• Novi

    Nazdárek. Mám GT Avalanche O.O s vidlí Rock Shox Pilot XC a dneska sem se rozsekal tak, že sem narazil pravou vnitřní nohu. V tu ránu byla vidle ne odpružená,ale pevná. :( Ale naštěstí se jinak nepoškodila. Snad. Byl sem se zeptat, co s tim, ale samotná ta trubka se neprodává a dávat 2800 za celej ten díl se mi nějak moc nechce…Neporadil byste někdo?Díkes

    0 0
    • grafik  

      dost dobre si nedokazu predstavit jak to opravit nebo vymenit jen nohu, nejsem odbornik ale asi budes muset koupit celej dil. Pokud by vnitrni nohu nekdo vyklepal nebo vybrousil tak pochybuju ze by tesnily dokonale stiraky a pouzdra … no nezavidim ti ;) nehlede na to ze tam muze byt neviditelna prasklinka ktera ti muze kdykoliv prasknout a prizabijes se …

      0 0
      • Novi  

        Mě právě zaráží, že se nedělají jen ty nohy. Stejně je to tam podle mě našroubovaný. Aspoň si to myslim…

        0 0
        • grafik  

          treba poradi nekdo zkusenejsi ;)

          0 0
        • miťo  

          Je to nalisovaný, brácha to tady někdy psal ohledně reklamace dokonalé Marušky, přelisovali mu při jedné z reklamací vnitřní nohy. Brácha je Pekáček, zkuz to vyhledat.

          0 0
          • Pekáček  

            Nic nehledej, prostě mi při jedné reklamaci u Bartoníčka přelisovali obě šavle, podle mě prasárna co se dřív či později projeví a ukončí tak bídný život této vidle :o))) Ale zklamu tě, Rock Shox zakazuje jakékoliv přelisování šavlí i krku a asi ví proč. Vždy je potřeba použít celý nový díl, celé „Y“.

            0 0
            • Lone1  

              Máš skreslené představy.To není tak,jak si představuješ.Že by nějaký tunič,na tvé vidli něco bastloval!Já ji mám taky přelisovanou.Dělá se to originál lisovacími přípravky marzocchi.Vtip je v tom,že je po přelisování ten monoblok lepší,než origoš.Za to se ručí! Jinak nic ve zlém,teď mi dochází,proč mají u Bartoníčka velké oslavy.Když jsem potřeboval něco udělat,koukám,šam­páňo.Nějaký Pekáček prý odešel k ROCK SHOXU.Ať si prý taky užijou.

              0 0
              • vlk  

                Jenže už na to nebude takový spoleh.Když se to tam lisuje pod tlakem OK.Ale když se to pod tlakem ještě vylisovává ven a pak zase do té samé díry zalisovává … .Ten materiál prostě už dost zkusí a i když to na povrchu nevidíš, tak to může být náchylnější na prasknutí. „Vtip je v tom,že je po přelisování ten monoblok lepší,než origoš.Za to se ručí!“-a proč jako , to je pěknej nesmysl.

                0 0
    • filipes  

      Do pilota rozhodne zadny prachy necpi – nohy jsou dimenzovany snad na 40kg, se svymi 70ti jsem mel pocit ze se pode mnou kazdou chvili zlomi…

      0 0
      • Novi  

        Ale za trojku takovkou vidli nesezenu a já s ní nespokojený nebyl. Je fakt, že nemám s čim jí porovnat, ale rozhodne ted nemám na nějakou slušnou… :(

        0 0
        • filipes  

          tak kdyz jsi spokojeny, tak urcite ani nezkousej zadnou jinou s 32mm nomaha ;-) Na Pilota se pak budes vracet hodne tezko… slusne vidle jsou dneska od 6–7tis a jsou nekde uplne jinde nez pilot. Toz zvaz zda jsi tak bohaty aby jsi vyhazoval 3 tis za rekonstrukci staryho Pilota…

          0 0
    • RUMcajs  

      Hod tam zatim pevnou a vyuzij to ke zlepseni techniky jizdy. No a mezitim nasetri na vidlici tvych snu :-)

      0 0
    • Hanes  

      Připojím se trošku s jiným problémem. Já zjistil, že po Drásalovi mám z pohledu z boku vyosený nohy na RS judy xc cca o 4 mm. Funkce zatím dobrá, ale červíček hlodá a bojim bojim abych někde neočekávaně ve sjezdu neletěl. Máte tady s tím nějakou zkušenost?

      0 0
      • TinkTink  

        Kterej rok Judyny mas?

        I kdyz ono je to fuk…vymen to…todle neni zrovna zdravy…znamena to, ze tam probehla nejaka materialova deformace, ktera se uz nevratila = velmi spatny…se Ti to muze fakt nekde rozsypat…

        0 0
        • Hanes  

          Je z roku 2002. To jsi mě teda moc nepotěšil. Zítra jedu jesenický maraton v Koutech. Je tam krásný hoodně kamenitý sjezd...... No asi to zkusím to třeba to vyjde…

          0 0
    • Novi  

      Tak takhle to vypada… :(

      0 0
      • kubad  

        Tak to celkem riskuješ , že si dáš na držku. :-))

        0 0
      • McBlacky  

        tohle bych tak tragicky neviděl. máš dvě možnosti.

        1. sehnat zničenýho pilota s dobrejma vnitříma nohama a prohodit to, možná by šly i některý judyny, průměr nohou stejnej, ale dle typu se bude lišit zřejmě ukončení vnitřních nohou. Judy XC by mohla být ok.
        2. pokud to funguje tak to dojezdit a zahodit, zničí ti to gufera dřív nebo pozdějc a bude to tahat bordel
        0 0
        • Novi  

          No uz je hotovo. Sou tam nový nohy. Předtim ta noha byla i trochu prohla a byla z toho razem pevna vidle, jak sem psal nahore…

          0 0
          • kohy  

            hele jestli chces mam volnou judynu xc to by ti mohlo pomoct ne?kdyztak napis na 737321575 jsem z Prahy

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.