• billow

    cim cistite kotouce? … mam mechaniky a uz par mesicu sem se dycky prejel hadrikem jenom s vodou kdyz sem se vratil z hor a porad zjistuju ze po kazdym „umyti“ je mensi ucinnost..nevim cim to muze bejt…

    0 0
    • Meesha  

      isoprophylalkohol nebojaxetopise prej funguje je normalne dat do mycky, ale jeste jsem to nezkousel resp. cely kola se tam nevejdou a kdo by se s tim oddelaval… :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Je na tom „pripravek na cisteni kotoucovych brzd“.

      0 0
    • panaczek  

      …precti si svuj prispevek a musi ti to dojit, proc maji mensi a mensi ucinnost. protoze je furt patlas nejakyma hadrikama. Nemejt, jezdit.

      0 0
      • kubad  

        IsopropylAlkohol, nebo tak nějak se to píše. Dobrá věc je taky sprej na odmaštění kotoučů – je na motorky. Hlavně žádný hadřík. Umýt a nechat uschnout.

        0 0
      • billow  

        no dneska mi v cyklo shopu rekli ze se to da celkem vsim a dali mi Cyklo Star..(takze kdyby do vody dal nakou mydlinkovou sracku tak mam asi stejnej ucinek)…ale dotaz, jak to teda mejes?…rikas zadny hadriky, takze mam na suchy kotouce nastrikat trochu neceho a nechat uschnout nebo to potom smejt vodou?

        0 0
        • Radek Broz  

          Nastrikat hadrik/hotouc a setrit. Vsechno to ma dost alkoholu a hned se to vypari, smyvat vodou je zbytecny.

          0 0
        • panaczek  

          …a proc to chces mejt? vubec to nemej. pokud na to nekapnes olej, vubec si kotoucu nevsimej (jak rika wroum). az bude celej den prset, vem to na hodinu na projizdku do poradnejch svinstev (nejlepe piscity podklad)…to je nejlepsi „myti“ kotoucu.

          0 0
        • rb  

          Cyklostar nebrat!!Sem to jednou zkusil a nebrzdilo to vubec!

          0 0
      • kafac  

        Presne!! ja nic nemeju a brzdi to porad dobre :-)

        0 0
    • wroum  

      jak kdy. isopropyl, technickej lih, cistic kotoucu na motorku, ale moje zasada je, ze kdyz to brzdi a vlastni nesikovnoti ho nezaseru, tak neni proc cistit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.