• Dumbo

    zdar mam to vyhliadnute, jedna sa o ojazdenu vidlicu, jo a zauima ma hlavne to ci to ide stych 170mm prehodit treba na 190mm jak niektore ine marzosky… prehodenim negativiek a podloziek,

    napiste niekto nieco ak ju jazdite, pozdava sa mi aj ztoho dovodu ze to bude vahovo a chodovo lepsie jak moja sucasna bigone :) a tiez to ma rovnake vnutornosti jak shiver

    super T otvorena olejova lazen HSCV patrona

    shiver otvorena olejova lazen HSCV patrona

    maju aj rovnake stelovanie… zdroj katalog M 2003

    0 0
    • Tomcat  

      Super, Junior , Mister ..T kašli na ně, buť Monster , Shiver nebo 888, nic mezi.

      0 0
    • wroum  

      kamos ji mel. nevim co chces slyset, ale pruzi a tlumi. pevna a odolna je taky dost. jestli jde predelat na vyssi zdvih to nevim. me se akorat nikdy nelibilo jak je uzka, ale to nejezdi :-) a lepsi nez big one bude urcite :-)

      0 0
      • Tomcat  

        Hele mas nejakej jinak kontakt nez email? Možná tě chci zbavit nějakýho kola co prodáváš.

        0 0
        • TinkTink  

          Ty chces jeho adresu a chces si to od nej odnest, jo? :-)))))

          0 0
          • Tomcat  

            Jasne adresu sklepa nebo kolostavu kde ho nechal , pákovky si seženu sám ;-)

            0 0
            • wroum  

              mejl ti nestaci? este mam telefon a adresu. muzes si vybrat :-)

              a jestli chces RB, tak se prodalo asi 15 minut po tom, co sem dal inzerat. od soboty uz zase jezdi. v litomericich.

              0 0
              • Radek Broz  

                RB nechce – Tomcat chce za svy prachy poradnou hmotnost;-)

                0 0
              • Tomcat  

                Vedle.. :-)

                Ne mail mi nestačí spíš k němu nemám furt přístup ,ale to by bylo dlouhý vysvětlování.

                0 0
            • wroum  

              to ti klidne dam a dal budu klidne spat. branka, zahrada, domovni dvere, pes, dvere do sklepa…a kdybys nahodou dosel celej az do sklepa, tak bys zjistil, ze ten ram je uplne jinde :-)

              0 0
              • Tomcat  

                hmm spíš branka >pes > branka >konec ulice> poločas > branka > pes > útok v poli domácích > proražení obrany > nečekaná záloha > hra se opět přesouvá jinam. :o)

                Nedohodnem se na kontumačním výsledku. ;-)

                0 0
    • visby  

      prerobit imo nejde…

      chodi dobre, funguje dobre, ma to spagetove Mko, takze tam nie je co riesit…

      0 0
      • Dumbo  

        sice neviem co je to spagetove emko ale nevadi…

        nikto viac sa uz neprida ?? nenapise ??

        0 0
        • visby  

          spagetove Mko je to M v tvare marzocchi, co robi z tychto vidlic pre niektorych najlepsie vidlice…

          pre mna je to jedine vysvetlenie, preco sa tak drahe a nicim nezaujimave vidlice(teraz aj tlmice) tak dobre predavaju…

          0 0
          • Dumbo  

            no to je ina kategoria, tiez niesom zastanca jedine marzocchi,

            akurat ze to super T mozem mat za slusnu cenu a model 2003 nieje na zahodenie, vnutornosti to ma rovnake ako shiver tiez aj 888 ma HSCV takze no problemo… asi jedina vec co mi natom vadi je to ze to ma len 170mm viac by sa mi hodila 200mm vidla nech mam predok a zadok v rovine… 200/200, tiez sa mi moc nepozdava ten system QR radsej mam inbusy ale co uz, cena je dobra, vidlica overena, za podobnu cenu zozeniem jedine boxxeru, niezeby som boxxeru nechcel ale momentalne nic nieje po bazaroch a ak nahodou je tak len nieco okolo 15litrov… ja viac ako dvanast litrov dat nemozem… to super T ma byt za 11 litrov takze nieje ocom…

            fakt to nepojde predelat na 190mm ?? ved vacsina marzosiek sa da zodvihnut o 2cm prehodenim negativiek a podloziek..

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.