• Radek Broz

    To má být vtip?

    www.ceskysvazcyklistiky.cz/

    ČSC web screenshotČeský svaz cyklistiky má nový web. Grafika ze začátku 90. let, framy (spousta framů), neodborně vysekaná loga, cyan barvička, kam se podíváš, mišmaš fontů, příšerná navigace, spousta animovaných gifů “new” – chybí už jen rotující zavináč… Good job, pánové, ale příště radši přenechte některé věci profesionálům.

    0 0
    • enrico  

      už som videl aj horšie :-)

      0 0
    • Manas  

      Jako minule sem hledal neco a nahodou na tohle narazil. Rozhodne jsem si nemyslel ze to je oficialni web. Puvodne sem myslel ze to tvoril nakej total amater. A ono vlastne asi ano …

      0 0
    • petebike  

      nj mazec, co ale chtit po CSC ? ze ano, no snad to bude aktualnejsi nez doposud…

      0 0
    • raceman  

      tenhle web dělali opravdu zkušení lidé :-))

      0 0
    • pos3k  

      jima akurat zvysime pristupy…to neni mozny, (napr. se jim opakuje text v clanku..)

      0 0
    • Elwing  

      no to pozadí s těma kolama je rozkošný :)))

      0 0
    • Vrci  

      a jak jim to výborně funguje (foto silnice) to pozadí, to chtělo hodně fantazie

      0 0
    • VencaV1  

      Sice nevim jak to vypadalo driv, ale maj to mooc hezky a aspon je videt jak jsou sporivy. :) Dobry jsou taky ty dve dalsi jazykovy mutace, obzvlaste francouzska. :)

      0 0
    • game_over  

      podle zdrojaku ten web je delanej ve frontpage uz to hovori za vse :/ jinat vyroba tohodle paskvilu musela trvat alespon 2 hodiny, tohle je fakt hruza, za neco takovyho bych nezaplatil a ani zadarmo bych to nechtel

      0 0
    • Meesha  

      :-)))))))))) obraz ceske cyklistiky…

      0 0
    • smallbrother  

      vždyť na Svazu si ještě nedávno mysleli že MTB je jen módní vlna a čekali až přejde. Tomu by ten 90's design odpovídal. :)

      0 0
    • Splinter  

      No nádhera :o)))

      0 0
    • goofy  

      Hehe… maso. Stacila mi uvodni sranka a dal to neodlam zkoumat :o)

      0 0
    • vozejk  

      tak podle mě neni tak důležitý jak ten web vypadá ale hlavní je se tam něco dozvědět…a to je eště horší než jak ten web vypadá…

      0 0
    • Yann  

      No ale maji tam i zajimave aktualni informace :-) www.ceskysvazcyklistiky.cz/…ika_v_ct.htm Schvalne, jak dlouho jim to vydrzi.

      0 0
    • blue  

      on ten Zpravodaj v PDF ma taky neco do sebe :-)

      0 0
    • Karlos009  

      To maj z toho sypání. :-)

      0 0
    • cabbage  

      PUNK IS NOT DEAD! design je tak trochu známka punku, bohužel nemůžu ohodnotit to nejdůležitější- přehlednost- netušim co bych tam měl hledat za informace, já vlastně ani nevim co tahle organizace dělá…

      nejlepší je www.ceskysvazcyklistiky.cz/cze_rekordy.htm kde nic tu nic…

      0 0
    • cabbage  

      btw: jakej je rozdíl mezi posledníma dvěma možnostma v anketě?

      0 0
    • JancA  

      a neni to jedno? kolik lidi tady ma licenci, pratele?

      0 0
      • Meesha  

        ja jsem furt neprisel na to, k cemu ta licence je? :-) stejne jako celej CSC… :-)

        0 0
        • cabbage  

          jak už sem psal jinde, nejlepší jsou závody kam nesmí UCI ani CSC :-D

          0 0
        • Radek Broz  

          Licence zas az tak uplna blbost, jak se zda, rozhodne neni. Zavody poradany pod CSC jsou od Alianz pojisteny proti ruznejm vecem, stejne tak ma kazdej vlastnik licence urazovy pojisteni a pojisteni odpovednosti za skodu – takze kdyz ti treba pri zavode zavodnik prerve mliko a nekomu nabori stojici auto, neni z toho tak velky problem. Bohuzel nejsou uplne znamy podnminky ty pojistny smlouvy (imho svaz moc nechcem aby z toho lidi cerpali, aby jim to Alianz nezdrazil, tak o tom zamerne moc nemluvi), ale uz jsem slysel, ze z toho nekdo cerpal. Z pohledu organizatora zavodu to uplne od veci neni.

          0 0
          • rock  

            Zavody poradany pod CSC jsou od Alianz pojisteny proti ruznejm vecem, stejne tak ma kazdej vlastnik licence urazovy pojisteni a pojisteni odpovednosti za skodu … imho svaz moc nechce aby z toho lidi cerpali …

            Lollollol …Má to sice svoji zvrácenou logiku, ale neubránil jsem se …

            0 0
      • Radek Broz  

        Tak minimalne vsichni sjezdari a fourcrossari. Me to teda jedno rozhodne neni a pustit do sveta takovej amaterismus je afkt snad spatnej vtip.

        0 0
      • black.horse  

        jojo, tak tuhle srandovní kartičku sem taky pár let měl:-D ale bohužel v tramvaji mi to revizor neuznal, v restaraci sem tím nezaplatil a do bankomatu se nevešla, tak sem se na to vybod:-)

        0 0
      • Beeda  

        ne neni, nehlede na to, ze je CSC napojen na statni kasu, tak by jednim z ukolu melo byt hajeni zajmu cyklistu (domnivam se vsech ne jen s licenci), vcetne propagace cyklistiky. Tato prisernost je odrazem celeho fungovani CSC… B.

        0 0
    • wlk  

      no,tak to je teda masakr..

      0 0
    • Snoopy  

      rocnikovy projekt podprum. studentky obchodni akademie z vypocetni techniky na konci 2.roku studia //a timto se omlouvam vsem kdo studuji ci studovali OA

      0 0
      • filipes  

        naprosto dokonala charakteristika ;-)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Máš štěstí, že ses omluvil… ;))

        0 0
      • Vrci  

        stadentka OA by vzalo prezentaci z powerpointu a uložila ji jako html, výsledek by byl lepší

        0 0
      • Radek Broz  

        Tak to si nemyslim – chces nejaky linky na stranky, co delaji dnesni deti na zakladce? Dovoluju si tvrdit, ze tohle zvladne KAZDY zak zakladni skoly.

        0 0
    • Sabbath  

      Tak to je humáč

      0 0
    • mosquito  

      jezisi kriste, prestavam z te ostudy jezdit na kole :)) :(

      0 0
    • pos3k  

      no jestli tam bylo rano 300 pristupu… :-D

      0 0
    • rasto  

      no to je hukot… amateri od a az po z :-/

      0 0
    • yoggi  

      aj amateri musia nejako zacinat:))))))))))

      0 0
    • zmikes  

      ČSC by se měli stydět něco takového ukázat široké veřejnosti a prezentovat se tím! Předchozí web byl celkem přijatelný i přehledný, ale co s tím udělali nyní? Nad tím zůstává rozum stát! Za to jim snad tvůrce musel i sám zaplatit, aby to tam uveřejnili. :o) Tipoval bych, že to dělalo nějaké děcko někoho s „personálu“ ČSC.

      0 0
    • Jane  

      No nádhera…:-) Tak tyhle stránky akela.mendelu.cz/ dělal docent, který nás učil informatiku a zdroják rozhodně není čistej, takže co chcete…:-))

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Už podle toho xichtu vidíš, co je to zač… ;))

        0 0
      • TinkTink  

        No kdyz to porovnas s tim frontpagem co ma CSC je tendle zdrojak uplne bombasticky :o)))

        0 0
      • h3poun  

        Klasicky strohej akademickej styl. W3C validator tam nasel jen tri – k tomu dost drobny chybky – takze wo co go?

        0 0
    • rasto  

      reakce mtbs.cz: 1.8.06 21:56 Máme tu pro vás novou anketu týkající se nových svazových stránek. Co vy na ně ? Už jste se na ně dívali ? Pokud ne, tak neváhejte a klikněte (www.ceskysvazcyklistiky.cz/), stojí to opravdu za to ! Slabší povahy varujeme, připravte si prášek na uklidnění. :-))

      0 0
      • pos3k  

        Radek Broz (01.08.2006 21:26:59) 193.179.30.xxx 2×> Nový web ČSC (^ odpověď na 1× ^) www.mtbs.cz/…zruseno1.htm [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]

        *
        pos3k (01.08.2006 23:13:45) 147.33.115.xxx
        3×> Nový web ČSC (^ odpověď na 2× ^)
        anketka :-)

        0 0
    • Jane  

      A skvělý jsou taky stránky ebikeshopu (ebikeshop.cz/ v Mozille nefungujou odkazy, takže pokud člověk nemá MSIE, tak má smůlu… Jo to je FrontPage…:-))

      0 0
    • Meesha  

      Tak se docela polepsili…

      www.ceskysvazcyklistiky.cz/

      a vsem Terezkofilum – muzete ji podporit ;-)

      0 0
      • Radek Broz  

        No hurá – tamto bylo fakt i jako vtip blbý.

        0 0
      • mosquito  

        tak tohle uz je aspon trosku „repre“ web :) konecne, Terezka podporena, ikdyz ostatni kostata jako Katka P. taky nevypadaji veru zle :)

        0 0
      • goofy  

        Ty jo… Vanocni darky pro vsechny. Dokonce nam i slevnili licence… To je zase radosti na starym belidle :-)

        0 0
      • gobike  

        jj, docela povedeny. Terezce jsem samozrejme dal hlas :)

        0 0
      • Radek Broz  

        BTW: Krom 3 jsem o žádný z nich nikdy neslyšel, bejt takhle dole si Jana fakt nezaslouží.

        0 0
      • SoLaX  

        Terka podporena.. Ale koukam, ze je i dost Evofilu, ta prvni ma docela peknej naskok a ja ani nevim kdo to je :-( A nemuzu ji najit ani na nejaky jiny fotce, abych si o ni udelal obrazek..

        0 0
        • orca  

          google napověděl – www.litomysl.cz/…ex/index.php?… krasojízda…

          0 0
        • Meesha  

          to ji pribilo asi 70 hlasu. Kdyz jsem sem daval ten prispevek, tak mela asi o deset vic nez Terezka. Nekde kolem 45. Terezka pak stahla a ted Eva velkym stylem nastoupila…

          0 0
          • orca  

            když to tak vezmu tak je to boj ne o miss ale boj „sympatizantů“ či rodinejch příslušníků či klubových kolegů.....

            0 0
            • Karlos009  

              Se docela divím, že tady ještě nikdo nikdo nevyhlásil „svatou válku“ za zvolení TH a jako důkaz síly této elitní skupiny Terezohoničů. :-) P.S. I já jsem jí dal svůj hlas. :-)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.