• wroum

    sem zvedavej :-)

    chodite i na jiny fora nez na B-F? na jaky?

    ja napriklad chodim este na:

    mojehobby.cz rcmania.cz obcas prispivam do diskuzi na novinkach.cz (Sauron Veliky :-)

    este vysvetleni proc se ptam – obcas se najde nejakej nick, kterej je stejnej nebo hodne podobnej jako tady a me zajima, jestli to nahodou neni nahoda :o)

    0 0
    • Tomcat  

      Jo.

      Zive mujmac Motorola MPx200 fóru

      0 0
    • blue  

      mam prihlasenejch par mailovejch diskuzi na grafice, jinak nic

      0 0
    • revish  

      jo taky jsem chodil na nejaka ta fora, nejvic siemensmania, tv freak, ale jen kdyz jsem mel problem. tady na B-F jsem furt, protoze se krom neceho noveho taky poradne pobavim a zasmeju :o)

      0 0
    • Lance  

      ne, sem tam neco placnu na novinkach asi tak jeden prispevek za ctvrt roku,nebavi me to

      0 0
    • Lister  

      DivX Xiv forum PC tunnig forum TV freak – jen chvilí je to tam dost nepříjemný A pak dvě fora u RBR (richard burns rally)

      no ale tady jsem skoro pořád kdežto tam jen občas, hlavně když něco potřebuju. jinka nick Lister je skoro všude můj :o)

      0 0
    • rock  

      Občas na f1.sk a fightnews.sk

      0 0
    • pos3k  

      obcas luxuju tvfreak, emgeton. o PC obcas svet hw, pc tunning atd, pravidelne se hrabu v diskusich czechcomputeru. b-f mam na hlavni uvazek

      0 0
    • Radek Broz  

      grafika, interval

      0 0
    • jecnak  

      Jeste na 4um.ocguru

      0 0
    • lysergine  

      Jakej třeba nick máš na mysli? :-) Ty taky chodíš diskutovat na ten komoušskej server Novinky? Já taky občas, zvláště se pobavit co nám zase levicově – tupého napsali úředníci v pracovní době..

      jsem na: (novinkách, iHeute, ceskedalnice.cz, d-fens, kadaň, zlín ale všude jen sporadicky) PS: A na novinách mi zrušili ikonku, tak ji tady přikládám…

      0 0
      • wroum  

        novinky sou presne jak rikas – chodim to tam rozvracet a s tema ikonkama me nasrali a este vic me serou ze kdyz se jim nejakej nazor nelibi, tak ho smazou :-/ devky

        jinak ja mel ikonku takovou peknou, vsemocnou a utocnou :-) (viz obr)

        0 0
    • grafik  

      z 90% uz jen sem, obcas na metalopolis nebo Iron Maiden, driv sem chodil na graficka ci programatorska fora, ale vecne nekonecne debaty a dohadovani jsou ztrata casu, –2 za pulroko zabloudim na builder … nick Vrrr ;)

      0 0
    • mike!1  

      instrumento.cz zive.cz (občas) lezec.cz

      0 0
    • MlokCZ  

      Chodil jsem 4um.ocguru.cz jako Ječnák, teď jsem tam nějaký čas už nebyl (přes léto víc než zde nestíhám, zase až bude hnusně).

      0 0
    • Páník  

      jelikoz je tady uplne,ale uplne vsechno a vsechno je pravda pravdouci jsem verny B-Fce:)

      0 0
      • Lance  

        :-) ja si myslim, ze i kdyby jsi mel problemy v rodine nebo se chtel nalicit nebo udelat vlasy, tak stejne vzdycky vsechno najdes tady

        0 0
      • Radek Broz  

        Ted uz vsechno ne – pred casem sice byly nejake lzi odstraneny na pozadavek usera, ale od te doby uz je tu zase par novych:o)

        0 0
    • raceman  

      akorat na warforum.

      0 0
    • mountaineer  

      A s jakyma erama litas?viz ta mojehobby.cz:o)

      0 0
      • wroum  

        elektry 3D, vetsinou z EPP. vsechno maly a skladny tak kolem metru max.

        0 0
    • black.horse  

      hehe, než sem začal chodit na BF, tak sem byl pečenej vařenej na xchat.cz v místnosti „pro bikery“, tam sem se dokonce seznámil s Eilou:-) při přestřelkách mezi dirto-freeriderem a bejvalou žiletkou:-D ale pak sem tam přestal po čase chodit a už tam ty lidi neznám… nedávno sem tam byl zase a nicmoc… s FRb a Rozumákem se dělal lepší bordel:-) dneska už nikam jinam než na BF nechodím, stačí mi ICQ (resp. Miranda) s skoro stovkou kontaktů…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Mi bohatě stačí bike-forum a přesně jak říká black.horse, ICQ s hooodně kontaktama… :))

      0 0
    • Thidney  

      bike-forum talon.cz tam v zimě .-)) občas aktualne.cz/id­nes.cz/novinky­.cz electrozone.cz velmi pasivně .-) drive jsem hodne projizdel vsemozny hifisticky fora, ale nebyla tam moc zabava

      0 0
    • gobike  

      Tak hlavne lozim sem, zejo, ale taky pasivne navstevuju warforum.cz :)

      0 0
      • Marika88  

        Hmmm, toz taky tak nejak :) K tomu jeste diskuse na zive, pctuning a bonusweb. Na novinky nechodim, protoze je to tam vetsinou dost zvrhle.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.