už mě to tu pěkně se... aneb úplně zbytečný thread

25 nepřečtených
  • dancing dog

    smrdim furt v práci, nebo skoro furt.. a na kolo se nedostanu…ani nic nepiště, pomoc nemůžete :-( jak já bych teď vyrazil na bajku někam do lesa, na skále nad řekou zahulil a jel zpátky, ach jo..pokoj a pořádný traily všem

    0 0
    • ydaho  

      ted sem přijel z bajku, strašně fouká, bud rád, že si v kanclu :)

      0 0
      • dancing dog  

        bych se oblíkl, časem si i možná koupím nějakýho toho stavěče větru nebo jak se ten windstoper překládá..ale díky za útěchu…

        0 0
    • pop  

      co by za to jiní dali, kdyby měli práci :))

      0 0
    • mountaineer  

      Za cvilku je tady sklizen,tak se tes:o)

      0 0
    • rock  

      Tohle není vůbec zbytečný thread. Potěší, když je na tom někdo hůř než já :-) Já byl dneska v práci na kole, vypadl jsem ve čtyři a domů dorazil po sedmé. Luxusní počasí, příjemné stezky, bezva hospůdka po cestě, nohy, co nijak zvlášť neprotestovaly, našel se i čas na 1/4 hoďky relaxace na mé oblíbené vyhlídce.

      Nezoufej, nějak to přežij, určitě zase přijde klidnější období … stačí vydržet, vím, o čem mluvím … a když nepřijde, taky žádný zle. Dřív nebo později ti z práce přeskočí a najednou budeš mít času spoustu …

      0 0
    • Lister  

      si z toho nic nedělej, já mám týden dovolenou a taky jsem se na bajka ještě nedostal, vlastně už ani nevím, kdy jsem byl naposledy – 3 týdny??? měsíc??? :o(

      0 0
      • dancing dog  

        ty dobře rozumíš..aspoň, že mám dneska klid, aspoň zatim, ale na ICU nikdy nevíš…zdravím do Altvatergebirge

        0 0
        • Lister  

          no tak ať máš klidnou :)

          Se celkem teším až zase vypadnu někam na praxi, chodit do práce bez sueb no to je prostě pohoda, jsem to tak měl 2 měsíce v zimě, to si člověk ani neuvědomí jaký je to luxus chodit každý den z práce domů :o)

          0 0
          • dancing dog  

            docela by mě zajímalo, jak to v takovym čistě privátním špitále chodí- moje zkušenosti s nima nejsou moc dobrý, ba většinou přímo strašný/ vykořistování personálu,otřesná péče z důvodu šetření…etc./ , do jedný se občas nechám najímat jako žoldák na služby a kmenový to tam mají hrozný..kdyžtak mi napiš na mejl, jak to u vás je- myslim plat, počet služeb, náhradní volno atak. jen když se Ti bude chtít,můžu popsat to naše..na mejl, aťtu tím ostatní neprudíme..tak se měj, pane kolego. tady zatím naštěstí klídek. čus

            0 0
            • vlk  

              Ti zvednu náladu. Hm, já pracuji jako státní zaměstnanec a co píšeš platí i u nás- vykořistování zaměstnanců,šílené šetření a to nejen na platech.Práce od nevidím a neplacené přesčasy. Dnes toto platí skoro všude.

              0 0
              • dancing dog  

                asi jo, skoro všude, ale třeba pár mejch kamarádů na magistrátě nebo kraskejch úřadech se má jako prasata v žitě. Prd činnost za slušný prachy. Valnou část prac.doby mastí hry naPC přes inter- nebo intra- net…

                0 0
                • Lister  

                  máš to tam :)

                  0 0
                  • dancing dog  

                    o.k., rychle na to kouknu, vezou T 07 ,zasbude na celou noc,napíšu jak budu moc. díky, dobrou.

                    0 0
                    • Lister  

                      no tak tuhle diagnozu si zrovna nepamatuju, ale to bude nějaká blbá otrava

                      0 0
                • vlk  

                  No jo ono na úřadech asi jak kdo.Já dělám v informatice a znám dost lidí z jednotlivých krajských úřadů na moravě-co tam dělaj informatiky a musím říct, že tito konkrétně jsou chudáci.Mají často nižší platy než jiní úředníci, mají většinou podstav, takže makaj jak mourovatí.A když vidím, že dělají např. analitiky datových skladů, programátory apod a ostatní je berou jako něco -jako údržbáře-žádné uznání. Se nedivím, že maj podstavy, vždyť za ty prachy by jim žádný informatik tuto práci nedělal, navíc jim je přetáhnou soukromé firmy-které jim zaplatí i násobky platu.Ale pravda je že např. úředníci co se starají o školství údajně houpají nohama.

                  0 0
            • Lister  

              no napíšu, se budeš divit :o)

              0 0
              • Lister  

                no tak můžu jen říct, že tančící pes se fakt divil :o)))))))

                0 0
                • dancing dog  

                  to jo, to teda jo, strašný, neuvěřitelný, hrůza a běs, jak říkaji v Rusku kašmar i užás… T07 není otrava, neneneneneneeee :-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.