• pepino

    Takže mi dopoledne nějaký tři (bílí,podotýkam)fra­jeři čorli před Májovkou na Klatovský v Plzni kolo(který mam ve fotu).Byl jsem v Perlovce, fotky tam donesu a udělam si ne řidičák, ale zbroják:(

    0 0
    • chupas  

      to prisli ke kolu, pakovkama odemkly a uleji vsichni tri?

      0 0
      • pepino  

        Ne, já se s nima asi půl hodiny bavil a jednomu jsem kolo půjčil, nejdřív se snažil z mýho mobilu dovolat, že mu rodí žena. No, víceméně jsem si to zasloužil.

        0 0
        • Marika88  

          Za dobrotu na zebrotu :(

          0 0
        • pos3k  

          :-( mi rikali doma nebav se s cizima, coz uspesne praktikuju jen pze mezi zebrajicima penerama a fetkama

          0 0
        • McBlacky  

          jestli si neděláš tímhle prdel tak jsi si to fakt zasloužil… cizímu bych nepůjčil ani ten mobil natož bajka…

          je horký léto a pánové byli hezky opálení ne s lehounkým přízvukem… :)

          0 0
          • pepino  

            Pánové byli bělouncí a namakaní a půl hoďky jsme kecali o posilovnách a o tom, jak jednomu rodí žena, řek mi 2 telef.čísla, jestli bych tam nezavolal, mně se vypnul mobil, tak jsem mu půjčil kolo,ať si tam zajede.Druhý dva nenápadně zmizeli a pak mi servírka řekla, ať si na ně dam pozor. Zavčasu.****** jako já aby člověk pohledal.Takže ráno hodim cajtům číslo rámu a fotky a tím to končí:(

            0 0
            • ydaho  

              to se na mně nezlob, ale blbost fakt nechodí po horách…

              0 0
              • enjoy  

                dovolil bych si vsechny pritomne upozornit,ze normalni je nekrast:-). zamrzi kdyz pak okradeny slysi ze je blbec.pritom se pouze zachovat normalne.

                0 0
                • ydaho  

                  dovolim si te upozornit, že příležitost dělá zloděje :)

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Tam de spíš o perfektní manipulaci člověkem, kterou tito zvládaj na jedničku. Možná, že i ty bys naběh. Rozhodně to nebyla náhodná příležitost, ale pepino byl jistě dobře vytipovaná rybka.

                    0 0
                    • ydaho  

                      to mi věř, že ne.

                      0 0
                      • rasto  

                        to mi ver ze jo. zlodeji – ukecavaci nikdy nevypadaji jako zlodeji. co si myslis, proc tolik babek naleti falesnim odecitetalum elektriny? protoze jsou blbi? ne! protoze podlehnou ukecavacum :-/ kazdopadne pepino, hodne stesti!! zkus bazary v okoli. (kazdopadne ty ho.ada se na 99% budou zdrzovat nekde pobliz, zkus objizdet putiky :-(

                        0 0
                  • Marika88  

                    no jo, u pc se to keca, ale v urcite situaci se zachovame vetsinou jinak. Preju hodne stesti pri patrani…

                    0 0
    • dieegoo  

      To si je viděl? :/ Já mám teda bobky zamknout kolo i u vody, když od něj sem tak pět metrů, mimo dozor bych ho nenechal.

      0 0
    • blackbelt  

      Jo kamaráde, místo zámku aby si v ČR člověk pořídil brokovnici. Pamatuj, že rychlejší než linka 156 na drátě je Glock 17 na opasku.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Dyk sem tady nedávno psal, kterak jezdili po PRAZE skvělí manipulátoři, vydávající se za španělské turisty…

      0 0
      • enjoy  

        na ty sem narazil.bez ******.stalo me to sestku.a ja pritom vedel co a jak..:-/.stejne me dostali.nesku­tecny!to chce zazit na vlastni kuzi:-)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Voni se ty svině specializujou na lidi na kolech. Jen u nás to zkoušeli asi X-krát.

          0 0
          • enjoy  

            me se to stalo v praci,za baarem.menil jsem jim penize.myslim ze nikdo kdo by predem nevedel o co jde by netusil ze se neco spatnyho deje:-). dneska uz jsem taky podezrivavej a koukam na ruce i cloveku co se pta na cestu.

            0 0
    • pepino  

      Ještě jenom, nevíte, co za operátory to je? 736181702, 605567650, to jsou ty 2 čísla, samozřejmě to hlásí „účastník je moment.nedostupný“ a „účastník nemá pravomoc přijmout hovor“ nebo tak podobně.

      0 0
      • pos3k  

        736181702 T-Mobile 605567650 T-Mobile

        0 0
      • Tleskač  

        Docela mne zajímá jak tohle dopadne. O klasickou krádež asi nepůjde když jsi to kolo jak píšeš „půjčil“. Takhle pak může polici tvrdit co chce. Ale pokud je policie najde. Kolo dal do zástavárny, prachy naházel do automatu. Nevím, nevím.

        0 0
        • pepino  

          No v pátek obrazim zastavárny a bazary, kdyby náhodou, papíry mam.Ale spíš je to asi jasný.

          0 0
          • ydaho  

            zastavárny a bazary nejsou marný, kdybys ho tam náhodou viděl, hned volej policajty, majitel zastavárny ti ho musí vydat na místě – pokud máš doklady o koupi

            0 0
            • Tleskač  

              Tak jak jsi na tom? Našlo se?

              0 0
              • poiko  

                hele, ale to tvý kolo se dá poznat celkem lehce. třeba tenhle rám vidim poprvý. a kldyž se to vezme kolem a kolem, tak v plzni zas tolik bazarů, kde prodávaj kola, moc neni. ale každopádně taky přeju hodně štěstí.

                0 0
      • sraldo lattrinny  

        Přenositelnost, už dávno neplatí že předvolba = operátor. Hodně štěstí při hledání.

        0 0
    • orca  

      Tolikráte se to tady řešilo – kolo z ruky nedávat !!!! a co ti jiného vrazil do ruky krom rádoby keců o rodění ??? Tohle mi připomíná ty nemakačenky co chtějí dvacku na vlak atd…

      Nezlob se na mě ale sám jsi silně naletěl … tak jemu žena rodí a on s kámošema někde trajdá .. hmm fakt důvěryhodné…

      0 0
      • rasto  

        po bitve je kazdy vis co… na druhou stranu, je dobre, ze to sem napsal, je to pro nas ostatni (a hlavne pro mladsi) velka poucka :-/

        0 0
        • orca  

          Jasně po bitvě… ale myslím že v jeho věku by už měl drobet chápat souvislosti . Dokáži omluvit staré babičky co je někdo ukecá ale člověk ve zralém věku nevím nevím . Nechci ho odsuzovat ale tohle když řekne polišům tak co myslíš že mu řeknou ?? V lepším případě bude na služebně pro smích…

          0 0
    • Vymi  

      musim reagovat… covece nezavidim ti… mozna ze jednoho z nich znas jen ze znamosti a tak mozna nevime uplne celou pravdu… me taky kdysi jeden z mych kamaradu co se za nej vydaval prosil o pujceni kola ze je hned zpet ze musi nutne neco zaridit… nepujcil a o kolo jsem neprisel pozdeji jsem pak zjistil ze ten den jeste dva tak prosil a jeden se chytl a kolo uzu nevidel a on… to vis chodil kanalem a tak…

      0 0
      • pepino  

        Chlápky jsem neznal ani jednoho, ale pár piv jsem v hlavě měl…Zatim se něco děje, tak pak dam vědět, jak to dopadlo.

        0 0
    • Andrysska  

      Sakra, to je fakt smůla. Ale taky doporučuji kouknout se do bazarů a zastaváren. Hodně zdaru!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.