skřete, midlandře, kubanine! - ULholiday

70 nepřečtených
  • dada

    ULProjíždka už je taková omšelá a dlouhá tak dám novej ne? ale zcela vážně-kdy zas někam zajdem/zajedem? sem ted uvarenej v praci a dostavam nejakou zizu!!!

    0 0
    • Smazaný účet  

      tak zrovna sme se domluvili ze dneska f 17:00 start f senkovne :-)

      0 0
      • dada  

        takže jako start někam jet, nebo start chlastání, nebo jedno dvě piva a pak start nedejbožeabynám­tocatjtizměři­li.....?

        0 0
        • Smazaný účet  

          jo, f tomdle vedru se musish predzasobit tekutinama, takze jeden-dva startovni biiry, a pak si nekam vyjedem/sjedem a pak spatky domu do senkovny :-) nejake mezitakovaci stanice sou povoleny ofcourse :-)))))

          jo pokud nekdo vite nejaky dobry tipy na koupalko, nejlepe neplacene, tak to sem davejte, at se podle toho daj delat trasy ;-))) se neda bez chlazeni vodjet vic jak hodina… sem zjistil :-))))))))))

          0 0
          • dada  

            no na to je jedině schudnej pisak u litaku (píštany), navíc tam nepotřebuješ plavky-jenze je to cyklostezka…nuda kor f tom vedru…další kusy sou až v horách-třeba rybník na cínovci ale vyjeď tam…

            0 0
            • Smazaný účet  

              na piskovnu se da dojet i pres kopecky..... ale drif nez dojedesh tak chcipnesh ;-)))))))))))))))

              jinak teda mame: habrak samozrejme, pak ten co je kousek od nej, bejvaly odkaliste tedka velmi pekne koupani ( kupodivu ), dale pak f krasnym lese ze ( ale to je trochu vysoko ).....

              a dal moc nevim :)))) kue :)) je to slabotka :))

              co to more co je pod chaba ? da se uz koupat ?

              0 0
              • dada  

                habrak se plati navic do loni nepoužitelná voda ted to prej vyčistili ale dosud mě nenapadlo to zkoušet-igdyž to mam kousek. „to co je kousek od něj“ by mě určitě zajímalo gde to přesně je??? krásnej les už má dva roky prasklou hráz tak ani nevim jestli se to letos napustilo – kdyby jo tak je to nejlepší koupání ale pssst-vejde se tam tak 10 lidí na každou stranu – ta druhá je taky nontextil, ale tam jezdim jeině autem no a moře po chaba????????

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak ty dokazesh cloveku zubozenymu vedrem, zvednout naladu ;-))))))))))))

                  0 0
                  • dada  

                    ted mi rikali sestricky ze habrak furt nic moc. musime prozkoumat to odkaliste!

                    0 0
            • SELMIRA  

              jé, pískovna když nekvete voda, tak je tam hezky teda …co tak pamatuju z před asi 18 let :o) tam bych jela na teplou Aerocolu v papírvém kelímku s vosama :o))) a dycky byl muj sen doplavat na ostrov…

              0 0
              • Smazaný účet  

                na kterej ? :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to je jasný. naproti pláži. co na něj nevede most. a já tam jednou doplaval, heč.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    ja taky, na lodicce :-))

                    0 0
                  • dada  

                    já sem tam doplaval asi vic než jednou a bez matrace ale omlouva mne to ze sem vzdy plaval z nuda casti ktera je o trochu bliz

                    0 0
                • SELMIRA  

                  no, přesně na ten, proti pláži tak mi hlavně neříkejte, že to za to nestojí si porád můžu myslet, že tam třeba žijou lidožrouti nebo tak… :o)

                  0 0
              • RUMcajs  

                Na ostrov se zasadne plave na matracce ke ktere je privazano nekolik lahvacu, aby se clovek mohl clovek po ceste obzerstvovat :-)))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  privazano ke spuntu ? :-))))

                  0 0
                  • RUMcajs  

                    Jako k prirozeni?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      trochu stracim nit tvych myslenek, jen upresnim linii po ktere sly moje: madrace nema moc veci ke kterym by se dali privazat lahvace, ke spuntu ano, a navic je to jako ‚ftipne‘ ze se to tim padem muze vypustit :-))))))) mno :)

                      0 0
                      • RUMcajs  

                        Mno, skoro jsi to trefil, jenze ten provazek u spuntu madracky neni moc silny. Je pro to potreba zamyslet se nad jinym „spuntem“ co je na matracce :-))))

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          ..a ten je f tvem pripade jiste velmy silny… uz rozumim :-)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            v nejakym filmu kde nejakej kluk furt balil baby na VS koleji byla scena, kdy si jeho spolubydla natahoval prirozeni tak, ze na nem nosil privazany zavazi. tak nejak bych to videl.

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              to sem asi nevidel :-) pomahalo mu to ?

                              :-))))))))))))

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                myslim ze se pak s tim zavazim nekde zasek a bylo to bolestive… nebo tak neco… jak se to menovalo? slo tam o to, ze se dotycny jednou potme ve vytahu pomiloval s zenskou, a zustaly mu jeji gatky… a podle toho ji pak hledal…

                                0 0
                              • dada  

                                dneska bych i mozna nekam vyrazil. fakt.

                                0 0
    • RUMcajs  

      Cece, jen to ctu a kapaj mi sliny na laboratorni plast!

      0 0
      • dada  

        kolik tam máš stupňů? ale ty tam máš určitě klimu…fuckjů

        0 0
        • RUMcajs  

          V laborce standardne 20, v kantyne trochu vic a venku tak asi 20. Prave prestalo prset, nebo za chvilku zacne. Rozumej normalne :-)

          Jinak jsem nasadil na svuj novy megahusty bajk tachac s vyskomerem, takze se mi povedlo podle udaju prekonat 8 (slovy osm) vyskovych metru cestou do prace!

          0 0
    • DW6  

      Kde je ten sraz?Tu hospodu neznám,přidal bych se.Mohli bychom dát nákejch pade a jet domu,Tisá,Ostrov a tak.Dnes mám volno,tak se chci dostat na bika,ale samotného mě to na něm nebaví.

      0 0
      • Smazaný účet  

        jasne si stebou dame 50de, pri avg neco kolem lehkych 25km/h a pujdeme ty domu a my do hrobu ;-))))))

        hospoda je: Pivovarska SENKOVNA, je to naproti FUUDu ;-)

        0 0
        • dada  

          hele co je se skretem neumrel? pojede s nama? gkdyby jo tak to bysme na nej museli vty senkovne pockat do sesti nez skonci v praci a to by bylo strasně narocnýýýý! :))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo, to bysme pak uz nemuseli vubec nikam dojet..... :-))

            0 0
            • dada  

              aha. hele s kym ses tam vlastne domluvenej??? ste bysme taky mohli dat nejakej teoretickej cas na posezeni pri ceste zpet…treba 20:00?

              0 0
              • Smazaný účet  

                mnooo...... veccer nic neslibuju, mam urcity zamery ;-))))))))))) jiny…

                0 0
                • dada  

                  aha no tak v pet snad to stihnu…

                  0 0
                • dada  

                  aha no tak v pet snad to stihnu…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    no a budesh i s kolem ? :))))

                    0 0
                    • dada  

                      no jiste!

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        :-)

                        0 0
                        • dada  

                          tyblaho ted sem jen presel z prace dom a malem sem chcip. jinak proc ses tak fixovanej na senkovnu a jezdeni na druhy strane labe? stredohori je i tady a okolo radeína znám pjekný tratě a jednu mooc peknou hospodu viz foto v úvodu a pivo je tam dobrý a vsecko jeste levnejsí nez v senkovne!!!!!!

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            tak tu druhou stranu taky jezdime :-) bo ale f tedlech vedrech je to tam podle me trochu neprijemny :-)))))) takovy bohapusty :-))))))

                            0 0
                            • dada  

                              to by ale znamenalo stezku?! do jedes do svadova a budes cumet na rostenky na bruslich co?

                              0 0
                        • dada  

                          ted sem dostal nabidku ke kroupum co ty na to?

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            dneska uz je to na tu senkovnu domluveny, bych musel klukum psat ze je to jinde a kdovi jestli by chteli :-)) muzeme na priste domluvit neco jinyho, beresh ? :-)

                            0 0
                      • RUMcajs  

                        Co holen? Uz se ti to zahojilo?

                        0 0
                        • dada  

                          skoro. nafotim poslu do irska…

                          0 0
                          • RUMcajs  

                            Vono to pekne praska, jak jsou ty strupy tluste. A pak se vyvaluje hnis a tak pekne dokola. Mam s tim velmi legracni zazitky :-)

                            0 0
                            • dada  

                              tag je to tu po 14 dnech stale fotogenické ne? jinak ted se tu blizi pulnoc, je mi konecne fajn-zacina tu byt dychatelno, ma otevrenej asi patej budvar-musel sem jich dneska koupit v globusu 10 abych dostal otvirak kterej pri otvirani udelá „yeeeaahhh“. je to fakt dobrej marketingovaj tah, to otvírání me ted baví este víc než běžné otvírání!!!

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                :-))))))

                                0 0
                              • RUMcajs  

                                Hned to foto posilam Tomasovi, at vidi, co ta ti ta jeho potvora udelala :-)

                                P.S. mam podobne na lokti, pac jsem sel do sklepa pro pivo a uklouznuli mi obe nohy…

                                0 0
    • Smazaný účet  

      jo, pomalu vznika tradice, STREDECNICH vyjezdu :-) sraz mezi 17:00–17:30 f pivovarske senkovne :-)

      dnes takteeez ;-))

      0 0
      • dada  

        gdo jede a kam? jaxte dopadli vcera, ja dal na doporučení meteorologu a dosel sem jen do nejblizsi hospy…

        0 0
        • RUMcajs  

          A co ta haxna?

          0 0
        • Smazaný účet  

          fcera sme se ( ja vyplazil, hmi vyjel ) do milbohova, kolem hradu, pak dolu do probostova a pak pres brezi do V.B. a vzaveru dne pasmatrit uzasna panoramata bruslarek na stezce ;-)

          dneska sme skusili kolem vetruse, pak po zelene a pak po zlute do podlesina a dolu do vanova po modre :-) velmi pekne :-)

          a co noha ? :-)))))))))))))­))))))))))))))))))))))

          0 0
          • dada  

            este ze vam to ten KČT maluje…noha dobrý.

            0 0
            • Smazaný účet  

              jo KCT ruluje :-) to je jasny… voni tu zelenou ze zahradek nad vetrusi k vodopadu ‚restaurujou‘, udelali ztej kozi stesky, naprosto luxusni cestu :-))) projedesh se tam pohodlne i s trekem :)) pro me to tim vlastne trochu pokazili, ale i tak se mi to libi, pro lidi je to dobry :-)

              0 0
              • RUMcajs  

                JJ, ta kozi stezka byla moc pekna. Hlevne ta prvni zatacka, do ktery to clovek musel umet trochu polozit, jinak se valel nad cestou ci pod ni :-))))

                0 0
              • dada  

                ale to co restaurujou pak vede vjednom miste pod takovou rezidencí dolů k vodě ne?

                0 0
                • RUMcajs  

                  Jo, tam to asi je. Pamatuju jak tam kamarad na celopevnem kole odskakal do kopriv, pac mu to na tech cedicovejch sutrech nejak nepruzilo a nebrzdilo :-))))

                  0 0
    • scret  

      Nejde nam v praci net:((((((( Takze snad az zejtra budu na prijmu:((((

      0 0
    • DW6  

      Jedete někdo z Ústí v neděli do Kamenice na 1/2maraton?Na benzín přidám.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.