• CzMiras

    Zdravím, nejsem Pražák, kolo sem dovalil teprve včera. Poradí někdo kam se vydat? Někde kde je málo aut, kvalitní asfalt, … – znáte to :) Něco tak mezi 50–100 km, na víc asi nebude moc čas. Otázka č.2: Jak z centra na kraj? Jezdíte to po svý ose, či je rozumnější nechat se vyvézt sockou?

    0 0
    • Krejza  

      tak na druhou otazku ti nedokazu odpovedet, pac jsem z vesnice na Berounsku, takze ti muzu doporucit cesty kolem Berounky, Křivoklát, Karlštejn, od Prahy to není daleko a jsou tam pěkný kopečky, asfalt jak kde, ale sjízdnej

      0 0
    • Frankie  

      Kde bydlis, odkud budes vyrazet?

      FV

      0 0
      • CzMiras  

        Vršovice, u Koh-i-Nooru. V rámci možností bych rád něco málo zajel každej den navečer. Dneska plánuju spíš jen něco kratšího, ještě nevím jak se bude po včerejšku na kole sedět :-) Ale kam pojedu a kudy – to se mě neptej, sám to nevím :) Jel bys?

        0 0
        • Frankie  

          Si bud ze mne delas srandu nebo mas kliku, protoze ja bydlim taky u Kohinorky :))

          Dneska nejedu, mozna zitra podle pocasi… Vetsinou jezdim pres Nusle k rece a pak pres Zbraslav bud podel Vltavy nebo nahoru a smerem k Sazave… Nebo pres Hostivar na vychod…

          FV

          0 0
          • CzMiras  

            Vidíš to, svět je malej :-) No hele jestli máš jedno volný místo na ocase, dej pak vědět až někam povalíš, rád se svezu ;)

            0 0
            • Frankie  

              No tak to nevim… vozit nekoho na ocase… za mnou jet muzes, ale na ocase ne! :))

              FV

              0 0
        • Darkson  

          já bydlím v Michli, tak bych někdy v týdnu (tenhle nestíhám)vyrazil s vámi, ale nejdřív po práci tak 16:30 – 17:00

          0 0
    • McBlacky  

      já jezdim po práci: Podolí, Komořany, Točná, Břežany, Lhota, Záhořany, Jílové, Kamenný přívoz, Krňany, Hradištko, Štěchovice, DAvle, Zbraslav. Taková nejkratší varianta. Radši ale z DAvle jezdím na Petrov, zase Záhořany, Lhota pak Vranné n/V a Zbraslav. Nebo delší Davle, Sloup, Čísovice, Mníšek, Řevnice, Lety, Černošice, Radotín. záleží jak máš čas, sílu a chuť. Modifikovat se to různě, aut moc nejezdí kromě Štechovický a mimo Jílové ujde i asfalt.

      Kdybys chtěl ukázat kudy to vede tak já pojedu na 90% ve čtvrtek po práci, vyrážím z Vinohrad, sraz bychom mohli dát na Výtoni, to máš kousek v cca 17,15–17,20.

      0 0
      • Frankie  

        Jezdim podobny trasy… to asi vsichni z tohodle konce Prahy… Vzdycky jsem si rikal, ze vyrazet z Vrsovic stoji za prd (cca 15km jen na Zbraslav), ale jeste horsi by to bylo treba z Vinohrad :))

        FV

        0 0
        • McBlacky  

          ani ne k barandáku to mám na HT a fullu tak shodně 13minut na silničce o kus dýl, přeci jen ve městě je nepoužitelná, chodníky, kostky, obrubníky, koleje, schody to je pak špatný.

          0 0
          • Frankie  

            To znam, pro mne jsou ted nejhorsi mokry koleje :))… co jsem se jich naprejizdel bez karambolu, az asi pred mesicem, chcalo asi jako ted, jsem to na nich ve Vysehradskym tunelu polozil… scena jak z TdF…deseseti­metrovej smik po zadku az z tunelu ven.. nastesti bez vetsich nasledku na zdravi i na kole, ale i tak…jesteze nejela tramvaj…

            FV

            0 0
      • CzMiras  

        To by bylo supr. Chuť je teď pořád, síla většinou, no nejhorší je to s tím časem, co si budem povídat :) Výtoň by byl OK, tam bych snad i trefit moh, ale nevím jak budu stíhat. Ve čtvrtek by to snad mohlo vyjít, ale jistota to zatím není.

        0 0
    • CzMiras  

      Náhodou teď dopoledne by neměl někdo čas na kousek decentní silnice?

      0 0
    • sfinga  

      Jsem z Barrandova a každý den vyrážím na západ od Prahy. Asfalt v poho, ale bacha na občasné díry, ale ty jsou všude. Jezdím na Beroun. Kolem Berouna se najdou už slušný kopečky na vyždímání. Když vyraziš od tebe, dojeď na Výtoň, tam se přebroď na Smíchov, nahoru na Barrandov a pak dál přes Slivenec na Ořech, Zbuzany, Rudná a po staré do Berouna. Z Berouna je hodně možností. Pokud ještě nemáš dost, můžeš nahoru na Zdejcinu, bacha pak dolů do Nižbora, hnus cesta, a pak dál na Křivoklát. Když to točíš na Křivoklátě, dá ti to tak slušných 140 km. Zpátky z Nižbora podél řeky do Berouna a pak znova možnost výběru, nahoru na Tetín a do Srbska, nebo rovnou na Lištice přes Hostín do Srbska. Tam podél, řeky přes Karlštejn, Třebáň, Dobřichovice, Černošice, Radotín na Zbraslav a zpátky domů k tobě do Vršovic. Tenhle okruh by ti mohl hodit tak 150 možná i víc. Když si to střihneš jen do Berouna, máš solidních 90 na tacháči, když ještě míň, všude zkracuj a vždycky se někam dostaneš… Hou, domluvil sem.

      0 0
      • CzMiras  

        Supr, dík za tip, omrknu to ;) Když teda bude lepší počasí jak poslední dva dny, sakra. Zajímavý že vždycky začne pršet kolem tý pátý, když bych zrovna vyrazil… Chjo :-/

        0 0
        • Frankie  

          Zdarek,

          se chystam tuhle ST, tak kolem 16.00… ale nic velkyho, skoro 14 dni jsem nejel a vubec jsem takovej nejakej bez jezdici nalady… vidim to Vrsovice-Vyton-Stechovickej kopec a zpet v pohodovym tempu…

          FV

          0 0
          • CzMiras  

            Čau, poslední tejden je to marný, jen co je pravda. Přes den je teď nějak moc práce a odpoledne věčně prší. Vopruz :)

            Ve středu bohužel nebudu schopnej vyjet před šestou, stejně tak ve čtvrtek. Takže pokud bude možno, ty dva dny dám nějakou večerní jízdu.

            Zítra bych na tom měl bejt časově líp, rád bych dal pár (desítek) kiláků, ale zase záleží na počasu…

            0 0
            • Frankie  

              Zitra bych mozna mohl taky. Kdyz jo, tak zas kolem 4h… bych se ti tu behem dne ozval…

              FV

              0 0
              • CzMiras  

                Zdravím,

                počasí zatím vypadá slibně a časově mi to taky vychází líp než sem doufal. Nejdýl ode dvou sem volnej, tak jestli máš chuť dej vědět!

                0 0
                • Frankie  

                  Zkusim vypadnout co nejdriv z prace (14:00), kolem treti nejdriv bych byl doma, nafouknu stelvia, prehazim kompy z horaka na silnicku a kolem 15:30 bych mohl byt ready…

                  Kde se sjedeme, kde presne bydlis? A do kolika jsi na netu?

                  FV

                  0 0
                  • CzMiras  

                    Bydlím v ulici „K louži“. Hoď nějakej tip na místo srazu. Na netu sem furt :)

                    0 0
                    • Frankie  

                      Fajn, vypada to v praci dobre, takze v 15:30 pockej pred barakem, naberu te u Vas v ulici… Myslim, ze tou dobou tam budu zarucene jedinej silnicar + ty, takze se urcite pozname… kdyby nahodou, tak cervenej Sirer :))

                      Kdyby se neco delo, tak napis na 777 085 084.

                      FV

                      0 0
    • bajkr  

      tak paráda pěknej okruh mě to hodilo 90km :o)

      0 0
      • CzMiras  

        Jak říká bajkr :) Nakonec jsme jeli tři – já, Frankie, bajkr. Za sebe můžu říct že sem se svez fakt parádně. Na budíku mi chybělo do rovný stovky 300 metrů když se kola dotočily ;o)

        0 0
        • sfinga  

          a kam jste se vydali? Jeli jste nějakou známou trasu?

          0 0
          • CzMiras  

            Ano tak to vím úplně přesně. Heh, kecám, vím kulový, ale dělal sem si poznámky a mám mapu – viz obrázek ;o)

            0 0
            • Darkson  

              jo, to je pěkná trasa, částečně jedna z mých popracovních. podle času to eventuelně zkracuju z Kamennýho Přívozu přes Krňany do Štěchovic. když příště vyjedete pozdějc, přidám se.

              0 0
              • CzMiras  

                Nevím o kolik moc pozdějc by se dalo na tohle vyjíždět. Takhle ta trasa nebyla plánovaná, měnila (natahovala) se operativně. Něco málo zastávek bylo, často právě kvůli debatě o dalším směru, ale nepřeháněli sme to. Cestou sme se myslím neflákali, dom sem dorazil nějak kolem osmý.

                0 0
                • Frankie  

                  Ahoj! Ja jsem se teda neflakal urcite :)) Kde si jeste jezdil tech 5km? Ja mel bez par metru 95km a a od vas k nam je to asi tak 300m :))

                  Zapomnel jsem okouknout prevyseni, ale tak ve dvou tretinach trasy jsme meli kolem 700m + zbytek…

                  Kazdopadne dobry, trochu potrenuju, pojim neco knedliku a vyrazime zas :))

                  FV

                  0 0
                  • CzMiras  

                    Kdybys vyrážel na nějakej neplánovanej trénink tak 724 919 796 – napiš a uvidíme ;)

                    A těch pět kiláků? No, bůhví kde se tam vzaly – asi sem moc kličkoval ;o)

                    0 0
                  • Frankie  

                    Prevyseni 955m.

                    FV

                    0 0
      • Frankie  

        Jo… vek tu mam spravnej… bohuzel :))

        FV

        0 0
    • tm  

      zkus se zaradit do baliku od mostu, mam dojem ze posledni dobou se jezdi 16.00 levy breh pod barandakem v ut a ct

      0 0
      • CzMiras  

        Nebylo by nějaký podrobnější info? Odkuď přesně, kdo jezdí, kolik se tak jezdí, … ?

        Odpoledne se mi uvolnil program, jestli zas nezačne něco padat, nevyrazíte někdo? Čas zatím netuším (myslím že od jedný celkem na poho) trasu buďto navrhněte, nebo něco vymyslím ;)

        0 0
    • CzMiras  

      Trochu sem se přecenil, teď sem dorazil dom. Vyrážím tak kolem třetí. Nikdo?

      0 0
      • Frankie  

        Jsem v praci, sice uz pujdu dom, ale musim cekat na nejaky lidi z uradu, zapikanej celej den…takze nic… :(

        FV

        0 0
    • Darkson  

      pokud nebude pršet, budu dneska v 17:15 pod barranďákem se silničkou. plánuju najet za světla cca. 80 km zvlněným terénem, nejspíš Jílové, Kamenný přívoz a asi štěchovická zpět. kdyby se chtěl někdo přidat, dejte vědět.

      0 0
      • CzMiras  

        Beru. Chtěl sem jet krapet dřív, prakticky stejnou trasu. Kde se tam zdrcnem? Hoď prosimtě nějakej blbuvzdornej popis, moc to tam neznám :) Přijedu od Výtoně…

        0 0
        • Darkson  

          přímo na cyklostezce pod mostem u vody na bránický straně. taky bych jel dřív, kdybych moh:-)

          0 0
          • CzMiras  

            OK, budu tam. Počasí vypadá všelijak, ale prubnul bych to. Telefon na mě tady kdyžtak o kousek vejš je, kdyby něco.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.