• senožrout

    Co jim říkáte? Všiml jsem si v Hudáči, že mají celkem dobře udělaná záda. Má s nimi někdo zkušenosti? Vak-rezervoár mám Camel, ale tenhle batůžek se mi docela zamlouvá…, tedy až na ten jeho rezervoár. www.hudy.cz/…etail_ls.asp?…

    Anketa: ZAmlouvá se vám taky?

    Ano
    1x
    100%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • dada  

      nejaky sem v hudy zkousel maj dobrou cenu a skvelej rezervoar ale vubecx mi nevyhovovaly popruhy nejak to nesdelo na zadech…

      0 0
    • tk  

      ja mam asi jeho starsi verzi. zada sedi super. nepolstrovana cast popruhu/ksand (mezi preskou a batohem) je nejak vic zatizena, ale da se na to zvyknout. batoh je docela kratky, a navrchu siroky/vysoky, takze je potreba ho posunout relativne dolu, aby nebouchal do helmy. vypada to trochu smesne. vnitrni organizece prostoru batohu je naprosto bezkonkurencni. preklapeci uzaver ma tu vyhodu, ze pobere strasne moc veci. chtel jsem si koupit vetsi batoh na cesty do prace, a sahl jsem po Camelbak HAWG. z uvadenych 10 an 15L. prekvapilo me, ze se do nej vevejde o nic vic nez do source. HAWG mi na zadech vyhovuje malinko vic, protoze je delsi. ale pristup do nej je podstatne horsi, navic vevnitr nema zadny kapsy. SOURCE vak neni spatny. vubec se nespini a zasmrada min nez muj stary Camelbak, ale naustek neni nic moc. neda se do nej lit varici voda, roztavi se.

      0 0
    • cubas  

      no já mam jenom vak. Vozim ho v batohu Deuter X-race (nebo ak nejak). Co se vaku tyce, je to parada, skvele se da vymejvat (nema uzaver jako Camel). Naustek po trech letech netece. Takze maximalni spokojenost. Jo ten samej vak se prodava ipod znackou Deuter – ale je to Source jenom ma nalepku Deuter. NO a pak stoji o kilo vic.

      0 0
    • idi  

      no ja ho mam komplet,az na to,ze se tam krome vetrovky,tycek a pod. nic nevejde:) je super,takze nebrat jako batoh

      0 0
    • pos3k  

      uz jsem o nem nekolikrat psal, ale jsem linej hledat

      0 0
      • pos3k  

        jsemlinej to hledat ale ve zkratce, tenhle baglik jsem si pracne vybehal po pze v nekolika hudy, nechtel jsem ten zelenej… jezdil jsem ho jen ze zacatku na leto a na lehko,kdyz byl vak pres dva litry + obvyklej cyklobordel v nem, tak me tlacilo spodni ukonceni te sitky do zad, a to nechutne.. to pri nakupu neodhandes, normalne sedel,ale zatizeni si v obchode jen tak nevyzkousis :-( dale jsem ocekaval nejaky efekt te sitky, nevidel jsem velky rozdil oproti jinejm baglum, zada se i tak potila dost

        jak uz jsem tu (tez) nekolikrat psal, misto source vozim nejbagl co mi skoncil na zadech, deuter transapline 30L, ten vozim nalehko na kratke svihy i na delsi mekolikadenni cykovylety, vak pouzivam ze source, pred nedavnem tu byl i thread o naustcich atd, nekolika lidem vcetne me se podarilo ho prokousnout

        0 0
    • Komi  

      Dobrý, ale snesl by nižší cenu :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      vykopu trosku mrtvolu. Jezdite tady nekdo se source batohy? koukam na nejake kolem 20 L. nejake poznatky jestli ma cenu kupovat? Vaky od nich mam a na ne nedam dopusit. Tak jak jsou na tom s batohy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.