• kouba

    Zdravim- hledam někoho do tymu, nebo bych se k někomu i přidal, z okolí Č.Krumlova. ICQ 255928115

    0 0
    • dancing dog  

      tam žádný bajkeři nejsou, v těch krpálech kolem města v údolí se nikomu nechce makat .-)

      0 0
      • Vrci  

        tak zajeď na Kleť a uvidíš jakej je tam provoz.

        0 0
        • dafe  

          Mno nahoda je svine, byl jsem tam zrovna dneska (teda vcera), krasne nedelni odpoledne cca 3 hod po bource, idealni vzduch atd. Byla tam jedna rodina na kolech nizke kvality (jezdci maji muj obdiv) jinak NIKDO. Takze houby, prislo mi ze je tam prekvapive malo lidi, ostatne jako na cele Sumave, jezdil jsem ted prodlouzeny vikend kolem Lipna ko tech nejvykricenejsich cyklostezkach a semtam clovek, dost jsem se podivil, cekal jsem velky provoz (cykloturistu).

          0 0
          • šnek  

            Když přijedou pražáci tak všichni jedou jinam ,protože jste prasata

            0 0
            • VencaV1  

              Uklidni se blbecku.

              0 0
              • cíca  

                Potrefená husa.....

                0 0
                • Radek Broz  

                  Bych u lidi ve vasem veku cekal vic rozumu (plati i pro sneka) – jinak nejsem prazak.

                  0 0
                  • cíca  

                    Tak se přijeď projet na Šumavu a budeš se divit kde všude potkáš pražský auta. Kdyby to byli lufťáci tak na to seru, ale kolikrát maji na zahrádkách taky kola a to trošku nechápu. Potkáš přiblblýho holanďana a byl by schopnej vymect škarpu jak se snaží uhnout. A pražáci maji asi za národní sport ******** tě co nejblíž. Jezdím dost často s dětma, proto ten vztek. Nemyslim všechny a proto těm rozumným se omlouvám. Zajímalo by mne jestli je někdo stejnýho názoru jako já.

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Si myslim, ze si toho jen vic vsimnes diky cizi SPZ, urcite mate prasata taky. Sorry, ale znam dost lidi z Phy, ale i z Krumlova a tohle zobecnovani nemam rad.

                      0 0
                • VencaV1  

                  To k vam do krumlova ted zavedli internet, ze se tu sesli dva takovy inteligenti a hlavne borci?

                  0 0
      • šnek  

        Právě, že pořádný borci jezdí po kopcích a ne někde v Praze kolem Vltavy pěkně po proudu a pak zpátky tramvají.

        0 0
      • cíca  

        Jasně krumlovský medvědi se jen tak něčeho neleknou a už vůbec ne kopců. Kdo nevěří může přijet a my vás trochu provezem. Když budete stíhat. Kleť je nádherná na Nový rok – nádherný sjezdy vřele doporučuji.

        0 0
    • dancing dog  

      dělal jsem si srandu, vím, že náročnost terénu v okolí CK je vysoká, město je obklíčený kopcema, i do Přídolí přes les je to už slušnej výšlap. A na Kleť z Vyšnýho to je nádhera a dolů pod lanovkou do Holubova zas masakr..máte to tam moc hezký, pozdravujte Zrzka, Kereho, Lišáka a Ingáče i Šínu Taniku a všechny ostatní z Lazce..teda Vy, co je znáte :-)

      0 0
      • cíca  

        Dobrá vyřídíme. To víš my si tu naší rodnou hroudu bráníme. Ale je vidět , že máš o okolí přehled tak ti to prominu.

        0 0
        • dancing dog  

          Máte to tam fakt nádherný. Krásný město v krásnym a zajímavým okolí… dobrý místo pro život, upřímně zdravím !!!!!!!!!

          0 0
      • šnek  

        Na Přídolí vyjíždim skoro každý den po práci tak na dvě hodiny.Až někdy přijedeš zkus to vzít na Kleť od Chlumu po modrý turistický, To je nářez,

        0 0
        • Vrci  

          na Kleť z Krumlova od nádraží nebo radši z Holubova/Krá­setína, celé po slušném asfaltu a 39/25 bohatě stačí

          0 0
          • dafe  

            Tech poslednich 50m k rozhledne je fuj prudkych, ja jsem nejdriv mezi stromy uvidel vez radiokomunikaci, tak jsem si dal jakoze vrcholovy spurt a posledni brdek me zle prekvapil :-)

            0 0
            • Vrci  

              jo cílová rovinka. Nejzábavnější časovka co jsem jel.

              0 0
    • šnek  

      V sobotu chceme vyrazit přes Malšín na Svatý Tomáš , Horní Planou a přes Boletice zpátky. Neni to 100%,máme hodně práce ,ale snad to vyjde.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.