Vyjížďka 12.8 Žamberk-Jabloné-Suchák->Náchod

11 nepřečtených
  • Tomas_001

    Chci v sobotu podniknout výlet po hřebenech Orlických Hor. Vyjíždět budu z Lišnice u Žamberka cca v 9:00 směrem na Jabloné nad Orlicí odkud pojedu na Suchý Vrch, ze kterého chci pokračovat po červené přes hřebeny až do Náchoda. Přikládám pro základní představu mapku. Vzdálenost cca 130km. Pokud by se někdo chtěl přidat na celou trasu nebo jen na část tak dejte vědět.

    0 0
    • bajkr  

      jak se tam dostáváš?

      0 0
      • Tomas_001  

        Jedu tam autem v pátek a budeme z přítelkyní a její sestrou u jejich babičky, a v tu sobotu se chci tak nějak vypařit a jít otestovat nové kolečko trochu v kopcích.

        0 0
        • ydaho  

          ahoj, ty už máš to endurko GT i-drive ??

          0 0
          • Tomas_001  

            jo uz ho mam 10 dni a jeste jsem ho poradne neprojel, jen jsem byl jednou na jestedu a pakrat v praze

            0 0
      • ydaho  

        čus, ty bys jel ?? mě se to líbí, ale chci dát v sobotu tu test jízdu na Epicu

        0 0
        • bajkr  

          no možná že i jo :o) byl sem tam před minulej vejkend na závodech a je to tam pěkný a nebo podniknout už někdy to posázaví

          0 0
          • ydaho  

            taky si řikám, že už je toho jezdění kolem Prahy dost a chtělo by to zas dál :) eště mě napadá hodit bajky do auta ráno a dát si ježdění v Jizerkách (po trase padesátky a k tomu něco navíc).. taky paráda… domluva v tejdnu

            Ale ty Orlický hory tady vypadaj dobře

            0 0
    • Bobo  

      A jak zpátky z Náchoda?

      0 0
      • Tomas_001  

        Jsou dvě možnosti buď po silnici na kole a nebo autem, ale nemám střešní nosič.

        0 0
        • Bobo  

          Hm, ale stejně se nepřidám, dneska jsme se přihlásili na „Malou Hanou“ silnici. Třeba se potkáme mezi Čenkovicema a Červenovodským sedlem :-).

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.