• Ivoch

    čím to vyčistit? Několikrát jsem ho propláchnul i ve vlažné vodě a pořád příšerně smrdí a navíc i chutná gumou. Vyvařit ho? Nebude mu to vadit? Vyvařit třeba s octem?

    0 0
    • Meesha  

      vyvarit nejakou domaci palenkou :-)

      0 0
      • Ivoch  

        Jako třeba slivovici naředit do vody a camel v něm nechat vařit? I hadici a náústek?

        0 0
        • cíca  

          Já bych to neředil , ona se s tý slivovice dostane ta zbytečná voda a pak bych to vyžach guma neguma.

          0 0
      • Radek Broz  

        To uz se blizi mymu napadu ucucavat behem zavodu z camelu ten manasuv rum s kolou;-)

        0 0
    • RUR  

      Můj starý Liquipack trochu smrdí polyethylenem, ale voda mi doma smrdí chlorem, tak to neřeším:-)) Ten ocet by snad pomohl. Já tak čistím každou zatuchlinu.

      0 0
      • Ivoch  

        Jenže přítelkyně s ním nechce jezdit a je fakt, že když si loknu ze svýho starýho, tak to jde, ale z novýho to děsně chutná a jí z toho bolí hlava. Nebude pak Camel smrdět dlouho octem? :-(

        0 0
        • RUR  

          Z termosek to úplně vyvětrá během dvou dní, z mého vaku to bylo trochu cítit asi 2 naplnění, ale čert ví jak se na to bude tvářit Camel.

          0 0
          • Ivoch  

            Ok. Kolik tam dát toho octa? Mělo by stačit na 1l vody zhruba 100ml? A nebuškodím Camelu, když ho budu třeba 20 min převařovat?

            0 0
            • RUR  

              Ten poměr cca sedí, já to něvařím, naleju to tam vřelý a den to tam nechám. Pak to vyleju a ještě jednou vypláchnu vařící vodou. Zatím to fungovalo na všechny plísně a smrady.

              0 0
        • enjoy  

          tak me napadlo(nerikam ze je to tvuj pripad:-)).taky jsem chodil s holkou,u ktery se hodne vyznacovaly manyry typu „nechci“ a „boli me hlava“.

          0 0
          • Ivoch  

            Ale já se toho taky napil a byla to příšerná gumová pachuť, jako kdybych žvejkal prezervativ :-D

            0 0
    • tchurillo  

      jedna z „babskych rad“ znie – naplnit colou, alebo iontakom a nechat den/dva v chladnicke.

      0 0
      • Ivoch  

        S tou colou jsem to zkoušel jen tak na 10 min – hrknul jsem tam půl litra a proplachoval o život. A nic :-( Pořád gumák… Ale můžu zkusit tam hrknout 2l a dát do lednice. Tím nic nepokazím a cola bude pak použitelná pro přítelkyni. Ona ráda „lepidla“ :-D

        0 0
      • dieegoo  

        delal sem to stejne tak, pres noc do vaku dva litry kofoly, dat do lednicky a rano uz bez smradu

        0 0
    • Enttee  

      Jestli ti to tolik vadí, ja skousnu vsechno, koupim ho! :)

      0 0
    • Páník  

      naplnit necim vonavim…ja tam nalil citronovej ledovej caj a uz nesmrdi

      0 0
    • NavI82  

      … no já mám stejnej problem s camelem od authora (nevím jestli je tak špatnej v porovnání s jinýma) … ale mám ho větrat už tak tři týdny a prostě ho kvůli tomu smradu nepoužívám… kdyby to šlo nějak vyvyřit aniž by se to zničilo tak bych to taky uvítal…

      0 0
    • GTman  

      Já mám camelbak M.U.L.E. Když jsem ho koupil byl taky cítit gumou. Párkrát jsem ho jen proplách a pak už používal. Asi během 3 vypitých ionťáků se zápach i chuť gumy postupně úplně vytratila. Když jsem tam měl ten první ionťák tak to trošku chutnalo gumou, ale žádné zdravotní problémy (průjem, bolest hlavy atd). jsem z té chuti gumy neměl. Nyní už mám camela přes měsíc a po chuti či pachu gumy ani památky. Takže asi poradím začit normálně používat a ono se to vytratí. jestli se ti to ale tak ekluje tak to imituj. Udělej si ionťáka a nech ho tam tak 6 hodin (jako dlouhá vyjížďka). pak ho vylej. Po pár takových pokusech ti ten ionťák chuť a smrad gumy úplně vybourá. Jen tak mimo. Na camela jsem sio strašně zvykl. je pohoda mít tolik pití s sebou. Pít i v terénu za jízdy a o 3 litrech vody vůbec nevědět. Už bych nechtěl jinak, takž doproručuju camela neodkládat. Počáteční pachuť gumy ti camel na celodenních vyjížďkách poté bohatě vrátí.

      0 0
      • Ivoch  

        Jo, jo. Proto jsem ho koupil přítelkyni. Vozila bidon a pak měla žízeň a vůbec jí to nejelo. A navíc měla narozky, tak se to šiklo rovnou jako dárek. Nemusel jsem vymejšlet žádný speciality. Prostě Camel a hotovo.

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.