• motylek

    Kdo by jel nekdy tento týden??O víkendu nebo o svátcích.

    0 0
    • maxtractor  

      Pokud nevyrazím na svátky/víkend někam mimo, tak jedu.

      0 0
    • rock  

      Úplně předběžně se hlásím na čtvrtek. Víkend asi nebudu moct …

      0 0
    • Excel  

      čtvrtek, neděle…možná středa

      0 0
    • slou  

      No možná st, ale to nevím jestli budu mít volno kolem oběda :) čt bych mohl snad až do večera no a pá mám asi zabitý :( so a ne je velice nejistá. A vůbec … nevím jestli budu mít z5 helmet. Takže celé je to už týden akosi na levačku :(

      No uvidíme … řekl slepý.

      0 0
      • motylek  

        Tak co tak ve čtvrtek u kostela v 9,nebo později??

        0 0
        • motylek  

          U kostela v Zabrdovicích,něk­dy ráno 9,00??

          0 0
          • rock  

            Jo jo …

            0 0
          • rock  

            Beru zpět, něco mi do toho přišlo … někdy příště …

            0 0
          • maxtractor  

            Ok,budu tam, 9:00–9:15. Je to ten kostel vedle Vojenské nemocnice (ulice Lazaretní nebo Zábrdovická)?

            0 0
            • Martula  

              Prostě u kostela, jezdí kolem šalina :o) zítra mám jet taky s někým, ale ještě nevím, kdo to bude..možná se uvidíme :o)

              0 0
              • rock  

                Jdeš na rande naslepo, jo ? :-)

                0 0
                • Martula  

                  Snad to nebudeš ty, něco Ti do toho přišlo :o) ne, mám jet s Lišákem, Skokanem, Chobotem..ale nevím, kde je jim konec… :o) a ještě s náma mají jet další brňáci :o)

                  0 0
    • Martula  

      Zítra je pro NEchrty vyjížďka v 11 z Bílovic :o)

      0 0
      • motylek  

        Hele to bych se možná přidal,já nejsem žádnej chrt!! Ale klidně budu u kostela v 9 a potom se potkáme v Bílovicích.Na dvě hodiny to vezmem oklikou.

        0 0
      • Splinter  

        Takže nejedeš,jo?

        0 0
      • slou  

        Tak v tom mam docela hokej :)… no kdyz nebudu v 9 u kostela tak zkusim v 11 Bilovice no a když ani to, tak si v betli vzpomenu jak se smažite na slunku :))

        0 0
        • motylek  

          V 9 u kostela,a kdo zaspí tak v těch Bílovicích

          0 0
          • slou  

            No koukám, že je pěkné a ráno a trochu víc hodin než bych si přál. Takže 11 v Bílovicích asi bude pravdou.

            0 0
    • Splinter  

      Btw co sobota? Jede někdo?

      0 0
    • black_raven  

      prizivim sa tu:)

      Uvazujem ze najblizsie 2 roky stravim v Brne. Bol som tam pred par dnami a zdalo sa mi to tam velmi placate vsetko. Ziadne kopce v dohlade. Ako to tam vlastne vyzera s podmenkami na jazdenie? Da sa tam vyblaznit v lese (myslim xc)?A po meste sa da na biku presuvat?

      0 0
      • rock  

        Placatý ? A Brno ? No, pokud nejsi zrovna z Tater, tak to bude kruté (nebo příjemné, záleží na povaze) vystřízlivění. Brno je ze 3/4 obklopené docela slušnými lesy. Hory tu sice nejsou, ale docela výživný kopečky se najít dají. Myslím, že okolí Brna je ráj pro XC …

        0 0
      • Splinter  

        No kopce tu v podstaťe nemáme.. Jen takový nakloněný rovinky, viz foto:o)

        0 0
      • MartinXC  

        Okolí Brna je vpodstatě placaté. V lese na 80km švihu jdu málokdy pod 1500 výškových me­trů.

        0 0
    • Splinter  

      Tož fotky ze středečního fajn výletu jsou zde: www.album.volny.cz/…o/browse.php?…

      0 0
      • Splinter  

        Dneska se nedaří:o) Jasně, že čtvrtečního:)

        0 0
        • motylek  

          Ty jsi nějak rozrušen!! Líbí se mi jak se předháníte v charakteristikách terénu okolo Brna.

          0 0
          • motylek  

            Myslím,že je to tady celkem dobrý ,místy rovinka a místy ne.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse