Bikemarathon Bohdíkov - Svatá trojce

10 nepřečtených
  • lizar

    Zdarec bikeři/rky. Znáte a jedete někdo do Východních čech na fajn marathon? Jestli ano ozvětese. Je to tam fajn. Nesnáším masové akce. Tak 12.8 v Bohdíkově zdarec palec a kolu zvláště :). www.cac-mtb.com

    0 0
    • krychlicka  

      do jakych vychodnich cech???? hochu to je severni morava,olomoucky kraj, okres sumperk!!!

      0 0
      • lizar  

        No dobře už asi ano. Pár km od hranice Pardubického kraje. Detailisto

        0 0
        • krychlicka  

          nechci se hadat,ale hochu ty ses trosku mimo v zemepise..tohle tam zkus rict nahlas a budes mit propichany gumy od auta, v lepsim pripade objety auto desetikorunou:-) kazdej si predstavi pod pojmem „pár“ jiný čislo,ale 30 pár určitě není

          0 0
    • pop  

      myslím,že na tohle asi nikdo nejezdí,protože to koliduje s Drtičem…

      0 0
      • lizar  

        Tak se nám to zase blíží a 11. srpna tu bude další ročník bike marathonu Bohdíkov. Tak kdo jedete, já už jsem přihlášen :)

        0 0
      • piskot  

        no hlavně to koliduje s Bike Adventure :)

        0 0
        • lizar  

          No tak to víš 11.8 je hooodně akcí třeba: 11.8.2007 Kop­řivnický Drtič Kopřivnice (poloorientační nezávodní maraton) 115 70 11.8.2007 Dema Horal Alto maratón Svit, Nízké Tatry 11.8.2007 Praha – Karlštejn Tour České spořitelny a Kooperativy MČR 55 11.8.2007 Ravo Bike Maratonu Podkrkonoším Lázně Bělohrad 90 50 1850 450,– 600,– 11.8.2007 Jun­drovský kopeček Brno Jundrov

          Takže se není čemu divit ale já raději ty menší akce :)

          0 0
    • babajara  

      Bohdíkov je super, ale letos chci zkusit karlstejn diky tomu MČR..tak hodne stesti at to jede:)

      0 0
    • Zerocool  

      musím souhlasit, Bohdíkov je skvělý komorní závod v krásném prostředí, akorát jedu taky na Karlštejn, tak možná další rok…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.