• oskus

    nevíte někdo jak je starý tento rám a kolik stál nový jeho cena je teď 2000,–kč vyplatí se to koupit? dík

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Za 2,5 máš novýho Spydera, takže bych to nekupoval.

      0 0
    • gobike  

      Tento ram se v roce 2005 prodaval za 3900,– tusim.

      0 0
    • yetti  

      Kamarad ma tenhle ram na kole z roku 2004. Vzhledem k tomu, ze to kolo je origo komplet v XT, tak by nemusel bejt spatnej.

      0 0
      • kubad  

        Komplet XT není jen přehazka, kliky a řazení !!! Dva kamoši je tady mají. Zbytek komponentů je Deore + NoName Takže tímhle bych neargumentoval. Nákup za dva to ujde.

        0 0
        • yetti  

          Takze jsem nasel katalog z roku 2004. A tam se pise: Merida Matts Special Edition V Rám: Matts HFS, Vidlice: SR Santour XC-PRO-M-Lock Out, Brzdy: Avid Single Digit 5R, prehaz, presmyk, kliky, naboje, razeni: Shimano Deore XT MOC:29900,–

          Nevim o cem jsi psal ty, ale ja o tomhle. Kdyz ten ram davali na kola v rtehle cenove kategorii, tak myslim, ze to nebude spatny. Ale uz slisim ty narazky : je to Merida, takze je to stejne shit a podobne.....

          0 0
          • kubad  

            Asi o tom stejném kole ale v diskové verzi, Náboje Deore, kotoučovky deore, Kliky XT – ale Hollowtech I. Kazeta řetěz Deore. Komponenty Ike, Opakuji dva kamoši si ho v té akci koupily Taky sem psal: Nákup za dva to jde!!!

            0 0
    • Sidney  

      Je z roku 2004 a dávali ho na všechny řady Matts Speeda, takže i na kolo kolem 50000 Kč. Samostatný stál myslím 5990,–. Mám ho na svým kole, je to takovej solidní průměr. Za 2000 bych ho bral.

      0 0
      • TomasN  

        Za 2000 neni spatny, take ho jezdim na svem kole. Dnes Merida technologii HFS dela ramy jen pro drazsi kola, sice z jine slitiny, tenhle je Alu 7005. Je tuhej, zadny pohodli, tak pozor.

        0 0
    • krhac1  

      Nevíte někdo co to je?A má cenu z toho poskládat kolo?Ď

      0 0
      • honza.biker  

        Myslim ze na tom nema cenu cokoliv stavet – vypada to na tipicky hypermarketovy bike…:)

        0 0
      • Lucke  

        tesco,…hypermno­va,…makro? nevim..ale vypada to tak:)

        0 0
      • Pavel  

        Spletls vlákno. Vtipy jsou v jiném… :-)

        0 0
        • krhac1  

          Kde sou vtipy vím…slušně sem se zeptal na názor lidí,kteří se v kolech(na rozdíl ode mě) vyznají..Kdybych potřeboval debilní odpověď,už vím kam se mám obrátit…

          0 0
          • djano  

            Aj ked sa (ako pises) v bicykloch prilis nevyznas, tak mozes poznat nazor na hypermarketove specialy na tomto fore. A povod tohoto torza musi byt jasny z jeho hmotnosti, dvojkorunkova vidlica so zdvihom predpokladam 60–80mm realne, na vidlici simratko kotuca,… Treba zvazit zberne suroviny. A ak moju odpoved budes povazovat za debilnu, s tym nic nenarobim, ale lepsie poradit neviem.

            0 0
            • krhac1  

              Hmmm…tak že je to ku ho..u,sem si sice taky říkal,ale za zeptání nic nedáš..původ je mě neznámej,snad Öst. ps:krhac1(13.03­.2008 22:31:00) 85.71.208.xxx­......patřilo pouze hekynen,a nazor na tescospeciall mám stejnej,páč sem na jednom půjčeným hodil celkem slušnou tlamu…potřeboval jsem zabrzdit,ohnul ty krásný páčky i s objímkama a zastavil o proroslé stromky… Jinak dík všem za názory;-)

              0 0
      • Vilém  

        To je prosim srot:)ani pro rohliky bych na tom nejel.

        0 0
    • Lucke  

      a nechces ten muj? prodavam ho za 2990:)je o tridu vis..:)

      0 0
    • krhac1  

      Přišel s ním známej,jestli to nechci.

      0 0
      • Lucke  

        xD..xD jasne..ber:) ne vazne..neber..

        0 0
      • Luka  

        koukam na retez a jeho zrezlost by me odradila i jen uvazovat, jake provenience by mohl byt ram…

        0 0
        • cabbage  

          řetěz? tPo ertzgebirge 2006 ( němci to píšou lehce jinak) vypadal můj řetěz naprosto stejně..

          0 0
          • krhac1  

            Tak ještě sa optám,neví tady někdo,jen tak pro zajímavost,kdo to vyrábí?Na středové matce je nápis "made in slovakia.Jinak pro upřesnění sem z toho nechtěl nic světobornýho,jen tak na zimu,nebo ze starších dílů,jako náhradní kolo:-)

            0 0
      • tarmin1  

        Na tomhle nema cenu nic stavet, jedine, ze by jsi koupil novou vidlu, nove kliky, novy retěz, novy ram,řiditka..­...vite kam mirim…nebrat ani zadarmo, nebo budes jeste muset platit za likvidaci ;)

        0 0
    • yuvaa  

      Ja mam na svojom bajku tiez ram Matts SE a normalne funguje. Je este asi starsi ako tento a zobral som ho, ked mi ho v obchode ponukli, ze sa im tam nejazdeny uz dlho vala tiez za nejaku nizku cenu. Bola to moja velkost, tak som ho zobral a zatial bez problemov. Je pravda, ze mi predtym praskol Matts Speed, tak preto som zhanal novy, ale to nebola chyba materialu, ale skor moja. Nebol som pri tom ani uplne triezvy, ked sa to stalo:-)

      0 0
    • tibro  

      Mam bajk na tom rame, pozri do profilu. Pravdaze komponenty su uz vyrazne obmenene, Inak je to merida SE model 2004, tusim prvy ram s hydroforming technologiou.

      0 0
    • šlapatko  

      V té meridě bych neviděl problém.Jestli je to HFS tak nový stojí 8000kč.Na meridě jsem najezdil cca 25000km,potom prasknul.Teť budu mít supa.Rám za dobrý peníz.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.