Světlo Author X-Guard 5LED ???

7 nepřečtených
  • Vodys

    Má někdo zkušenosti s Author X-Guard světlem (5LED)???? Díky

    www.author.cz/…dukt_id=3831

    0 0
    • Lance  

      no ja uvazoval o tom x ray 5, ale dej si bacha na tu objimku zalezi jaky mas prumer riditek, ja jsem je koupil (*****) a byl jsem rad, ze je muzu vratit. Pak jsem psal primo do authoru jestli delaj tu objimku i vetsi tak pry jo, tak nechapu proc to ty obchody neprodavaj

      0 0
    • BH  

      drzak tohoto svetla je na oba prumery (25,4 a 31,8). Svitivost velmi dobra s obecnym nedostakem vicediodovych svetel a sice , ze na vetsi vzdalenost dochazi k vicebodovemu( v tomto pripade peti) rozptylu svetla. Jako urcity problem vidim celkem forovy system uzavirani hlavice svetla (pri vymene baterii a pod.), je to reseno na zpusob bajenetoveho uzaveru, ale ty dva plastove vystupky jsou podle meho poddimenzovane a muze dojiz k jejich ulomeni pri ponekud mene setrne manipulaci.

      0 0
    • BigDog  

      Stalo se. Lehnul jsem s kolem do roští a pak koukám světlo na dva kousky. Přesně v tom bajonetu se to rozštíplo – slepit to nejde. Jinak má malou chybku. Ten „prstýnek“ z organického skla, co je za tou přední částí, tak ten ve tmě protivně šajní do očí. Zvlášť protivný to je na dlouhé trase. Já ho měl celou dobu přelepený sportpáskou.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Doporučuju Author X ray 5, dá se v použít i na noční biking – vyzkoušeno.

      0 0
      • Lance  

        JO ALE UPLNE PRESNE MA TEN PRSTYNEK SVETLA – VIZ. VYSE, A NEMA TU OBJIMKUKTEROU POTREBUJU

        0 0
        • sann  

          Ja bych si osobne koupi X-guard, ma o trochulepsi svitivost a pak neoslnuje tolik jako predchudce X Ray, je pogumovany-lepe utesneny

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.