Chriby - hodne padlych stromu?!

6 nepřečtených
  • Snoopy

    Posledni dobou mam takovy pocit, ze mistni lesnici moc nestihaji. Jejich pohyb je sice v lese videt a dokonce i slyset (vzdycky se leknu ze proti me kazdou chvili vystreli nejaka kroska), ale ocividne je to malo. Padlych stromu je v lesich skutecne mnoho a lesni cesty bohuzel nevyjimaje. Napr. jedu-li z Vlcaku prakticky jakykoliv smerem, po vedlejsich cestach na me ceka „prales“. Hodne to brzdi, a ja jsem pak z toho prenaseni kola namakany jak bulhar… Dnes mi to pomalu pripadalo, ze muj bajk travi vice casu na mych zadech nez ja v jeho sedle. No a pro uplnost shrnuti; podarilo se mi pekne vyvalet se v ostruzinach a posleze jsem si natrhl dvojlinku k tachometru o nejakou haluz / amater…

    0 0
    • Ivoch  

      A v Hostýnkách o nic lepší. Jsem byl v pátek tak nasranej, jak jsem jel z Kelčáku na Chvalčov. Připadal jsem si jako běžec přes překážky. A navíc ti inteligenti to dříví už pomalu začali tahat dolů. Ale ne na autě, ale asi za koněm, protože by se tam auťák nedostal. No a jak to ten valach táhne po zemi, tak se z pevných cest udělal všude písek, všude kameny jak 2 pěsti a od těch klád ještě příšerný koryta. Z kopce jet nešlo, protže v tom jemným písku mě to táhlo pořád do těch koryt a ty šutráky taky nevypadaly přívětivě. Tak jsem jak magor tlačil z kopce dolů asi 4 km. Za..baný až po kolena od prachu. Luxusní sjezd. Opravdu. Takže asi tak s klukama lesníkama.....

      0 0
    • marapara  

      Holt musíš vybírat cesty, kde dřevo není. Je jich taky celkem dost, i když nejsou třeba tal zajímavé. V záapdní oblasti Chřibů to není taká hrůza, dá se tam celkem slušně pojezdit. Akorát nad Čeložnicema po červené do Bohuslavic jsem přenášel bajka asi 500 metrů přes stromy. Docela dobře se dá pojezdit i v Karpatech, také tam těží dřevo, ale cesty jsou celkem uklizené, což se o Chřibských zas tak říct nedá.

      0 0
    • pustipav  

      Takovy mensi update – z Brda po modre dolu smerem na Salas (doufam, ze alespon nekdo tady vi o cem tu pisu:) – zacatek trosku na pikacu, vetve, klacky, pak uz je to jaks taks ok, ale je potreba davat bacha na spadly vetve, at tam neco nenechate, pripadne sebe… a potom z Bunce na Kudlak (kolem altanku, uhnout z asfaltky v zatacce doprava..) tak tam je to horsi s tema padlejma stromama, zejmene v druhe polovine… byl to takovej cyklokros. Biku zdar

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.