• Pilot

    mozna uz to vite, ale podle stranek Lokomotivy Trutnov se letosni, ani zadny pristi rocnik Krkonosske 70 konat nebude. dovody (odmitavy postoj Krnapu k terminu – letosni rocnik, vyhrady k trase – pristi rocniky) a trochu uminena reakce poradajiciho oddilu jsou k dispozici na www.lokotrutnov.cz/.. myslim si, ze je to docela skoda, protoze zavod to byl svym zpusobem ojedinely a mel super atmosferu. proto jsme se rozhodli napsat LT dopis, ve kterem je pozadame o prehodnoceni jejich postoje, protoze tenhle zavod by nam chybel. pokud chcete videt dopis a pripadne jej i podepsat nebo mate jiny napad jak zachranit zavod, napiste me na pilot@kreuzberg.lt a ja vam dopis zaslu pred odeslanim/muzeme koordinovat postup. diky David

    0 0
    • boulder  

      Krnapáci jsou normální mediální mrdky.Akorát šikanujou lidi. Hlavně, že místní radní nechávají stavět další a další chaty viz včerejší reportáž v ČT

      0 0
      • zirecek  

        U nás v republice je málo lidí v úřednické sféře, kteří se nedívají krátkozrace, ekologicky nebo nevidí prvotní krátkodobý finanční zisk.

        0 0
        • borda  

          spíš bych řekl, že problém je jednoduší. u nás je příliš mnoho lidí v úřednické sféře. půlku darmožroutů vyházet a hned by se snažili jinak

          0 0
          • zirecek  

            Podobně u ČD. Ale choval by jsi se nejspíše podobně. Člověk přirozeně nedělá co nemusí, kde není bič, nejsou výkony, :-).

            0 0
      • Biker jak Pes  

        To je normální, pořád slyšíš, jak cyklisté ničí lesní cesty a pak vjedeš do lesa a zapadneš do bahna po kotníky, protože před tebou projelo deset traktorů a nevím čeho ještě a totálně zničili cestu, že se tam nedá projít… :(( Na fotce to ještě jde, ale to určitě neudělal cyklista…

        0 0
        • zirecek  

          Nevím proč, ale taky se začínám přiklánět částečně k ochráncům. Nejde ani o to, že přibývají zdvihy, kotoučovky, vyšší rychlosti (flekování, skákání), typické pro nás čechy – zakázané ovoce chutná nejlépe. Jde spíše o výchovu, náturu, pohled mladých lidí, pěšáků, dětí, bikerů na pobyt v přírodě. Pocitově uvnitř u mne to je: příroda, pak člověk. Dnes povětšinou, tady jsem já, mé já a okolo příroda, hr. S tím hluk, odpadky, neorganizovaný pohyb, více lidí, snaha být první… . Podobně s fotkami tady. U některých fotek mi připadá, že člověk nezažívá ty zážitky pro sebe, pro své štěstí, ale spíše pro to, aby mohl vyfotit to a ono a mohl to šoupnout na net a pochlubit se ostatním, aby zažil hřejivý pocit úcty. Tímhle jsem chtěl napsat jen svůj nepřímo ujasněný pocit. Sám někdy dělám chyby. Vím, že je i hodně ohleduplných lidí, co prožívají to své bez velkého ovlivňování okolí.

          0 0
          • Vymi  

            Zirecku si jak z lesa :-)) ale v urcite fazi te chapu… jenze muj nazor je takovy je spousta mist kde by zavod na horskych kolech mohl byt ale je to chranena oblast a proto smula a prave proto mozna by ty krkonose nemusely rusit…:-)

            0 0
            • zirecek  

              Proč fakt ten, že je to pěkná lokalita, implikuje to, že by tam mohl být závod? Proč skupina 1000 lidí? Proč lokalita nemůže zůstat poloprázdná, klidná? Je to základní náhled: já vidím prvotně přírodu a pak člověka, který v ní žije. Někteří vidí Zemi prvotně jako prostor člověka, pak mimojiné je tu také příroda… . Ten, kdo to opravdu tak cítí a chce tam jet, najde si cestu; na kole, pěšky… . Ale závod, kde většinou je cílem organizátora vydělat peníze na „úkor“ přírody? Nechci si brát zase do huby Drtiče, ale je to tak. Drtič byl prvotně jen jakýsi organizátor, průvodce pro skupinu bikerů, kteří chtěli projet Beskydy, nahlédnout do lokalit méně známých, zažít rozmanitost, drnost počasí, nahlédnout trochu do ryzejšího bikingu v rámci měřítek v ČR bez snahy vydělat peníze. Nechci, aby to někdo chápal jen černě a bíle.

              0 0
              • Darkson  

                žel se jedná o jedinou nezávodní akci tohoto charakteru s náročností, která nás bikery oslovuje. přál bych si víc takových Drtičů, počet účastníků by se pak rozmělnil;

                0 0
          • rock  

            U některých fotek mi připadá, že člověk nezažívá ty zážitky pro sebe, pro své štěstí, ale spíše pro to, aby mohl vyfotit to a ono a mohl to šoupnout na net

            Ne tak úplně s Tebou souhlasím. Nevím, jestli mohu mluvit i za ostatní, ale pokud si z vyjížďky přivezu 10 fotek a z toho je na devíti něco, co mne zaujalo pozitivně a na té desáté to, co mne zaujalo také, ale v opačném gardu, tak to přece nevypovídá o tom, že bych jel do přírody lovit záběry nezodpovědných lesáků. Akorát ty „pozitivní“ fotky není důvod a záminka zveřejnit …

            0 0
        • idi  

          hmm mas pravdu,to udelali 3 tezky bikeri :)))

          0 0
    • idi  

      tak koukam,ze jsem ti ten mejl poslal uz se spozdenim :) jj posli dopis,dam ti podpis

      0 0
    • jfk  

      je to velka skoda, pac ten zavod se jel v drtivy vetsine po asfaltu ci zpevnenych cestach uzivanych auty i lesni technikou, max 600 lidi byl podle mych zkusenosti v danym terminu minimalni zasah jel jsem to asi petkrat, moc pekna atmosfera…

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.