• Gtiker

    Je tady někdo kdo jezdí směr Praha západ spíše technický terén tak okolo 40–50km, já P5 samého už mě to tak neba, ale hlavně ne chrty! Pohodička langsam klídek vyjíždka,dík za odpov.

    0 0
    • fousac  

      :D

      0 0
    • black.horse  

      no, tak nějak jezdím já, akorát že sem z P10. A zatím sem jezdil jen Praha východ, hodně Jih a občas i sever, nějak sem se západním směrem ještě nevydal, ale jestli chceš, můžem někdy vyrazit…

      0 0
      • Pebe  

        asi že je to do kopce :-))

        0 0
      • Gtiker  

        Tak to můžeme, zrovna dneska chci někam vyjet, ale počasí:-( moc horko,napišu ti na mejl ,nebo ty kdy,ja,co

        0 0
      • Gtiker  

        Jo, a kam se jezdí s P10?

        0 0
        • heretik  

          Záleží, na jak dlouhou trasu se cejtíš. V podvečer na chvíli se dá vyjet třeba přes Hostivař, Klánovický les a zase zpátky, vyjde to akorát těch 40–50. Trochu delší trasa pak třeba do Voděradských bučin (za Říčanama), je tam nádherně. Nebo na jih, Záhořanský potok, případně cokoli kolem Točný.

          0 0
          • black.horse  

            asi tak nějak, podle času, jezdím na Hostík a dozadu po červený na Průhonice (mám takový malý okruh na asi 35–40km), nebo jezdím na Krčák, na Točnou a očas na Kralupy podél Vltavy…

            0 0
    • Zlatka  

      Jsem z Podbaby, takže sraz někde ve Stromovce a pak se určitě projedeme. Jezdíme dvě spolu rekrečky a občas se marně snažím stíhat chrtům cca 100m. :-)

      0 0
      • Gtiker  

        A co sedláš?

        0 0
        • Zlatka  

          Jak hodně na tom záleží ? Mám 15kg stroj, takže toho moc nezvládám… www.grossmanproject.com/…_bike_gr.jpg Je tam ale Marzocchi ETA 120, rohloff + klika, hydry M525. Taková nebezpečná hračka v rukách šílené ženské…:D

          0 0
          • Gtiker  

            Tak to se divím že někdo taky sedlá stroje kolem 15kg(mimochodem já taky) je to super že holka taky jezdí na fullu a přitom nehledí na váhu ale na požitek s jízdy, někdy teda můžeme zajet ale nevím kam, jezdím směr Karlštejn atd. tak když tak mi napiš na majl.

            0 0
          • Manas  

            No nic proti ale tohle je regulerni FR :-)

            0 0
          • Darkson  

            áááá, tak na tomhle bych žádnou ženskou nepřehlíd. pěkná hračka, ale na XC už to asi moc neni

            0 0
    • xstefi  

      Dejvice se hlasi…pohodovky na Okor, Kralupy, ja nevim co…nejcasteji ta Okor :)

      0 0
      • Gtiker  

        OK můžem tím směrem jsem ještě nejel kolik to je km?

        0 0
        • Zlatka  

          JJ přesně Okoř, Kralupy, podél Vltavy do Řeže, celé toto okolí a pak dolů k Berounce a k Sázavě – stezky, Davle, Kamenný přívoz. Nad 50km jsem už pomalejší…:-(

          0 0
        • xstefi  

          Z Dejvic, teda Horomericky na Okor, pak Tichym udilim do Rozkrok a nazpet tak 45–50km, zadna velka drsnost…

          0 0
      • Fenous  

        Zrovna dneska se chystam na prvojizdu po cervene na Okor. Zpatky pres Roztoky, doufam, ze uz funguje privoz.

        0 0
        • Zlatka  

          Přívoz funguje…:-) Dokonce už máme 3 přívozy na cestě od Dejvic na Roztoky.

          0 0
          • Fenous  

            Tak to jsem rad, minuly tyden tam byla cedule s vymluvou na velkou vodu.

            0 0
          • Gtiker  

            Bohužel teď 14 dní budu mimo tak že žadné bikování tak snand se domluvíme za tech 14 dní nebo ti napišu na mejl nechce se někdo přidat, ale ne chrt:-) přece nehoří.:)

            0 0
    • Bananovnik  

      Tady se dá jezdit na tolik míst, to je nejlepší místo. Když chceš kopce, najdeš si, když chceš rovinu, je tu taky a je tu i les i voda, všechno. Můžeš jet třeba při Vltavě do Kralup a pak zpět údolim Zákolanskýho potoka s prémii na Budči. To tě dovede až na Okoř a pak můžeš jet až do Středokluk a dál. Tady je strašně moc památek a úžasnej výhled. Jestli máte zájem o nějaký zajímavosti nebo třeba muzea a tak, písněte na infocentrum@stredokluky.cz Jen nevim kdy zareaguju, tak v srpnu, teď letim pryč…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.