

                                          takže: 28,6km 55:35 .. prumer 30,9

                                          toto jsem nameril ja, nic jsem si nevymyslel

                                          0 0
                                          • Gorgov  

                                            ty si fakt jeliman :DDDD

                                            0 0
                                          • Gorgov  

                                            „jinak podle oficialni casomiry jsne do 3 minut za vitezem.“

                                            „při projetí cílem mi hlásili něco kolem 50. místa“

                                             

                                            hehe, dobry, ale mel by sis v tech vymyslech udelat aspon poradek.

                                            0 0
                                            • beranek666  

                                              co se ti na tom nezda??? moc ti to nezapaluje

                                              0 0
                                              • Gorgov  

                                                ale notak nech toho, tohle musis hrat.

                                                0 0
                                              • beranek666  

                                                už tomu začínám rozumět. tak pro tebe ještě jednou polopatě:

                                                do 3 minut za vítězem na krátké, to už je snad jasné…

                                                no a po projetí cílem… hlásili absolutní pořadí všechn závodníků, kteří od startu projeli cílem (tj. objeli jedno kolo).. tzn. i závodníci dlouhé tratě museli tedy projet cílem, ti ale pokračovali do druhého okruhu.. už chápeme?

                                                0 0
                                                • Pavel  

                                                  Motáš hrušky s jabkama.

                                                  Pokud nejsi Stein, tak prostě kecáš… JIný Martin odpovídajícího ročníku tam prostě NENÍ. A Stein dle Beedy nejsi…

                                                  takže jsi kecka ;-)

                                                  0 0
                                                  • beranek666  

                                                    nemotam, ted jsem to detailne vysvetlil jak to bylo abychom už si rozuměli…

                                                    kdo jsem, to je přece uplne jedno ne? rekl jsem že jsem do 3 minut za vitezem na kratke trati v absolutnim poradi a tim to hasne…

                                                    čemuž odpovídá 6. místo… ok?

                                                    takže jsme si to vyjasnili? ok? a ted uz konecne muzem resit neco jineho, bo tohle uz me fakt neba

                                                    0 0
                                                • Gorgov  

                                                  Ty si nekde psal, ze ti hlasili poradi dohromady s dlouhou? To sem si to mel vyvestit? Z toho co si napsal to rozhodne videt nebylo. Ale to je jedno, mysli si klidne, ze jezdis dobre na kole, jen bacha na konfrontaci, aby se ti ten sen brzo nerozplynul.

                                                  0 0
                                  • Gorgov  

                                    Aha…„naprosto jistej… jen ze ta trat nemela 66 ale o 11 km míň, takže průměrnou rychlost jsem fakt nespletl “

                                    Jinak to si teda fakt sptatnej na 30km je to fak sakra slaby tech 31 prumer. A muzu ti svedomite rict, ze bych to zajel rychlej:) 

                                    0 0
                                  • Gorgov  

                                    hezkou vizitku sis udelal, jen co je pravda:)

                                    0 0
                              • Pavel  

                                Další Martin je na 47. místě ROUBAL Martin…

                                Haman je z Rožnova, což není Opava…

                                Roubal je z Prahy, což taky není Opava…

                                 
                                0 0
                            • Gorgov  

                              podle me je to uplne jednoduchy. Kecá:)

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.