• pegas

    co dodat:-) www.sendspace.com/file/4cah4j

    0 0
    • pegas  

      ma to jen 4 mega ale stoji to za to!!!!!!!!!!!!!!!

      0 0
      • mar_tin1  

        no ja ti nejak nevim… a ma to 4,9 mega…

        0 0
        • pegas  

          je to video co jsem natocil fcera…je umisteno na netu, pac jinak nevime jak se s vami o to podelit:-)

          0 0
          • Vymi  

            hezke kde je ten brod… bikerka v poho :-)????

            0 0
            • raceman  

              ta voda musela byt asi studena. nezavidim te bikerce

              0 0
            • Rolei  

              co je na tom hezkého?

              0 0
              • Vymi  

                myslim ten brod… :-) ovsem ten jeji kotrmelec lituji :-(

                0 0
                • Blade  

                  Brod je na Bílým potoce, v pořadi druhej od Šmelcovny. A bajkerka byla víc vysmátá než my všichni dohromady :)

                  0 0
              • mar_tin1  

                mne to prijde jako ty videa z natoc to, nebo jak se ten porad jmenuje… skutecne nic uchvatneho…

                0 0
              • alveta  

                presne,ja to rikam porad…prevodniky otisteny na zadech,,vite jak to bolelo??ale tak hlavne ze se bavili:-DD

                0 0
            • alveta  

              Jo prezila sem s par velkejma jelitama..ale za vsechno muze Blade!!krici na me,jed na pravo!jedu..si rikam,treba to jednou mysli dobre…a tam vody po kolena..dira jak neco no a dopadlo to takhle..nikdy neodpustiiiim!!!

              0 0
              • pegas  

                Bladovi never ani nos mezi vocima:-))

                0 0
          • mar_tin1  

            ale joo. ja to chapu. jenom mi to ted zrovna neprislo jako uplne gooood, asi nejsem spravne naladen. tak jsem si trosku rypnul… promin. :-)

            0 0
          • sadre  

            Tak jsem to ted videl,je tu super a jestli to moc nebolelo,tak to je jenom dobre.Taky bych se tak vykoupal,je vedro ze se potim az …:)

            0 0
      • halam  

        vy ste ale darebáci!!! to s jí udělali schválně že jo?

        0 0
    • Meesha  

      chudak :-/

      0 0
    • Komi  

      To se mi stalo před měsícem taky .. na Bílým potoku :-) (a nejel jsem zdaleka tak rychle)

      0 0
    • jecnak  

      Tomu se rika inteligentni reakce kameramana :-(

      0 0
      • mdk  

        Tim mladikum co se rehlili by sem zebral tu kameru a sup snou do vody ..potom bi bil asi smiech na mne…Ved ta holka neviem mozna sa zranila a oni se chychocou…Inte­ligence?

        0 0
        • pegas  

          ten brod jelo vic lidi..byli sme tam 4..nase reakce vypliva z jeji reakce,kdy se smala..ten brod jsme pred ni prosli a ona ho jela podruhy,poprve projela v poho…tak to jen tak na vysvetlenou a ty blby kecy…Kdyby se ji neco stalo, tak to sem vubec nedavam!!..pro nas to byl peknej den na kole s srandovnim zazitkem..

          0 0
      • Luka  

        tak nejak.

        0 0
    • Splinter  

      Jo ty brody tam znám. Je to tam fajn. Hlavně, že jí nic nestalo, takle je to supr zážitek :o) Chudák přesmyk:)

      0 0
    • alveta  

      Jo presmykac je uplne vtahu…Ale stejne ..Blade tes se…ti neodpustim!!:-DD

      0 0
      • enjoy  

        prece nebylo tak zle:-)).takovej prijemnej prelet,nic vic..:-)). nektery tady to moc prehanej s tou zenskou krehkosti a hranym gentlemanstvim,aniz by vedeli jak to skutecne bylo..

        0 0
      • enjoy  

        a ted jsem to studoval detailne:-D a jak si to sedim pekne v sedle,to je slusny:-).doufam ze se pak nedivis:-)

        0 0
        • alveta  

          ne tak ja to beru..byla sranda..vic nez jelita me bolelo bricho ze smichu:-DD No a pristani vcelku mokry:-DD

          0 0
      • kajulka2  

        Pěknej prolet ;) Hlavně že jsi přežila. Jestli jsi tam měla jako smyk toho Suntoura, tak žádná škoda, jestli to byl X-gen tak toho už škoda je…

        0 0
        • Blade  

          X-gen? Alveta? :-DDDD

          0 0
          • kajulka2  

            Její bike vypadá jako Schwinn Messa já ho mám a vím že se dal koupit buď se Suntourem(loni) nebo s x-genem(letos) tak proto. Já měl toho Suntoura(šmejd) a vyměnil za x-gena(spokojen)

            0 0
          • kajulka2  

            Tak mě napadá jestli by toho Suntoura nechtěla, je celkem nejetej, jestli jí vyhovoval

            0 0
            • Blade  

              nechtela, bude kupovat ponorku :-D

              0 0
              • alveta  

                jan ti dam..budu kupovat pusku..na odstrel zvrhlych bikeru:-DD

                0 0
            • alveta  

              cauky,No planuju po brigade koupit Sram X Gen..tak se me to aspon hodilo,,tohle je smejd,pac sem ho zrusila uz podruhe,.,napoprvni teda sem vyklepat,ale napodruhy na to prdim a koupim toho Srama:-)

              0 0
              • kajulka2  

                Tak to jo, ten Suntour je vážně sra*ka, X-gen je podstatně lepší. Akorát budeš muset odstranit spodní návarek na držák flašky vychází to přesně na něj. Ale nic na tom není, stačí vrtačka, 8 vrták, trocha opatrnosti a ten vnější hliníkovej kroužek se dá lehce odvrtat. Možná by šel i vytáhnout kleštěma ale já si přitom vycvak kus masa z prstu, ta vrtačka je bezpečnější ;)

                0 0
                • Blade  

                  To abych se s Alvetou rychle rozloucil, protoze timhle si ji podepsal rozsudek smrti :-DDD

                  0 0
                  • kajulka2  

                    Proč?? Já nemyslel udělat tím vrtákem díru do rámu. Do toho návarku patří tuším šroubky M4 nebo 5. Takže když vezmeš vrtačku na menší otáčky, 8 ostrý!!vrták a lehce odvrtáš tu vnitřní hranu toho návarku tak aby odpadlo to co je na tý trubce zvenku, zbyde ti v ruce něco jako podložka a sedlový trubky se nemusíš vrtákem ani dotknout aspoň mně se to tak povedlo. Nemyslím si že by to mělo jakýkoliv vliv na pevnost rámu

                    0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce