• clieent

    Čus,lidi chci se zeptat,kdo máte tenhle batoh,jestli se do něj vejde 3l vak.Přítulka mě ho koupila v Hudy,ale bez vaku,je tam na něj sleva.Jenže jsem zjistil,že je prej jenom na 2l vak a to není nic moc.Ctěl jsem do něj koupit Source-Widepak 3l a nebo Hydrapak 3l.Poraďte někdo,jestli tam některej z těch vaků vleze.Dík

    0 0
    • Vašur  

      Třílitrovej vak Source tam vozim bez problémů. Jen když je plnej, tak to omezuje objem tý druhý přihrádky. Ale pořád je tam dost místa. Jen to chce třeba kalhoty a bundu stočit do válečku a dát po stranách vaku. Objem batohu je daný a je na tobě, jestli ho vyplníš vodou nebo vjecma.

      0 0
    • MARIN  

      Ja v nem vozim bud vak od Camelbaku 2l nebo od Hydrapaku 2l a obe tam jsou s celkem slusnou rezervou, takze 3l bych se nebal.

      0 0
    • pos3k  

      mam bagl i vak source, vak je super, plneni -zavirani-cisteni, vozim jen vodu, plisen jen po dloouhe dobe v naustku (akce savo, velmi naredene, cely naustek rozebran do sklenicky s uzaveren a protrepani, pusobeni cca 10–30 minut a opet protrepani, pak dukladne vymyvani vodou), vak za dva roky cisten zredenym savem jen jednou (kontroluj spoje svu zevnitr)

      jinak nejsem sam kdo prokousl naustek :-/ holt ostre zoubky

      viz foto v www.bike-forum.cz/…0/forum.html#…

      0 0
      • pos3k  

        btw: vak jezdim v baglu deuteru transapline 30L, mista hafo :-)

        0 0
    • Vojtas  

      ja mam Crossbike a ten jejich 3l vak a ten je delsi nez 2l tak ze ho mam nahore trochu ohnutej protoze na to neni delanej bych rekl, je tam na to takovy poutko na ktery by se to dle meho melo povesit, ale kdyz je dlouhej tak to nejde, ale zadnej problem v tom nevidim, zatim si nestezoval, akorat kdyz je plnej tak to ma tendenci vytlacet pity z vaku, kor kdyz mam dirky v naustku :(

      0 0
    • clieent  

      Tak jo,asi půjdu do toho 3l Widepaku,koneckonců je tam pro něj i to poutko.Jen doufám,že ho hned neprokousnu :-).Všem moc dík za postřehy a zkušenosti.

      0 0
      • Vašur  

        Tak mě napadá, že to případný prokousnutí může být tím, že se silikonovej náustek kouše proti tomu tvrdýmu bazmeku vevnitř. To Camelbak je vevnitř prázdnej a není proti čemu ho prokousnout. I když jsem ho zatím neprokousl. Ale už mám zuby léty obroušený :-)

        0 0
        • clieent  

          Jo jo,Camel má náustek asi nejlepší,ale zase se vak nedá tak dobře udržovat.Sakra každej má něco a fčíl babo mudruj?Camel – nejlepší náustek,asi nic moc sušení,nejdraž­ší,nevim jestli se dá nějak zavěsit.Source – pohoda sušení i zavírání i zavěšení do batohu,středně drahej,složitej náustek.Hydrapak – pohoda sušení i zavírání i zavěšení do batohu,nejlev­nější,náustej asi něco jako Source.Není to jednoduchý :-).

          0 0
    • tk  

      do vaku source nelze lit varici vodu. roztavi ho. u camelbaku to jde, coz je pro zimni vyjizky dost podstatny.

      0 0
      • clieent  

        Tak jsem zase o něco chytřejší.A co ten zaizolovanej vak Camel Unbottle,nebo zimní StoAway,jde z nich ta izolace sundat?Máte je někdo?

        0 0
      • Vojtas  

        no ja nevim jak ostatni ale ja vak vozim proto abych se mohl napit, varici vody se asi moc nenapijes, to uz je lepsi termoska

        0 0
        • tk  

          u z termosky se varici vody napijes? voda je varici tak prvnich 20 minut, pak se da pit, tepla vydri tak 1.5h. dulezity je vyfouknot vodu zpet z hadice do vaku, aby nezamrzl naustek. teply vak taky krasne hreje na zadech.

          ps: nevim jak v CR, ale v UK ted camelbak dava dozivotni zaruku na vak.

          0 0
          • clieent  

            V zimě teplá v létě studená,izolace funguje na všechno.Proto se ptám na ty izolovaný vaky,daj se dobře použít i v tomhle vedru.To,že na něj nepraží přímo slunce ještě neznamená,že se vak na zádech neohřeje.Nebo je ten batoh dostatečná izolace?

            0 0
            • Lister  

              Camel Mule, Hydrapack Owerflow – oba vyzkoušená jak v zimě tak v létě a izoluje to dobře, včera jsem po 3 hodinách stále cucal hladnější tekutinu, naopka v zimě to několik hodin udrží čaj vlažný.

              0 0
              • clieent  

                Takže úplně v poho stačí vak bez izolace,tak alespoň ušetřím nějaký prašule.Teď už jen vybrat ten pravej,ale stejně to bude asi ten Source.

                0 0
          • Vojtas  

            do termosky si samozrejme udelam tak teplej cas aby se dal pit, v ni totiz vydrzi skoro stejne teplej po celou dobu nez ho vypiju s vakem sem ale v zime nejezdil, tak ze prakticky zkusenosti s tim nemam, ale rikam jak to delam ja no :)

            0 0
    • clieent  

      Tak jsem po hrozným přemejšlení,koukání všude možně a otravování kde koho(těm všem patří můj velký dík) jsem konečně koupil vak.Nakonec je to 3l Source se samolepkou Deuter.Do Superbiku S se vejde naprosto v pohodě,při naplnění na max. objem je docela plochej,takže v báglu moc místa nezabere.Zavírání drží zdá se dobře,neteče ani při obrácení ani při stlačení.Hadice je schovaná pod privařenou folií,takže se nikde nezachytne atd.Náhubek je takovej složitější,ale sosá se z něho parádně,stačí trochu stisknout a už to jede :-o glo glo.Až ho testnu v terénu tak možná budu řikat něco jinýho,ale zatím se tvárí dobře a já tím pádem taky :o)).K dobru dávám taky pár fotos.

      0 0
    • clieent  

      A z druhé strany

      0 0
    • clieent  

      Vývod schovaný pod folií

      0 0
    • clieent  

      V batohu

      0 0
      • poiko  

        sakra, jak to, že tam m áš tu pláštěnku tak dobře umístěnou? mně tam tak moc vadila při balení, že sje jjí musel ufiknout.

        0 0
    • clieent  

      A nakonec pohled do báglu vrchem

      0 0
    • lidumil  

      Kolik stál?

      0 0
      • clieent  

        819 kčs cena bohužel nic moc :-(

        0 0
        • pos3k  

          vcetne izolace?

          0 0
          • clieent  

            Izolace?Jsem trochu mimo mísu,takže nevim vo co go?Ale žádnou izolaci na něm nemám.

            0 0
            • pos3k  

              tkanina na hadicku :-) , dobra vychytavka :-) ted nejsem v pze, kde mam bikeveci takze nenafotim

              0 0
              • clieent  

                A hrome tak tu nemám,koukal jsem na ní,ale jenom na stránkách deuteru,tady u nás jsem ji ani neviděl.Ty ji asi máš,takže kde jsi ji sehnal?Hlavně neřikej,že v zahraničí :-)

                0 0
                • Lister  

                  ustřižený pásek od županu, na konci zajištěný gumičkou :o)))

                  0 0
                  • clieent  

                    No to sou teda fóóóóry!!!Však počkej,mamka ti naplácá,že ještě nechrápeš :o)))

                    0 0
                • pos3k  

                  ja ji mel rovnou pri nakupu baglu source

                  0 0
                  • clieent  

                    Nojo já jsem kupoval jenom samotnej vak,takže mám smůlu :-(

                    0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse