• Jarous1

    Rozhodl jsem se, že udělám něco pro svoji bezpečnost a zkusím na kolo ještě něco nalepit či nastříkat… Nějaké reflexní samolepky na rámu a vidlici samozřejmě mám, ale asi by to chtělo něco víc. Brouzdáním po Netu jsem narazil na toto: www.dupli-color.com/…luminite.htm www.dupli-color.com/…telites.html

    Zajímalo by mně, jestli se to u nás dá vůbec sehnat a kolik asi za to… Předpokládám, že to budou mít spíš v nějakých prodejnách s tuningovými doplňky…;-) Na zahraničních e-shopech jsem zatím narazil na ceny mezi $12 za Nite Lites a $18-$20 za Illumini…

    Co vy na to ?

    0 0
    • Jarous1  

      Nebo samozřejmě navrhněte i něco jiného. Myslím tím jestli neexistují i jiné svítící laky… Samolepky, tkaninové pásky na oděv už znám ;-)

      0 0
    • mosquito  

      konecne neco rozumnyho .. jako klidne bych si po celym ramu udelal 0,5cm sirokou caru – muze to byt i dost zajimavy mimo te bezpecnosti

      0 0
      • Jarous1  

        No právě, podle nějaké šablony něco stvořit přímo na rámu… Kdyby s tím člověk jel někde potmě v lese, tak by to pak asi vypadalo jako UFO;-)))

        0 0
        • mosquito  

          na ty moje carecky bych si tam nalepil na chvili izolepy, osplichal to a pak otrhal izolepy.. s napisama to bued mnohem tezsi

          0 0
    • raceman  

      tohle bych si na kolo nikdy nenastříkal, líbí se mi reflexní napisy třeba na crosmaxech atd. ale když je řidič ožralý tak tě stejně srazí :-)

      0 0
      • Jarous1  

        No, a co si teda tím stříbrným nebo bezbarvým Nite Lites vybarvit jen nápisy…?

        0 0
        • raceman  

          díval ses jak to vypadá nastříkané na kole? je tam na to video www.dupli-color.com/…raining.html na konci je ukázané se to odráží ve světle a to se mi nelíbí, s těmi nápisy jsem to myslel tak, že bych to vystřihnul z té reflexní folie, ale jelikož nam černý rám tak by to moc neladilo

          0 0
          • Jarous1  

            Pořád si ale myslím, že by to mohlo být lepší a možná i levnější než to polepovat těma samolepkama.

            Na černý rám můžeš dát černé samolepky, svítí bíle…

            0 0
            • raceman  

              vony jsou aji černé reflexní samolepky?? to ani nevím

              0 0
              • Jarous1  

                Samozřejmě… Jak se prodávájí ty sady od Exu nebo Shamana, tak dělají i černé…

                0 0
                • raceman  

                  tak jestli v obchodě najdu i černé, tak si je asi koupím

                  0 0
                  • djano  

                    Na prednej vidlici su cierne, bezne ich nevidno, vzadu su biele. Samozrejme fotene s bleskom.

                    0 0
          • raceman  

            teď sem se kouknul i to illuminate. www.dupli-color.com/…raining.html z toho by teoreticky něco šlo udělat, ale je otázka jak dlouho to na tom kole vydrží, podle mě se to rychle.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.