• SavaH

    Zdar, Kdo by se ke me pridal tento tyden na kolo? Pondeli 7.8. kratka odpo MTB vyjizdka na Okor cca 60 km. Sraz v 15h u vjezdu do Stromovky Utery navrhuji neco obdobneho ale v jinych koncinach Prahy. Treba prokopak… Streda dejme tomu nejaka silnicni vyjidka od Barandaku … prijimam navrhy. S lidma, co uspusobi tempo pomalejsim pojedu, rada :o) Diky SavaH

    0 0
    • ydaho  

      když by se ti chtělo některý odpoledne v tejdnu směr Točná, Cukrák, atd… tak se přidám

      0 0
      • SavaH  

        Rada, ale na pohodu. Nejsem zadnej chrt a do kopcu mi to nejezdi… ja mam volno – zatim, tak mi to je tak nejak jedno, co se tyka po, ut a st

        0 0
        • ydaho  

          jsem pro úterý tempu se přizpůsobim, žádnej strach, Pebe potvrdí, že se se mnou jezdí v pohodě… :)

          0 0
          • cabbage  

            bacha, je to chrt;)

            0 0
            • ydaho  

              hele špatně řadíš příspěvky a tenhle si omylem umístil k mýmu jménu, tak už to, prosim tě, nedělej :)

              0 0
        • Pebe  

          jasně, jezdíse s nim v pohodě, vždycky nahoře počká :-)

          0 0
    • Pebe  

      taky bych vyjel, jsem celý týden bez dcera a ženy, takže po práci mám volno, ale to počasí…fuj :-(

      0 0
    • bajkr  

      tak jak to bude dneska? :o)

      0 0
      • Pebe  

        to by mě taky zajímalo :-) ale ve tři u Stromovky nestíhám

        0 0
      • Tomas_001  

        No ja bych take klidne jel, snad nebude tolik prset :-)

        0 0
      • ydaho  

        zejtra pojd na bajka a středa silnice (cca od 15.00 h) koupim dneska slicky a budu hákovat :)

        0 0
        • bajkr  

          no uvidím podle počasi ale tu středu pokud bude pekně bych jel od rána

          0 0
          • ydaho  

            dobrá…

            pro všechny – stíháte zejtra cca 16.30 když nebude pršet ??

            0 0
            • Pebe  

              nestíhám, do čtyř v práci a potom do servisu odvzdušnit brzdy. Takže dneska nikam nejedu, užijte si to.

              0 0
              • zac  

                kam jedes s Avidama? Me to ted taky ceka… :(

                0 0
                • Pebe  

                  do Trinity, včera jsem si tam koupil ty blbůstky na začátek hadice, doma jsem si zkrátil hadice a dneska to tam odvzdušním.

                  0 0
                • Pebe  

                  odvzdušněno asi za 10 minut, s tím Avid bleed kitem je to hračka.

                  0 0
    • cabbage  

      až vyprší a uschne…:/

      0 0
    • bajkr  

      v 16,oo pod barandakem pokud nebude teda lejt:o)

      0 0
      • Pebe  

        tak to nestíhám, tou dobou odcházím z práce, navíc jsem v práci na silničce

        0 0
      • Manas  

        Celkem zavist, to jeste budu hodku v praci :-/

        0 0
    • jecnak  

      Pokud by neprselo, tak ve stredu nebo ve ctvrtek po pate hodine neni problem at uz silnice nebo bike, i kdyz bych spis preferoval silnici, protoze v terenu to bude celkem bahenni lazen.

      0 0
    • frof  

      Ty jo, Sava asi rada bahynko.:-))

      0 0
      • petebike  

        to vis na challengi si ho neuzila :-))

        0 0
        • jecnak  

          Stacilo rict, par kyblu ze vcerejska bych privezl ;-)

          0 0
        • frof  

          Ze to ale Vena perfektne objednal.:-))Predstav treba jak by to v Polsku na tech cestach klouzalo.Bych tam lital jeste vice jak hadr na kosteti.:-)))nebo spise valel.

          0 0
          • petebike  

            bikechallange na vode a nebo bahne si radsi nepredstavuju, blbe by se tahalo na lane :-))

            0 0
    • ydaho  

      lidi dneska to nedám (dlouho v práci) + se psem na veterinu ale zejtra odpol. to platí sem pro bajka :)

      0 0
    • Frankie  

      Planuju na ST nejakou pohodu na silnicce take viz. :

      www.bike-forum.cz/…3/forum.html#…

      FV

      0 0
    • ydaho  

      tak koukám dneska nikdo, takže trenažer :)

      0 0
      • Hynas  

        Dneska nemůžu, jsem v ostravě a do stromovky to tak rychle nedám :o)

        0 0
      • bajkr  

        koukej bejt v 16,30 pod barandakem :o)

        0 0
        • Hynas  

          Mám asi na biku vrtulu ne? :o)

          0 0
        • ydaho  

          když se roztrhnu, tak tam budu v 18.30 h :) beru mobil, kdyžtak zavolám, kde jste a připojim se…

          0 0
        • SavaH  

          v tech 16:30 to dneska vypada realne ;o) vcera bylo asklivo – fuuuj :op zvolila jsem alternativni sport. Hele a co zitra? nejaka silnice od Barandaku a v kolik? Navrhuju tak 10:30 abych se malinko prospala. Od CT nastupuju do kolbenky, takze asi posledni moznost zneuzit moznost raniho prispani …

          0 0
          • bajkr  

            spát mužeš v noci zejtra v 10 pod barandakem na silničce ;o) dnes jdu taky ale budu tam tak na 16,00 ale to je na tebe asi brzo na bika bude asi ješte moc blatíčka :o) tak jdu na silnici :o)

            0 0
            • SavaH  

              To nestiham asi ani na tu 16:30. Jeste hlidam segru, ale zitra tam budu. Potrebuju se trochu projet. Uz ted nastavuju budika ;o)

              0 0
        • Tomas_001  

          Tak dnes se pridam take, tak mi neujedte. Je to na Branicke strane.

          0 0
    • laba  

      Já bych dneska taky jel. Takže baranďák?

      0 0
    • khooca  

      Co tak Točná ve čtvrtek po druhé? Cca 50–60km hodně pohodovým tempem, trasa: podolí>krčák>toč­ná>závist>?>bac­k.

      Teda za předpokladu, že s sebou vezmete líného jednočepa :)

      0 0
      • cabbage  

        možná se přidám, bohužel mě teď víc než tempo limituje drncavost sjezdů:-/////////

        0 0
      • Thidney  

        pokud zvladnu zitrejsi zubarsky zakrok tak se taky pridam. Pokud beres prepakovanyho linyho sesityho… .-)

        0 0
      • cabbage  

        kde bude sraz?

        0 0
        • khooca  

          Vyrážím z podolí>budě­járna>krčák>xy…

          0 0
        • ydaho  

          dal bych zejtra taky něco, dneska se jezdilo parádně… kde a v kolik ??(můžu tak v 15.00)

          0 0
          • cabbage  

            ok, tak 15:00 tradičně u labutě?

            0 0
            • ydaho  

              souhlas, kdyby něco, zavolám… ale v 6 se trhnu, konečně si jdu nechat vyměnit vidlici…

              jo a zkusim ještě bajkra, třeba pojede taky

              0 0
            • Thidney  

              se vynasnazim tam byt. Plati slovo vyjizdka? tedy zadne svihani buseni chrceni a podobne silenosti doufam nehrozi

              0 0
              • cabbage  

                právě sem ukecal jednoho fr/dj bikera ať jede taky- myslim, že je to dostatečná záruka;)

                0 0
                • ydaho  

                  Manas ?

                  0 0
                  • cabbage  

                    tuhle kriptožiletku sem nemyslel;)

                    mivrda

                    0 0
                    • ydaho  

                      kriptožiletka je to samý co švihosjezdař ? :)

                      0 0
                      • jecnak  

                        A co ty pseoudochrte, nedame od peti Stechovickou?

                        0 0
                        • cabbage  

                          tam to chce LCD na mapník…

                          0 0
                          • jecnak  

                            Kdyz jedes 35–40, tak to zas takova nuda neni a kdyz je navic jeste pekne, tak jsou pri zapadu slunce pravobrezni skaly a kopce nadherne osvetleny a v jejich odrazu je Vltava krasne do temne modra. Ted navic jak je rozvodnena Sazava, tak je na reku v par mistech celkem zajimavy pohled.

                            0 0
                            • cabbage  

                              když jedu 35–40 tak vidim jen mezeru mezi svym a lemplovim pláštěm…

                              0 0
                              • ydaho  

                                v sobotu na cyklostezce Černošice-Lipence to rozjel bajkr na HT 42 km/h a to jako už sem tak nějak ztrácel :)

                                0 0
                        • ydaho  

                          to jako já ? :) dneska jedu na bajka od 15.00 h a večer mi snad konečně nandaj novou vidli..

                          silnice bude v neděli až nandám ty marathon slicky

                          0 0
                    • Thidney  

                      no nevim manas zatim dobrovolne na biku z prahy na jested nejel .-)

                      0 0
                    • khooca  

                      :)))))

                      0 0
                • ydaho  

                  no tak nějak nechci strašit, ale ve Stodůlkách začalo poprchávat :(

                  0 0
    • jecnak  

      Kdyby se chtel nekdo pridat dneska na silnici… … asi Stechovickou.

      0 0
    • ydaho  

      dneska mezi 16.00 – 17.00 h budu vyjíždět na bajka směr Točná, atd… kdby se někdo přidal, tempo pohoda. nějak dřepim v tý práci dlouho poslední dny :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.