• vt

    Pro nezavodni ucely by se mi hodil vyssi mtb plast, aby dobre jel po tvrdym opvrchu … neco jako python, ale z tvrdsi smesy, s vetsi vydrzi, mohl by byt levnejsi a na druhoyu stranu zas nevadeji gramy navic. Je neco takovyho ?

    0 0
    • zirecek  

      Tohle mě taky zajímá, v pláštích v širším pohledu se moc neorientuju, bo jezdím to osvědčené. Takže Schwalbe, ŇuňuRaptor, Ritchey více vzorků nevzorků.

      0 0
    • Snoopy  

      Nektery levnejsi Nokiany byly podobnych vlastnosti. Bohuzel pro tvrdsi a levnejsi plaste s velkou vydrzi je jizda na mokrym asfaltu sebevrazdou /

      0 0
    • Daf  

      V Progresscyclu v hostivicich jsem videl WTB Nanoraptor 2.1 v drátu za tusim 390kc/ks.

      0 0
    • Manas  

      Schwalbe SmartSam

      0 0
    • igor  

      Larsen TT Exception 2,0

      0 0
      • pop  

        Tohle by nemusela být špatná volba. Jsou fakt vysoký?? Já měl MiMo 1,9 – super jely,bez komfortu téměř,ale hlavně vzorek nic nevydržel…:(

        0 0
        • filipes  

          Larsen TT 1.9 to samy. eXception ma byt extra mekka smes, navic odlehcene. Jinak pochvala, hodne lehky a zadny defekt…

          0 0
        • igor  

          je to docela balon na, na xc taky spravny rozmer aspon pre mna. Nieco medzi XCR DRY 2,0 a RR 2,25 ked sa bavime o plastoch do sucha. Kolko vydrzia to neviem mam ich relativne kratko. Inak ty si mal na tych MiMo 1,9 asi tvrdsiu zmes, mozno preto menej komfortu.

          0 0
          • pop  

            Byl to drát,takže tvrdší měly být,ale prd vydržely i tak. Navíc byly uzký jak 1,75-takže komfort ani nemohl být…

            0 0
    • Peslezedirou  

      Maxis Ranchero, ale mě osobně moc nesedl…

      0 0
    • Mamut  

      Specialized Rockster. Je to 2.0 ale fakt vysoka, tlmi pekne. Za rok uzivania som ho ale nefatalne na boku narezal. Podlepil som ho a jazdi dalej. Nema nejkay drsny dezen, nieco ako ten Python. Je tazsi (cca 700g), pretoze do neho strkaju kevlarovu vystuhu pod dezen. Na druhej strane, za rok ani jeden defekt. Ani trn, ani precvaknutie. Znesie az 5 atmosfer, co take vyzrane prasata ako ja s prilis vysokou vidlicou (a teda prdelou vyrazne nad zadnou osou) celkom ocenia.

      www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

      Cena v 69-ke nieco medzi okolo 400 (ak sa dobre pamatam).

      0 0
      • vt  

        a kde ji koupil ? Podle Specialized.cz se nezda, ze by ji se vozili.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.